Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: ŁCM ponad prawem?  (Przeczytany 76326 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 15 Marzec, 2015, 19:15:13 pm »

A jednak biedaku pytają. Pytają o szpital, pytają też po co i za co pan Rowiński został zatrudniony na stanowisku etatowego członka zarządu powiatu i o wiele innych rzeczy ale władza milczy i robi swoje
Jak ja się oburzałem na tworzenie stanowiska to ty jakoś milczałeś. Biedaku? Wiesz coś o czym nie wiem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #91 : 17 Wrzesień, 2016, 11:31:34 am »

Nic prostszego, zapytałem u źródła. W ŁCM nigdy nie było związków zawodowych. Były w SPZOZ. Zatem pytanie powinno być skierowane do właścicieli-zarządu powiatu. I znów Pani Zembik może pomoże nam uzyskać wiedzę. Wystarczy, że zapyta męża
Oskobany zatem jakbyś pytał pracowników o związki zawodowe to na pewno usłyszałbyś, że ich nie ma.


Coś "wygooglowałam" w temacie związków zawodowych. Prośba do Szczepcia, jeśli masz kontakt do pani Ewy Gutek, o której jest mowa w tym wątku, skontaktuj się z nią (szybko ci to wychodzi-kilka minut wystarczy) i spytaj czy ta Ewa Gutek z artykułu to ta sama czy zbieżność nazwisk. Liczę na odpowiedź.

Poniżej link do artykułu z dnia 10 lutego 2014r. :



http://wpolityce.pl/polityka/185246-petycja-zadajaca-przywrocenia-do-pracy-jadwigi-chmielowskiej-niegodziwie-i-bezdusznie-zwolniona-z-pracy-na-chwile-przed-emerytura


1.jpg



2.jpg



3.jpg


1.jpg

* 1.jpg (113.9 KB, 811x531 - powiększony/pobrany 1660 razy.)
2.jpg

* 2.jpg (67.58 KB, 786x376 - powiększony/pobrany 1653 razy.)
3.jpg

* 3.jpg (39.28 KB, 722x210 - powiększony/pobrany 1480 razy.)
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2016, 11:42:25 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 22 Wrzesień, 2016, 11:09:23 am »

Magenta, nie licz na konkretne odpowiedzi, bo tu chodzi o to żeby "coś" napisać, czy jest to zgodne z prawdą czy nie, to już inna sprawa.
Ja też nie mogę doczekać się konkretnych odpowiedzi na moje pytania. Cisza 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #93 : 27 Wrzesień, 2016, 22:37:45 pm »

Już wiem o co chodzi i wiem jak odczytać pocztę. Na moją pocztę przyszła taka wiadomość, pozwolę sobie ją udostępnić ponieważ jak tam jest napisane pani ewa Gutek została "zbanowana" i nie może się tu wypowiadać. Wiadomość wysłał Szczepcio, nie wiem czemu na pocztę przecież mógł w imieniu pani Gutek zamieścić w wątku. Oto ona:


Szczepcio

Punkty: +31/-278
Online Online

Wpisy: 169


Zobacz profil  Prywatna wiadomość (Online)
(Bez tematu)
« Wysłane do: ju : Dzisiaj o 16:56:03 »

Odpowiedz cytującCytuj  <span style=color:#ff0000;font-weight:bold>Odpowiedz</span>Odpowiedz  Usunąć tę wiadomośćUsuń 

