Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Cenzura, czy foch?  (Przeczytany 130047 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #150 : 14 Marzec, 2015, 17:41:46 pm »

A gdzie ja podałem, że w skład najwyższej władzy naszego szpitala wchodzi Teresa Zembik? Nikt nie mówi jednoosobowo. Podałem dokładny skład zgromadzenia. Dla czytelności moich intencji podam z jakich komitetów są członkowie:
1. Walery Czarnecki- powiat 2014
2. Wojciech Zembik- PiS
3. Stanisław Śnieżyk- PiS

4. Edward Smusz- powiat 2014
5. Konrad Rowiński- PO
Jeszcze raz zacytuję co mówi prawo o możliwościach członków zgromadzenia, w którego skład wchodzi 2 członków PiS:

Decyzje Zgromadzenia Wspólników są nadrzędne w stosunku do wszelkich czynności pozostałych organów spółki z o.o. i mogą być zaskarżane jedynie do sądu, który może je uchylić, lecz tylko wówczas, jeśli stwierdziłby sprzeczność z prawami nadrzędnymi (np. z k.s.h.), albo gdyby decyzja podjęta została z naruszeniem procedury.


Uchwała jest wyrazem woli wspólników i obowiązuje wszystkich członków organu je stanowiącego. Uchwała Zgromadzenia Wspólników wywołuje skutek wewnątrz spółki z o.o. tego rodzaju, że zobowiązuje Zarząd i umożliwia mu podjęcie działań mających na celu realizację danej uchwały.
Spółka powstała w 2004 roku, a nie w 2003. Ty mnie pytasz o:
Cytuj
Pytanie jest podstawowe: czy od 2003 roku nie są wypłacane środki z Funduszu Socjalnego i czy takowy powinien być w tej spółce tworzony? Czy to dla ciebie jest jasne?
Zapytaj męża i kolegę z PiS. Oni mają wpływ na statut to i go zapewne znają. Zrób coś na dole, a później pogadamy o Kopaczowej, Tusku itd Chyba warto zacząć od siebie, tym bardziej, że Prezes w imieniu zgromadzenia wspólników (twojego męża też) pełni rolę pracodawcy. Nie umywaj zatem rączek.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #151 : 14 Marzec, 2015, 18:01:47 pm »

Szczepcio, nie będę na twoje posyłki. Sam spytaj. Wiesz do kogo masz się udać. Udaj się lub napisz pismo. Jesteś we wszystkim zorientowany. Życzę powodzenia. Ja w domu mam męża i będę z nim omawiać sprawy rodzinne, a nie fundusz socjalny w szpitalu.

To nie mój prywatny szpital, pracuje tam wielu wybitnych lekarzy i pielęgniarki. Niech dbają o swoje miejsce pracy.

A Kopaczowa i jej rząd PO jakby nie roztrwaniali pieniędzy to na szpital by się znalazły.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 18:04:22 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #152 : 14 Marzec, 2015, 18:11:45 pm »

Szczepcio, nie będę na twoje posyłki. Sam spytaj. Wiesz do kogo masz się udać. Udaj się lub napisz pismo. Jesteś we wszystkim zorientowany. Życzę powodzenia. Ja w domu mam męża i będę z nim omawiać sprawy rodzinne, a nie fundusz socjalny w szpitalu.

To nie mój prywatny szpital, pracuje tam wielu wybitnych lekarzy i pielęgniarki. Niech dbają o swoje miejsce pracy.

A Kopaczowa i jej rząd PO jakby nie roztrwaniali pieniędzy to na szpital by się znalazły.
To po co nam pani miesza w głowach wklejkami o innych pokrzywdzonych grupach? Oni też mają swoich przedstawicieli. Po co pani dba o coś na co wpływu nie ma, a ignoruje pani to na co może mieć wpływ? Wiem, że wolałby pani, abym nie był zorientowany, ale jestem. Jestem i pytać oraz obnażać to co jest na naszym podwórku będę, bo żeby oburzać się na rząd to trzeba mieć porządny samorząd szanowna pani.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #153 : 14 Marzec, 2015, 18:33:59 pm »

Szanowny panie, nie mam wiedzy i też takowej mi pan i innym nie przybliżył na temat zapisu w statucie. Nikt mnie z pracowników szpitala nie upoważnił do występowania w ich imieniu. Nie jestem pracownikiem szpitala. W imieniu pracowników występują związki zawodowe. Nie mam delegacji by w tym temacie się wypowiadać ponieważ nie wiem czy to jest faktyczny problem czy wymyślony w celu robienia zadymy.
 Pisałam i będę pisać o nieprawidłowościach występujących w życiu gospodarczym i politycznym i nikt mi tego nie zabroni. Mam do tego konstytucyjne prawo.

