Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Cenzura, czy foch?  (Przeczytany 130045 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #135 : 14 Marzec, 2015, 13:34:33 pm »

Ale lista wyborców nie jest anonimowa. Przedstaw się to będę ci wierzyć i będę brać pod uwagę to co piszesz.

Magenta mi nie zależy na tym żebyś mi wierzyła, to nie ja zabiegam o głosy wyborców.

Równie dobrze możesz być płatnym hejterem.

  czasami brak mi słów!!! Twój tok rozumowania jest dla mnie zagadką! Wszędzie widzisz ataki, zamiast skoncentrować się na tym co ważne!

A ty jaką rolę pełnisz?

Gdybyś czytała ze zrozumieniem, to byś zauważyła, że jestem zwykłym szarym wyborcą i wyobraź sobie, że tacy też mają prawo głosu na tym forum.


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #136 : 14 Marzec, 2015, 13:49:48 pm »

El-ka

Ja mam dystans do osób poznawanych online.  Co może nastąpić gdy zbytnio zaufamy osobie po drugiej stronie łącza ? A ty nazywaj to sobie jak chcesz.






A teraz może coś powiesz na ten temat?:

„Niepełnosprawni oszukani przez Kopacz

Rodzice niepełnosprawnych dzieci czują się oszukani przez rząd Ewy Kopacz. Planuje on bowiem cięcia świadczeń, które zostały im przyznane po ubiegłorocznej okupacji Sejmu o 500 zł. Dlatego w przyszły czwartek przyjadą do Warszawy, aby protestować przed kancelarią premier i przed parlamentem - zapowiada "Gazeta Polska Codziennie".


http://niezalezna.pl/65084-niepelnosprawni-oszukani-przez-kopacz


*  (57.07 KB, 625x335 - powiększony/pobrany 497 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #137 : 14 Marzec, 2015, 14:09:28 pm »

El-ka

Ja mam dystans do osób poznawanych online.  Co może nastąpić gdy zbytnio zaufamy osobie po drugiej stronie łącza ? A ty nazywaj to sobie jak chcesz.


Magenta, o czym Ty piszesz Szok, to nie portal randkowy, tylko forum dyskusyjne!!!
Ja nie proszę Ciebie o zaufanie, tylko piszę o tym, że nie podobają mi się działania osób, które najpierw publicznie proszą o głosy wyborców, a potem mają ich gdzieś.

Może o tym porozmawiamy???
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #138 : 14 Marzec, 2015, 14:11:05 pm »

Cytuj
W dużej mierze bezideowość i brak koncepcji zarządzania jednostką samorządu terytorialnego. Brak kontroli podejmowanych decyzji pod kątem politycznym, czyli przez cztery lata mogą oni robić co chcą. Partie polityczne, gdy ich członkowie działają niezgodnie z ich linią, wykluczają ich. Prawo i Sprawiedliwość bezwzględnie wyklucza ze swego grona osoby, nawet zajmujące eksponowane stanowiska, gdy działają wbrew programowi.

Dlatego róbmy politykę… angażujmy się w działalność partii politycznych, czytajmy ich programy i nie bójmy się głosować na ich przedstawicieli. Tzw. „samorządowcy” to też politycy, tylko bezideowi, raz popierający SLD, innym razem PiS, jeszcze innym PO. „Samorządowcy” mówią nie róbmy polityki…., bo my zrobimy ją za was…, bez kontroli politycznej, bez programu…
Paweł Masłowski i Wojciech Zembik
Magenta zajmij stanowisko w sprawie stanowiska PiS w Lubaniu przed wyborami. Jakie reperkusje wobec PiS w Lubaniu za współpracę z PO podjęła centrala PiS?
Czy to było twarde stanowisko, czy zwykła kiełbasa wyborcza?
Nie masz naście lat, a ja nie dla niecnych zamiarów zadaję to pytanie. Nie uciekaj od niewygodnych pytań. Odwagi życzę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #139 : 14 Marzec, 2015, 14:21:51 pm »

A ja się pytam, czy po tamtej stronie siedzą maszyny do generowania tekstu czy płatni hejterzy.

