Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W krainie Muminków.  (Przeczytany 20160 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 21 Kwiecień, 2015, 08:55:57 am »

Coś mi się wydaje, że w tym roku trzeba będzie jednak zrezygnować z upamiętnienia przemarszu Włóczykija prze park na Kamiennej Górze i związanej z tym mega-inscenizacji, na rzecz wypłaty odszkodowania dla I.K.
 A tak się fajnie zapowiadało! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 21 Kwiecień, 2015, 10:07:25 am »

a mi się coś wydaje, że do zakończenia sprawy to jeszcze parę miesięcy albo i lat.

Według mnie urząd powinien odwołać się od wyroku. I każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Jak ubiegłe lata tego dowiodły
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 21 Kwiecień, 2015, 11:11:04 am »

A mi się wydaje, że jesteś za mocno Lider emocjonalnie i świadomie obeznany w temacie. Tylko, że nawet jeżeli konfabulujesz to świadomie wiedząc, że nikt nie zarzuci kłamstwa Liderowi, bo Lider nie informował, a jedynie nick 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 21 Kwiecień, 2015, 11:14:41 am »

Cytuj
Coś mi się wydaje, że w tym roku trzeba będzie jednak zrezygnować z upamiętnienia przemarszu Włóczykija prze park na Kamiennej Górze i związanej z tym mega-inscenizacji, na rzecz wypłaty odszkodowania dla I.K.

Miało być zabawnie i z przekąsem a wyszło durnie.
Beznadzieja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 21 Kwiecień, 2015, 11:24:30 am »

Szczepcio ogarnia Cię jakaś obsesja. Choroby się nie wybiera. Przykro mi

A co do wyroków i przebiegu procesów w sprawie poprzednich rozpraw to są one powszechnie znane. Procesy były jawne a portale szeroko informowały o ich przebiegu.

Najwięcej jednak wnieśli do rozpowszechniania tych spraw tacy ludzie jak ty Szczepcio za każdym razem na różnych forach chcąc dokopać burmistrzowi mimochodem relacjonowali wydarzenia.

Tak jak o tej sprawie. Ludzi guzik to interesuje i mało kto by o tym wiedział bo ludzie maja ważniejsze sprawy. Ale dzięki wam już wiemy. Ciekawe czy poinformujecie z taką dumą jak np. prawomocny wyrok okazałby się w przyszłości korzystny dla urzędu?

Szczepcio to co wypływa z twojego nika jest powszechnie brane z wielkim dystansem. Dla mnie mało wiarygodne. bo pokazał to czas
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2015, 11:29:31 am wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 21 Kwiecień, 2015, 13:39:57 pm »

A gdzie ja kopię Burmistrza? Prosząc o wyniki spraw, których w necie nie ma na pewno. Jak są to je pokaż, a nie pyskujesz jak uczniak.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 21 Kwiecień, 2015, 14:24:15 pm »

Dziecko nie denerwuj się

Już lepiej kopać się z koniem niż z tobą rozmawiać. A zresztą może to i to samo

O wszystkich sprawach informujesz nas ty i tobie podobni. Tak jak o tej o której piszecie tutaj. Inaczej niczego bym się nie dowiedział.

Poszukaj sobie zatem jak ci się nudzi swoich wpisów i podobnych ludków i będziesz miał.

Chyba oszalałeś sądząc, że będzie ktoś spełniał twoje zachcianki i wertował lata internetowych wpisów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 21 Kwiecień, 2015, 15:08:14 pm »

Cytuj
Chyba oszalałeś sądząc, że będzie ktoś spełniał twoje zachcianki i wertował lata internetowych wpisów
Bo niczego się nie znajdzie. Jeżeli są odszkodowania to ja pytam o wydatkowanie moich pieniędzy. Chyba mam do tego prawo?
Lider, a co ty taki nerwowy?
Nacisnąłem na jakiś czuły punkt?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 21 Kwiecień, 2015, 15:58:51 pm »

