Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Cenzura, czy foch?  (Przeczytany 130058 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 05 Marzec, 2015, 15:21:13 pm »

Pryncypała? Lider tak mi blisko do PO jak Tobie do sprawiedliwej oceny. Gdyby powtórzyło się rozdanie z 2010 i PiS dostałby dwa mandaty to byś nawet nie pisnął słowa sprzeciwu przy utrzymaniu etatu dla lidera PiS. Z prostej przyczyny. Głosy PiS w 2 turze idą na obecnego burmistrza. Czy cisza 4 lata temu, w tym ze strony samego burmistrza, który sprzeciwił się dopiero teraz w sprawie etatu nie jest wynikiem chłodnej kalkulacji i gorących emocji. Kalkulacja z PiS, a emocje z PO? W co nas chcesz wciągnąć? W gołym okiem widoczną gierkę? Masz tu kilka słów ze strony www.pisluban.pl:
Cytuj
Bardzo dziękuję wszystkim Państwu, którzy oddaliście swój głos na kandydatów

Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych 2010.

Głosy jakie otrzymałem przy kandydowaniu na burmistrza miasta Lubań w liczbie 960 to kapitał jaki w drugiej turze wyborów burmistrza miasta pragniemy przekazać na Arkadiusza Słowińskiego, który naszym zdaniem gwarantuje zarządzanie miastem dla dobra wszystkich mieszkańców.

Zagłosujmy wszyscy razem na Arkadiusza Słowińskiego !


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim



26.11.2010. 15:58

Czy to przypadek, czy wdzięczność?! Oto jest pytanie!
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2015, 15:26:52 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 05 Marzec, 2015, 17:57:03 pm »

Co ma piernik do wiatraka. Twoje wpisy są bezsensu.

Piszę, że etat czlonka zarządu powiatu jest zbędny i każdy rozsądny o tym wie, a ty o jakiś turach w dodatku 4 lata temu. Naprawdę piszesz bezsensu. Według twoich wpisów wychodzi na to, że Rowiński ma tą ciepłą posadkę dzięki obecnemu burmistrzowi i obecnemu wicestaroście. Zastanów się co wypisujesz.

Etat Rowiński załatwił sobie sam w jakiś sposób sobie tylko znany wpływając na starostę, że się zgodził. Zdaniem rozsądnych ludzi marnotrastwo pieniędzy na ten etat to efekt działania tylko i wyłącznie tych dwóch wesołych kompanów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 05 Marzec, 2015, 19:19:26 pm »

Czy aby tego typu dyskusja to nie jest morze bezsensu.
Z drugiej strony, dla zachowania równowagi, czy nie jest „bezsensu” stanowisko ASYSTENTA w UM.
Z praktycznego punktu widzenia, to wielki bezsens! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 05 Marzec, 2015, 20:11:40 pm »

Uważam, że właśnie starosta Czarnecki jak uważa, że potrzebuje pomocy członka Rowińskiego to niech zatrudni go na stanowisku swojego asystenta

Takie rozwiązanie jest jak najbardziej przejrzyste tym bardziej, że starosta wspominał, że potrzebuje go do jakiś załatwień bo rzekomo ma wtyki
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 05 Marzec, 2015, 20:44:24 pm »

Z tego co wiem Asystent z UM nie ma wtyk bo  nie wchodzi w układy a ludziska i tak mówią że jest skuteczny. Będąc pracownikiem Starostwa  był by  lepszym nabytkiem  niż etatowy "członek" Zarządu. Ale to tylko moje takie nie śmiałe spostrzeżenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 05 Marzec, 2015, 20:47:19 pm »

Najpierw naucz się pisać po polsku. Co do reszty to nie mam wątpliwości z jakiego źródła jesteś Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #51 : 05 Marzec, 2015, 21:28:48 pm »

Raport NIK pogrąża PO-PSL. Państwo Tuska zmarnowało 19 mld zł!

http://niezalezna.pl/42906-raport-nik-pograza-po-psl-panstwo-tuska-zmarnowalo-19-mld-zl

Skarbówka będzie mogła bezkarnie niszczyć przedsiębiorców - ma na to błogosławieństwo Bronisława Komorowskiego

http://wgospodarce.pl/informacje/19010-skarbowka-bedzie-mogla-bezkarnie-niszczyc-przedsiebiorcow-ma-na-to-blogoslawienstwo-bronislawa-komorowskiego


Władza obejrzy każde konto bankowe - właśnie dostała instrumenty do pełnej inwigilacji finansowej Polaków: MSW zaprzecza

http://wgospodarce.pl/informacje/18938-wladza-obejrzy-kazde-konto-bankowe-wlasnie-dostala-instrumenty-do-pelnej-inwigilacji-finansowej-polakow-msw-zaprzecza
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 05 Marzec, 2015, 21:36:47 pm »

Z tego co wiem Asystent z UM nie ma wtyk bo  nie wchodzi w układy a ludziska i tak mówią że jest skuteczny. Będąc pracownikiem Starostwa  był by  lepszym nabytkiem  niż etatowy "członek" Zarządu. Ale to tylko moje takie nie śmiałe spostrzeżenia.