Zadałam proste pytanie na które nie mam odpowiedzi co sądzicie o tej sprawie:

„Niepełnosprawni oszukani przez Kopacz

Rodzice niepełnosprawnych dzieci czują się oszukani przez rząd Ewy Kopacz. Planuje on bowiem cięcia świadczeń, które zostały im przyznane po ubiegłorocznej okupacji Sejmu o 500 zł. Dlatego w przyszły czwartek przyjadą do Warszawy, aby protestować przed kancelarią premier i przed parlamentem - zapowiada "Gazeta Polska Codziennie".

http://niezalezna.pl/65084-niepelnosprawni-oszukani-przez-kopacz
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 14 Marzec, 2015, 14:37:40 pm »

A ja się pytam, czy po tamtej stronie siedzą maszyny do generowania tekstu czy płatni hejterzy.

Zadałam proste pytanie na które nie mam odpowiedzi co sądzicie o tej sprawie:

Magenta, po pierwsze nie traktuj forumowiczów jak "uczniaków", bo Ty nie jesteś tu od zadawania pytań, a forumowicze od odpowiadania. Po drugie, to jest forum dyskusyjne i przestań z tymi płatnymi hejterami, bo robi się to niesmaczne!!!
Po trzecie, nie oczekuj od innych, czego sama nie jesteś w stanie zrobić.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 14:39:44 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #141 : 14 Marzec, 2015, 14:49:34 pm »

Po drugie, to jest forum dyskusyjne



A to wy chcieliście dyskusji to dyskutujmy.

Jest problem. Czy ktoś chce się wypowiedzieć?

„Niepełnosprawni oszukani przez Kopacz

Rodzice niepełnosprawnych dzieci czują się oszukani przez rząd Ewy Kopacz. Planuje on bowiem cięcia świadczeń, które zostały im przyznane po ubiegłorocznej okupacji Sejmu o 500 zł. Dlatego w przyszły czwartek przyjadą do Warszawy, aby protestować przed kancelarią premier i przed parlamentem - zapowiada "Gazeta Polska Codziennie".


http://niezalezna.pl/65084-niepelnosprawni-oszukani-przez-kopacz
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 14:52:22 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #142 : 14 Marzec, 2015, 15:01:05 pm »

Oczywiście, że to draństwo. Powiedz mi jak chcecie wspomóc jako partia opozycyjna pokrzywdzone matki przez rząd PO?
Może się przyłączę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #143 : 14 Marzec, 2015, 15:40:25 pm »

Magenta dlaczego radni z PiS, w tym twój małżonek- wicestarosta milczą w tej sprawie?
http://www.luban24.pl/index.php?topic=10204.msg51375;topicseen#new
Wycierasz się wklejkami o dzieciach niepełnosprawnych, bo wiesz, że i tak nic nie możesz zrobić, oprócz wklejanki, a tu masz możliwości i milczysz. Temat jednak znasz.





*  (97.28 KB, 1556x1167 - powiększony/pobrany 432 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #144 : 14 Marzec, 2015, 15:45:46 pm »

Oczywiście, że to draństwo. Powiedz mi jak chcecie wspomóc jako partia opozycyjna pokrzywdzone matki przez rząd PO?
Może się przyłączę.

Szczepcio, cud by się stał gdyby Magenta zajęła jakiekolwiek własne stanowisko w problematycznych sprawach.

Tematy dalej otwarte, a reakcja na problemy...wystarczy poczytać Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #145 : 14 Marzec, 2015, 15:54:54 pm »

Zajmuję.

Proszę dotrzeć do Statutu ŁCM, którego nie mam i przeczytać, może się coś wyjaśni. Nie wiem czemu wydaje wam się, że jestem wszechmogąca.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 15:57:27 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #146 : 14 Marzec, 2015, 16:20:15 pm »

"NZOZ  ŁCM w Lubaniu Sp. z o.o.. z siedzibą w Lubaniu przy ulicy Zawidowskiej 4 jest spółką prawa handlowego, powołaną umową spółki z dnia 23 października 2003 roku…”

Tyle jest w internecie. Od 2003 roku nie ma tego Funduszu Socjalnego? Pytam, bo nie wiem. Jeśli tak to może ma go nie być (zgodnie ze statutem...). Proszę zatem nie przyczepiać się do mnie o tę sprawę, bo nic na ten temat nie wiem i nie mam możliwości prawnych się dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #147 : 14 Marzec, 2015, 16:49:41 pm »

