Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Cenzura, czy foch?  (Przeczytany 130052 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 27 Luty, 2015, 23:13:49 pm »

Dziś posiedziałem dość długo na L24. Była też Magenta. Przybyło mi minusów...ale spoko, bo nie tylko mi. Czekałem na merytoryczne stanowisko i ...z Magenty przelogował się Związek Zawodowy Solidarność. Bum...kolejne minusy poleciały, a na wątek związek nałożył kłódkę. Nie ma dyskusji! A co? Żeby śmieć pytać koronowanych? Rola plebsu to krzyżyk na karcie?
Nie pojmuję....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 28 Luty, 2015, 12:49:28 pm »

W tej sytuacji wypada tylko zacytować niektóre wypowiedzi Magenty z zamkniętego przez nią wątku "Nic się nie dzieje"

Cytuj
Ludziom o odmiennym zdaniu wolno tu pisac i piszą
Cytuj
Mam prawo mieć poglądy i własne zdanie to gwarantuje mi Konstytucja  RP
Cytuj
Ciekawe komu tak zależy żebym tu nie pisała... czy komuś zabraniałam tu pisać

no cóż... Co? Co? Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 28 Luty, 2015, 16:59:47 pm »

Bo Konstytucja w oczach niektórych jest dla niektórych Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 28 Luty, 2015, 18:57:07 pm »

Szczepcio olej tego szczekającego koczkodana a tym bardziej minusy
http://youtu.be/LgfVbpzR9bA
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 28 Luty, 2015, 19:12:14 pm »

Buhahaha, fajnie wiedzieć, że znów jest pora bananowa  Chichot
Już nie zaczepiam, bo a nuż znów się zakoczkodani 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 01 Marzec, 2015, 19:56:31 pm »

zauważyłem, że odkąd pan Zembik został wicestarostą na jego żonę na tym portalu zaczęły nasilać się coraz wścieklejsze ataki. Powstały nowe byty do tego tylko chyba stworzone, wspierane przez zasiedziałe już od jakiegoś czasu. Czy ktoś to jeszcze zauważył? Czy nie jest to czasem związane z tym, że ktoś nie może przeboleć, że z wicestarosty stał się członkiem zarządu, a tu ni z tego ni z owego byty portalowe (jak karni żołnierze) próbują dyskredytować konkurenta na stanowisku wice? To tylko pytanie i ciekawi mnie zdanie innych. Etat członka zarządu w końcu nie jest taki pewny, bo każdy wie, że to sztuczny twór do niczego nikomu nie potrzebny (nawet sam członek najpewniej, jeśli jest inteligentny na tyle by to zrozumieć to, to rozumie) i jeśli starosta pójdzie wreszcie po rozum do głowy do zlikwiduje to stanowisko. Zatem jest takie prawdopodobieństwo, że strach może zaglądać niektórym w oczy. Wicestarosta to jednak stanowisko bardziej pewne. Niejeden by o nie zawlczył
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2015, 20:02:47 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 01 Marzec, 2015, 20:02:16 pm »

Ale sobie ideologię piszesz. Zwyczajnie postawa i informacje wklejane mnie przynajmniej drażnią. Trzeba się liczyć wchodząc na forum, że nie same oklaski będą i umieć znosić krytykę. Gdzieś ty poleciał w swoim domniemaniu? Taki tok myślenia rodzi się w głowach spekulantów, a ci zasiadają najczęściej we władzy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 01 Marzec, 2015, 20:06:48 pm »

W mieście mówiono jak podczas powoływania wicestarosty zachowywał się obecny etatowy członek, a były wice. Nie będę tego powtarzał w szczegółach (większość ludzi chyba słyszała) ale nie wyglądało na to, że tak od razu pogodził się z tym, że na stanowisku wice ktoś go zastąpi. Chyba, że źle interpretuję jego zachowanie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 01 Marzec, 2015, 20:20:56 pm »

W mieście mówiono jak podczas powoływania wicestarosty zachowywał się obecny etatowy członek, a były wice. Nie będę tego powtarzał w szczegółach (większość ludzi chyba słyszała) ale nie wyglądało na to, że tak od razu pogodził się z tym, że na stanowisku wice ktoś go zastąpi. Chyba, że źle interpretuję jego zachowanie
Uwielbiam tą lubańską bazarową zaściankowość. W mieście mówiono...a że wdupiono? Kto będzie to sprawdzał? Ploty, ploteczki i walenie w plecy. Arek ty chcesz do tego co mówiono jeszcze szczegóły dorobić? Kup w hurtowni majty i idź na bazar. Tam się spełnisz w uprzejmym "donoszę".
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 01 Marzec, 2015, 20:29:45 pm »

zauważyłem, że odkąd pan Zembik został wicestarostą na jego żonę na tym portalu zaczęły nasilać się coraz wścieklejsze ataki. Powstały nowe byty do tego tylko chyba stworzone, wspierane przez zasiedziałe już od jakiegoś czasu. Czy ktoś to jeszcze zauważył?