Spółka ŁCM powstała w 2003 roku. Proszę spytać ówczesnego prezesa oraz władze powiatowe z tamtych lat, co z Funduszem Socjalnym w statucie, jest czy go nie ma.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 18:38:55 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #154 : 14 Marzec, 2015, 18:39:55 pm »

Szanowna pani
Rolą radnego jest dbałość o wyborców. Kiedy ma wiedzę o ewentualnym łamaniu prawa to powinien dążyć do wyjaśnienia sytuacji, ale po co?
Lepiej jest brać dietę i udawać, że nie ma problemów.
Podobnie postępuję rząd. Proszę zatem się nie dziwić, bo tak jest od dołu do góry.
Cytuj
Spółka ŁCM powstała w 2003 roku. Proszę spytać ówczesnego prezesa oraz władze powiatowe z tamtych lat, co z Funduszem Socjalnym w statucie, jest czy go nie ma.
A pani mąż nie pytał o to zasiadając w zgromadzeniu wspólników? Nie wie co przejął i na jakich zasadach to funkcjonuje? Ciekawe. A własne uposażenie z naszych podatków jest mu znane?
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 18:44:05 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #155 : 14 Marzec, 2015, 19:12:20 pm »

Szanowna pani
Rolą radnego jest dbałość o wyborców.

Ja nie jestem radną.

A pani mąż nie pytał o to zasiadając w zgromadzeniu wspólników? Nie wie co przejął i na jakich zasadach to funkcjonuje? Ciekawe. A własne uposażenie z naszych podatków jest mu znane?

Nie pytam o takie sprawy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #156 : 14 Marzec, 2015, 19:24:24 pm »

Ja nie jestem radną.

Nie pytam o takie sprawy.
A dlaczego zatem pyta pani co sądzimy o postępowaniu Kopaczowej wobec matek skoro nie potrafi pani zapytać męża o postępowanie wobec pracowników szpitala?
To chyba oczywiste, że prościej jest otrzymać odpowiedź na drugie pytanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #157 : 14 Marzec, 2015, 19:59:25 pm »

nasi szanowni radni czy też nieradni - nieporadni widzą wiele, wzrok mają sokoli, ale to co daleko i niekoniecznie dotyczy problemów lokalnych.... wtedy się gimnastykują, prześcigają w pomysłach, ale jak już przydałoby się realizowac to lipnie...

[WYMODEROWANO]

Może lepiej zająć się sprawami, które na co dzień nam utrudniają życie??

Moze  zamiast szkalować i udawać fachowca to lepiej zakasac rekawy i zacząć działac??

Wystarczy jechac ulica Wrocławską aby widzieć samowolę i brak reakcji odpowiednich służb...

Od momentu gdy obok sklepu spozywczego powstał sklep motoryzacyjny , miejśc parkingowych jak zwykle brak to szanowni kierowcy parkują prostopadle do zaparkowanych aut stojąc za ich "dupą" wprost na jezdni.. pytam więc czy to jest prawidłowe? normalne? zgodne z przepisami?//

druga sprawa..

Pracownicy SG majacy parkingi za bramą nie korzystają z tego tylko parkują tam gdzie mieszkańcy powinni parkowac a nie mogą, ponieważ brak miejsc..
Pan Starosta mieszkajacy na tej ulicy nie widzi problemu...
Do niedawna był parking po drugiej stronie jednostki wojskowej, ale na ten moment jest to teren zamknięty, który przeszedł w ręce sąsiadów obok.. ciekawe...

Brak znaków, brak wsparcia obywatela ze strony radnych niezaradnych ...


Takie przykłady mozna mnożyć..