Hallo, hallo, czy w ogóle pani coś może?
Po co zatem pani startowała obiecując lepsze jutro?
Pani sobie drwi z wyborców i tyle.
Proszę pani jak pani i pani mąż nic nie możecie to po kiego grzyba startujecie? Przecież nie dla zmian, bo nic nie możecie!
Wyłącznym właścicielem Spółki jest Powiat Lubański
http://bip.lcm-luban.pl/index.php?id=69
W skład zgromadzenia wspólników Łużyckiego Centrum Medycznego wchodzą:
1. Walery Czarnecki
2. Wojciech Zembik
3. Konrad Rowiński
4. Edward Smusz
5. Stanisław Śnieżyk

Zgromadzenie wspólników - najwyższa władza w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
Decyzje zgromadzenia wspólników są nadrzędne w stosunku do wszelkich czynności pozostałych organów spółki (rady nadzorczej, zarządu spółki) i mogą być zaskarżane tylko do sądu, który może je uchylić tylko wówczas, gdyby stwierdził sprzeczność z prawami nadrzędnymi (np. z kodeksem spółek handlowych), albo gdyby decyzja podjęta została z naruszeniem procedury.
Oprócz czynności, związanych z zamknięciem roku obrachunkowego (bilans, rachunek zysków i strat, absolutoria) do kompetencji zgromadzeń wspólników należy m.in. podejmowanie uchwał w sprawach (Art.228 KSH):

   - roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej przy zawiązaniu spółki lub sprawowaniu zarządu albo nadzoruCzytając wprost wszelkie kompetencje w tej sprawie posiada członek zgromadzenia- Wojciech Zembik. Zatem Magenta walcz o lepsze jutro, narzędzia ci wręczyłem.
Albo Magenta nie kompromituj się z tą niemocą.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 16:56:34 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #148 : 14 Marzec, 2015, 17:05:02 pm »

Szczepcio, czy w zarządzie jest Teresa Zembik? Nie, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Spółka powstała w 2003 roku i wtedy został nadany statut. Zacytowałeś go? Nie. Sprawa jest następująca : nie ma funduszu socjalnego. należy dowiedzieć się, czy w statucie jest ten fundusz czy nie. Dotrzyj do statutu to porozmawiamy.

Jeszcze raz powtarzam, nie mam możliwości prawnych w tej sprawie. Proszę zwrócić się na piśmie do odpowiednich organów. Nie wiem czy zrozumiałeś. jeśli nie napiszę to jeszcze raz i jeszcze raz aż zrozumiesz.

Pytanie jest podstawowe: czy od 2003 roku nie są wypłacane środki z Funduszu Socjalnego i czy takowy powinien być w tej spółce tworzony? Czy to dla ciebie jest jasne?

Jesteś we wszystkim doskonale zorientowany. Twoje wpisy tutaj to prowokacja. Doskonale wiesz, że w statucie nie ma zapisu o tworzeniu Funduszu Socjalnego. Robisz zadymę dla zadymy.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2015, 17:13:21 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #149 : 14 Marzec, 2015, 17:26:27 pm »



   Czytając wprost wszelkie kompetencje w tej sprawie posiada członek zgromadzenia- Wojciech Zembik.


Jednoosobowo nie posiada żadnych kompetencji. Nie kłam i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11378 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33528 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Cenzura internetu w trybie pilnym Hydepark « 1 2 ... 5 6 » x 77 49079 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 10:28:47 am
wysłane przez borisem
Oybin czy(oder) Jonsdorf ? Hydepark Tony 13 13224 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 16:00:11 pm
wysłane przez Tony
Cenzura na L24 Hydepark « 1 2 3 4 » ŻORŻ 45 27884 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 16:30:24 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12247 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14315 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman
Czy warto głosować na PSL? Hydepark Prowincjusz 7 13645 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2015, 01:00:35 am
wysłane przez Prowincjusz
Czy sa tutaj odważni ? co najwazniejsze mający wyostrzone zmysły??? Hydepark MMM 7 12750 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2015, 18:55:49 pm
wysłane przez MMM