Arekc, a czy nie można pojąć, że niektórym ludziom po prostu nie podoba się sposób wypowiedzi i traktowanie innych przez Magentę???
Czy wszystko musi sprowadzać się do walki politycznej?
Te uwagi nie pojawiły się dopiero teraz!

Zauważasz nowe byty, które krytykują Magentę, a czy nie zauważyłeś wielu nowych bytów, które są wściekłe że ktoś ośmiela się krytykować???
To Ci jakoś nie przeszkadza!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 01 Marzec, 2015, 21:48:47 pm »

Szczepcio robisz za nożyce? Zawsze pojawiasz się jak ktoś uderza w stół. Wszędzie cię pełno. Czy ktoś ci płaci za czuwanie nad porządkiem na tym portalu? Można odnieść wrażenie, że pełnisz tu funkcję jak wykidajło na zabawach. Pojawia się zaraz jak tylko coś się dzieje i czy wie o co chodzi czy nie najpierw leje po gębie. Zresztą nic innego nie potrafi a do tego go najeto
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2015, 21:52:40 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 01 Marzec, 2015, 22:08:45 pm »

Szczepcio robisz za nożyce? Zawsze pojawiasz się jak ktoś uderza w stół. Wszędzie cię pełno. Czy ktoś ci płaci za czuwanie nad porządkiem na tym portalu? Można odnieść wrażenie, że pełnisz tu funkcję jak wykidajło na zabawach. Pojawia się zaraz jak tylko coś się dzieje i czy wie o co chodzi czy nie najpierw leje po gębie. Zresztą nic innego nie potrafi a do tego go najeto
zabolało? Sam się prosiłeś.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 02 Marzec, 2015, 18:57:27 pm »

Do arekc

tak czytam Twój wpis dotyczący nowych bytów na forum, wściekle atakujących żonę wice i rozumiem, że na myśli masz dwie osoby Szczepcia i El-kę, czyli mnie. To zachowanie poddajesz pod dyskusję. Każdy odpowiada za swoje słowa, ja oczywiście też, więc prosiłabym Ciebie, abyś na potwierdzenie swoich twierdzeń zacytował tu jakikolwiek wściekły atak z mojej strony. Piszesz, że te ataki zauważyłeś, a poza tym one coraz bardziej się nasilają, więc chyba nie będzie z tym żadnego problemu.

Piszesz również
Cytuj
Czy nie jest to czasem związane z tym, że ktoś nie może przeboleć, że z wicestarosty stał się członkiem zarządu, a tu ni z tego ni z owego byty portalowe (jak karni żołnierze) próbują dyskredytować konkurenta na stanowisku wice?

tą dyskredytację wice przeze mnie, też chętnie chciałabym zobaczyć. Wklej tu po prostu moje słowa, które potwierdzają stawiane przez Ciebie zarzuty.

Zaskakują mnie pewne teorie, które tu się rodzą, więc chciałabym wiedzieć skąd to się bierze Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 02 Marzec, 2015, 21:27:01 pm »

Sam chcę zobaczyć swój wściekły atak.
Arek masz okazję podeprzeć się faktami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 03 Marzec, 2015, 00:11:05 am »

Uderz w stół nożyce się odezwą. Sami wywołaliście się do tablicy to wyglada na to, że czujecie się sami w sprawę wmieszani. Zatem sami sobie odpowiedzcie. Nie moja sprawa pełnić funkcję śledczego. Jeśli zaś sprawa was nie dotyczy po co ten larum.
Szczepcio coś tam nasmarowałeś o tym czy mnie zabolało. Nie bądź śmieszny. Ty nas wszystkich rozbawiasz. Strasznie się pieklisz na tym portalu a to komicznie wygląda. Uważaj na siebie bo może żyłka strzelić przy takim nawale klikania
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2015, 00:17:03 am wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11378 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33532 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Cenzura internetu w trybie pilnym Hydepark « 1 2 ... 5 6 » x 77 49079 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 10:28:47 am
wysłane przez borisem
Oybin czy(oder) Jonsdorf ? Hydepark Tony 13 13225 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 16:00:11 pm
wysłane przez Tony
Cenzura na L24 Hydepark « 1 2 3 4 » ŻORŻ 45 27887 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 16:30:24 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12248 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14319 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman
Czy warto głosować na PSL? Hydepark Prowincjusz 7 13645 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2015, 01:00:35 am
wysłane przez Prowincjusz
Czy sa tutaj odważni ? co najwazniejsze mający wyostrzone zmysły??? Hydepark MMM 7 12750 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2015, 18:55:49 pm
wysłane przez MMM