Mam tylko nadzieję, ze coś sie ruszy a społeczeństwo odpowiednio podsumuje niezaradnych ...
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec, 2015, 19:45:12 pm wysłane przez Paweł Sokołowski,
Powód edycji: moderacja na wniosek uzytkownika forum
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #158 : 14 Marzec, 2015, 20:16:26 pm »

Cytuj
Moze  zamiast szkalować i udawać fachowca to lepiej zakasac rekawy i zacząć działac??
MMM tego jednego nie zrozumiałem, to do mnie?
Staram się trzymać prawdy i ją pokazywać, ale w stosunku do radnych to jak grochem o ścianę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #159 : 14 Marzec, 2015, 20:25:11 pm »

Szczepcio to było do Magenty bo ona tutaj udaje fachowca ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #160 : 14 Marzec, 2015, 20:40:37 pm »

Sorry, bo już tak mnie Magenta skołowała, że przestaję rozumieć kto za co odpowiada
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #161 : 14 Marzec, 2015, 21:25:51 pm »

Staram się trzymać prawdy i ją pokazywać, ale w stosunku do radnych to jak grochem o ścianę.

A może powinniśmy zacząć wybierać nasze lokalne władze z innych ugrupowań zawodowych? Bo, jak tak się przyglądam, to gdzie nie spojrzeć tam nauczyciel 
W samym zarządzie Powiatu jest ich czterech Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #162 : 14 Marzec, 2015, 21:32:17 pm »

A ja myślałam, że faktycznie chodzi wam o pracowników szpitala, a to zwykła wrzuta.

"Ochrona Komorowskiego powaliła mężczyznę i zatkała mu usta ..."

akcja BOR pod sam koniec filmu

http://niezalezna.pl/65079-ochrona-komorowskiego-powalila-mezczyzne-i-zatkala-mu-usta-wideo

http://vod.gazetapolska.pl/9505-bor-komorowskiego-w-roli-cenzorow

Tak traktuje się wyborców:



K1.jpg



K2.jpg



K3.jpg



K4.jpg


K1.jpg

* K1.jpg (23.09 KB, 469x255 - powiększony/pobrany 512 razy.)
K2.jpg

* K2.jpg (22.95 KB, 455x250 - powiększony/pobrany 490 razy.)
K3.jpg

* K3.jpg (24.21 KB, 463x257 - powiększony/pobrany 492 razy.)
K4.jpg

* K4.jpg (19.71 KB, 459x256 - powiększony/pobrany 493 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #163 : 14 Marzec, 2015, 21:33:12 pm »

A może powinniśmy zacząć wybierać nasze lokalne władze z innych ugrupowań zawodowych? Bo, jak tak się przyglądam, to gdzie nie spojrzeć tam nauczyciel  
W samym zarządzie Powiatu jest ich czterech Szok
Dlatego chcą nam dyktować co mamy robić, nad czym dyskutować, a nad czym nie mamy prawa, a jak się nie chcemy dostosować to nam minusy walą.
Jak tylko wyborcom otworzyć oczy?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #164 : 14 Marzec, 2015, 21:34:41 pm »


„(…) –To, co zrobiła Platforma Obywatelska w Parlamencie Europejskim to wrzutka w ostatnią chwilę. Zrobili to po to, żeby sprawę utrącić. I to im się udało – mówił na antenie TV Republika eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki. W ten sposób polityk skomentował zablokowanie przez PO apelu o przeprowadzenie międzynarodowego śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. – To ucieczka przed odpowiedzialnością i rozliczeniem – dodał (…)”

http://telewizjarepublika.pl/czarnecki-o-zablokowaniu-przez-po-miedzynarodowego-sledztwa-smolenskiego-to-ucieczka-przed-odpowiedzialnoscia-i-rozliczeniem,18193.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11378 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33530 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Cenzura internetu w trybie pilnym Hydepark « 1 2 ... 5 6 » x 77 49079 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 10:28:47 am
wysłane przez borisem
Oybin czy(oder) Jonsdorf ? Hydepark Tony 13 13225 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 16:00:11 pm
wysłane przez Tony
Cenzura na L24 Hydepark « 1 2 3 4 » ŻORŻ 45 27886 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 16:30:24 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12248 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14315 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman
Czy warto głosować na PSL? Hydepark Prowincjusz 7 13645 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2015, 01:00:35 am
wysłane przez Prowincjusz
Czy sa tutaj odważni ? co najwazniejsze mający wyostrzone zmysły??? Hydepark MMM 7 12750 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2015, 18:55:49 pm
wysłane przez MMM