Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: DJ na każdą imprezę - wesele, urodziny, zabawę festyn itd.  (Przeczytany 4246 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 22 Styczeń, 2015, 23:42:22 pm »

www.djinny.pl wejdź na stronę i przeczytaj o moim doświadczeniu oraz zapoznaj się z pełną ofertą.
Muzyka to moja pasja, a pasja w połączeniu z moim doświadczeniem, to sukces Waszej imprezy i zadowoleni goście. Wiem jak stworzyć niepowtarzalny klimat. Rozkręcę każdą imprezę, wyciągnę na parkiet najbardziej oporowych tancerzy i "podgrzewaczy ławek". Na życzenie przygotuję zestaw świetnie poprowadzonych zabaw, konkursów i rywalizacji (coś nie oklepanego już po wszystkich imprezach, na których byliście).

Specjalizuję się w oprawie muzycznej, wodzirejskiej i konferansjerskiej każdej uroczystości:
- wesela,
- studniówki,
- bale sylwestrowe, charytatywne, walentynkowe, dzień kobiet,
- dancingi,
- bankiety,
- imprezy integracyjne dla firm, spotkania biznesowe,
- festyny, koncerty plenerowe,
- wszystkie inne imprezy rodzinne, jubileusze i okolicznościowe.
Na każdą imprezę, bez względu na to czy dużą, czy małą, przyjeżdżam z kompletnym nagłośnieniem wysokiej klasy. Jestem w stanie nagłośnić profesjonalnie największe sale w okolicy, jak i imprezy plenerowe. Do dyspozycji mam profesjonalny sprzęt dj-a, używany przez światowych dj-ów. Prócz tego system oświetlenia dyskotekowego i laserowego, który po odpowiednim ustawieniu, bardzo poprawia również klimat imprez okolicznościowych (świetnie sprawdza się nawet na weselach). Mam także wytwornicę dymu, która pięknie uwydatnia efekt oświetlenia sali i laserów. Na pierwszy taniec Państwa Młodych na weselu, mogę podać pod nogi dym tzw. ciężki, który będzie ładnie słaniał się po podłodze, tworząc chmurny dywan. Używam tylko dymu renomowanych firm z certyfikatem, dzięki czemu nie dusi, nie drapie i nie podrażnia dróg oddechowych. Do płynu dodaję zawsze przyjemny zapach bananowy lub tuti-fruti, który długo i delikatnie unosi się na sali. Na specjalne życzenie np. na pierwszy taniec na weselu mogę również podać nad parą młodą bańki mydlane z wytwornicy baniek, co w połączeniu z dymem pod nogami tańczącej pary, zrobi niesamowity efekt.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zespół muzyczny na wesele !!! Ogłoszenia drobne « 1 2 » Diana85 19 29378 Ostatnia wiadomość 18 Grudzień, 2011, 16:17:11 pm
wysłane przez ona123
Wesele- gdzie zrobić?? Polecam - Niepolecam « 1 2 » młodaaa 23 28610 Ostatnia wiadomość 03 Luty, 2013, 14:17:22 pm
wysłane przez arek.boro
Zmiany w Katalogu Firm, Galerii, itd! Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 3030 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2011, 09:25:44 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Wesele Hydepark szopen1999 13 11022 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2012, 09:52:39 am
wysłane przez szopen1999
Pranie narożników, sof, wersalek, dywanów, itd. Komercyjnie - Biznes, firmy, etc eurofastic 0 2558 Ostatnia wiadomość 13 Marzec, 2012, 20:36:42 pm
wysłane przez eurofastic
Animacje i zabawy dla dzieci i dorosłych na każdą okazję! Ogłoszenia drobne prostaff 0 3129 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2013, 12:05:23 pm
wysłane przez prostaff
Zespół muzyczny VIP na każdą okazję. Ogłoszenia drobne janekk7 0 2387 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2014, 12:37:30 pm
wysłane przez janekk7
Odkrywać poprzez zabawę! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2684 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2017, 13:43:30 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de