Ludziska spoza układu mówią natomiast, że te „nie śmiałe” siedzenie  z tyłu  jest bardzo podejrzane. Taki asystent „był by”  bardziej przydatny prestidigitatorowi, niż burmistrzowi. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #53 : 05 Marzec, 2015, 22:14:19 pm »

Z tego co wiem Asystent z UM nie ma wtyk bo  nie wchodzi w układy a ludziska i tak mówią że jest skuteczny. Będąc pracownikiem Starostwa  był by  lepszym nabytkiem  niż etatowy "członek" Zarządu. Ale to tylko moje takie nie śmiałe spostrzeżenia.

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią w zupełności.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 05 Marzec, 2015, 22:21:21 pm »

Z tego co wiem Asystent z UM nie ma wtyk bo  nie wchodzi w układy a ludziska i tak mówią że jest skuteczny. Będąc pracownikiem Starostwa  był by  lepszym nabytkiem  niż etatowy "członek" Zarządu. Ale to tylko moje takie nie śmiałe spostrzeżenia.

Każdy jest lepszy od etatowego członka zarządu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 05 Marzec, 2015, 22:47:01 pm »

Politycy PO drwią ze swoich wyborców. Nieznane nagrania z taśm prawdy

http://niezalezna.pl/63024-politycy-po-drwia-ze-swoich-wyborcow-nieznane-nagrania-z-tasm-prawdy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 05 Marzec, 2015, 22:58:27 pm »

A w Lubaniu przewodniczący PO to inaczej? W kampanii wyborczej ciągle czepiał się ilości urzędników. Liczy i liczył, niektórych chyba po kila razy bo wychodziły mu dziwne wyniki. Udawał zatroskanego losem finansów miasta. Chciał coś tam oszczędzać. Po czym jak przegrał wybory zajął zbędne stanowisko w starostwie. Innemu bym nie wypominał ale on sam tyle o oszczędnościach mówił, że trzeba być konsekwentnym albo zapaść się pod ziemię
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2015, 23:03:03 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #57 : 06 Marzec, 2015, 09:16:32 am »

Raport NIK pogrąża PO-PSL. Państwo Tuska zmarnowało 19 mld zł!

http://niezalezna.pl/42906-raport-nik-pograza-po-psl-panstwo-tuska-zmarnowalo-19-mld-zl


pod artykułem znajdują się komentarze i jeden z nich (racjonalisty) bardzo dobitnie pokazuje dlaczego mamy to co mamy. A przekłada się to na wszystkie szczeble polityki i wszystkie partie"od dołu do góry".
cyt:
Od chwili powstanie pierwszego rządu kontraktowego w roku 1989, twierdziłem, twierdzę i póki co twierdził będę, że w Polsce władza trafia nie do rąk ludzi kompetentnych i wykwalifikowanych tylko poprzez różnych kacyków partyjnych do rąk ludzi, którzy nigdy władzy nie powinni otrzymać.
Zasada kształcenia demokracji już w czasach starożytnych mówiła, że aby zarządzać trzeba się najpierw nauczyć być zarządzanym.
Nie od dzisiaj wiadomo, że na każdy 1000 ludzi około stu nadaje się do tego aby im powierzać różne sprawy do załatwienia i poprowadzenia z tej setki co najwyżej 10-ciu może pełnić role menadżerów.
Więc do póki w Polsce będzie panowała zasada stanowisk politycznych a nie kompetencyjnych i obsadzania na tych stołkach ludzi z aparatu tej czy innej partii nigdy nie będziemy rozwinięci gospodarczo.


Ja również twierdzę, że tu tkwi problem i póki to się nie zmieni, dobrze nie będzie. A te wszystkie przepychanki, wytykanie błędów, walka polityczna, prowadzą tylko do jednego, do tego że wyborcy, nie mając alternatywy, próbują wybierać "mniejsze zło".

« Ostatnia zmiana: 06 Marzec, 2015, 09:31:18 am wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 08 Marzec, 2015, 14:43:52 pm »

Ten dotowany przez miasto portalik i jego zwolennicy nie przyjmuą krytyki na klatę, nie potrafią siępogodzić, że ktoś tutaj wyraża inne, SWOJE zdanie. Jak się poruszy temat tutejszych przyjaciół L24 to już koniec nie dadzą spokoju aż nie zadepczą...


Dotowany? Dopiero doczytałem. Co jest dotowane? Przecież tu jest praktycznie forum na cele propagandy. Nawet nie ma istotnych wydarzeń z miasta i powiatu. Kto zatem to dotuje i za co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 08 Marzec, 2015, 19:37:15 pm »

Jeszcze raz dziękuję za minusiki, ale najlepsze jest to, że "bytek" KOLO się w tym też udziela. Troszkę poszukałam, poczytałam, bo ostatni wpis tego użytkownika był w 2011 r. i zrozumiałam, fajna zabawa  
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2015, 19:46:41 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11379 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33534 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Cenzura internetu w trybie pilnym Hydepark « 1 2 ... 5 6 » x 77 49080 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 10:28:47 am
wysłane przez borisem
Oybin czy(oder) Jonsdorf ? Hydepark Tony 13 13226 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 16:00:11 pm
wysłane przez Tony
Cenzura na L24 Hydepark « 1 2 3 4 » ŻORŻ 45 27888 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 16:30:24 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12249 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14319 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman
Czy warto głosować na PSL? Hydepark Prowincjusz 7 13648 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2015, 01:00:35 am
wysłane przez Prowincjusz
Czy sa tutaj odważni ? co najwazniejsze mający wyostrzone zmysły??? Hydepark MMM 7 12750 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2015, 18:55:49 pm
wysłane przez MMM