W związku z tym, że znam osobiście Panią Ewę to sprawdziłem u źródła. Po przeczytaniu twojego wpisu zajęła stanowisko na mojego e-maila:
W związku z oczywistym pomówieniem i naruszeniem moich dóbr osobistych wzywam do umieszczenia przeprosin na stronie L24. Nigdy nie łączyłam stanowiska przewodniczącej powiatu z działalnością związkową. Nigdy nie byłam związkowcem w ŁCM, ponieważ wskutek przekształcenia nasz związek został wyrejestrowany. Nigdy nie reprezentowałam załogi ŁCM w sprawie funduszu socjalnego, z którego jak wszyscy zatrudnieni też nie mogę skorzystać. Ponadto jako osoba zbanowana na stronie L24 nie mogąc zabrać głosu wszelkie insynuacje i kłamstwa na mój temat będę prostować w sposób prawem dozwolony.
To, że media gdzieś kiedyś pisały o mnie związkowiec wynika z tego, że historyczny protest zaczął się za czasów mojego liderowania ostatniemu związkowi w lubańskim szpitalu. Czasowo był to okres 2003-2004. Proszę przekazać, że wieczne obciążanie mnie błędami osób odpowiedzialnych za szpital przestało mnie nie tylko bawić, ale spowodowało, że będe się skutecznie bronić i dochodzić zadośćuczynienia od osób, które w ramach wąsko pojętej walki politycznej uzurpują sobie prawo do fałszywego obrazu mojej działalności. Oczywiście oczekuję do poniedziałku, że to zostanie wraz z przeprosinami umieszczone przez "ju". Pozdrawiam Ewa Gutek"

Czy ja kogoś obciążam? Moje wpisy nikogo nie oskarżają, w moich wpisach jest propozycja, by spytać panią Ewę Gutek, która była w związkach zawodowych, była we władzach starostwa i tam pracuje więc najlepiej wie o co chodzi. Jakie związki zawodowe były i jakie są to skąd mi to wiedzieć? To, że w moich wpisach są linki do artykułów czy do bip to tylko po to by pokazać mój tok myślenia.

 Czy pani Ewa Gutek ma zamiar podać mnie do prokuratora za te wpisy?

Szczepcio, jesteś znajomym  Ewy Gutek. Zapytaj czy to ta sama Ewa Gutek, która jest wymieniona w artykule z mojego postu powyżej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #94 : 27 Wrzesień, 2016, 22:43:59 pm »

Idę spać, jutro znajdę poradnię i podam namiary i obiecuję, że to nie będzie szpital w Lubaniu, aby komputer krzywdy...lub...dobrze nie zrobił 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #95 : 27 Wrzesień, 2016, 23:28:36 pm »

No co Ty? Ostatnio szybko się skontaktowałeś i nawet zdążyliście biedaczkę o nicku "ju"  postraszyć prokuratorem. Mnie straszysz kuratorem i ministrem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Dostęp do internetu jest podstawowym prawem obywatelskim! Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 1 4895 Ostatnia wiadomość 16 Czerwiec, 2009, 22:18:45 pm
wysłane przez ZUZA
Lekarz na Bani !! Kolejna kompromitacja ŁCM Kronika Kryminalna borisem 8 10413 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2009, 23:23:57 pm
wysłane przez Ewella
Bezpieczniej w ŁCM Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4968 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2009, 17:29:43 pm
wysłane przez Bernard
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
SPRZEDAM ŚLICZNE UBRANKA 0-6 MIESIĘCY SAME FIRMÓWKI PONAD 60 SZTUK Ogłoszenia drobne marcin2410 0 3009 Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2011, 09:12:29 am
wysłane przez marcin2410
Pomniejszane odszkodowania dla powodzian - niezgodne z prawem Ogłoszenia drobne arbitersa 0 2824 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2013, 12:09:40 pm
wysłane przez arbitersa
Ponad tydzień bez prądu Hydepark janus58144 8 7829 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2013, 21:51:04 pm
wysłane przez edward osman
Biblioteka Muzealna - ponad 2000 książek - zapraszamy! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3133 Ostatnia wiadomość 08 Styczeń, 2014, 13:45:14 pm
wysłane przez Urząd Miasta
ŁCM w opałach? Polecane - Strona główna MERLIN 2 4196 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2015, 23:59:20 pm
wysłane przez Prowincjusz