Skoro Rażące niedbalstwo jest traktowane jako ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych i jest podstawą do zwolnienia, to jakie konsekwencje należałoby wyciągnąć od osób odpowiedzialnych za marnotrawstwo dziesiątków tysięcy złotych z kieszeni podatników, w imię własnych partykularnych interesów.  Ale to z pewnością "ludzi guzik interesuje".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 21 Kwiecień, 2015, 16:53:29 pm »

nie słyszałem Szczepcio o jakichkolwiek zasądzonych prawomocnie odszkodowaniach dla zwolnionych pracowników urzędu. Właśnie tego chłopczyku pewnie nie znajdziesz. Coś ci się od słoneczka bardzo pogorszyło.
A może z ciebie taki znawca jak ten od kur i wyrok pierwszej instancji jest dla ciebie już ostateczny i prawomocny?
o to ten od kur, ponieważ fajne to jeszcze raz
https://www.youtube.com/watch?v=2S1djrBZvj4

PIOTRUS jeśli chodzi o marnotrastwo pieniędzy to masz rację. Właśnie chciałbym wiedzieć od dłuższego czasu, i ni tylko ja, dlaczego starosta wydaje tysiące złoty na opłacanie stanowiska etatowego członka zarządu bez którego wszyscy wiedzą, starostwo by sobie świetnie poradziło. Ale i tobie nikt nie udziela jak widąc na to pytanie odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 21 Kwiecień, 2015, 20:12:39 pm »

Jedynie wkleiłem orzeczenia z Lubania i nawet nie pisnąłem słówka, że są prawomocne. Czekałem na info w sprawie i widzę, że bardzo zorientowani się odezwali. Czyżby strona pozwana? Ile razy będziesz odbijał piłeczkę do ogródka powiatu? Czy tylko dlatego, ze tam od 2010 idą pieniądze na etat, którego wcześniej nie było? Wiemy o tym, ale dlaczego nie możemy zapytać o miasto? Co jest w tym nieodpowiedniego? Możesz trzymać fason? Czy wolisz schodzić do poziomu dzieciaka, któremu w bezradności pyskowanie zostaje?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 21 Kwiecień, 2015, 20:50:28 pm »

Wszędzie Szczepcio węszysz spisek.

Zapewniam cię i śpij z tego powodu spokojnie, że go nie ma.

A co się tyczy starostwa to wskazuję jedynie gdzie jest studnia do oszczędzania pieniędzy podatników. Przecież to na tym wątku pojawiły się zatroskane głosy o nasze pieniądze.

Wiecie, że z tym etatem w starostwie jest coś nie tak bo sam o tym piszesz. To zróbcie coś z tym i uspokójcie co niektórych co nie mogą spać z troski gdy coś marnuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 21 Kwiecień, 2015, 21:01:15 pm »

Wszędzie Szczepcio węszysz spisek.

Zapewniam cię i śpij z tego powodu spokojnie, że go nie ma.

A co się tyczy starostwa to wskazuję jedynie gdzie jest studnia do oszczędzania pieniędzy podatników. Przecież to na tym wątku pojawiły się zatroskane głosy o nasze pieniądze.

Wiecie, że z tym etatem w starostwie jest coś nie tak bo sam o tym piszesz. To zróbcie coś z tym i uspokójcie co niektórych co nie mogą spać z troski gdy coś marnuje
Po pierwsze pytam i mam do tego prawo, a po drugie kto ma coś zrobić z etatem? Ja? Wolne żarty chyba. Pisz do radnych w powiecie i zobacz, czy mają odwagę coś z tym zrobić. Tu pisuje zarówno radny Zembik jak i Rowiński. Myślę, że na pewno ci pomogą uratować pieniądze z etatu 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 02 Lipiec, 2015, 08:32:46 am »

Dzięki wsparciu ŁCR udało się BAS, podczas Dni Lubania, odnieść zwycięstwo nad pałętającymi się od pewnego czasu po mieście "oddziałami Wehrmachtu".
Może klęska uzmysłowi Przebierańcom, że Górne Łużyce to nie tylko Wehrmacht, SS czy RAD.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
W krainie łużyckich wulkanów Kalendarz wydarzeń Iza 0 2974 Ostatnia wiadomość 03 Listopad, 2008, 19:23:48 pm
wysłane przez Iza
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10493 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19967 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15025 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12838 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87933 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Qishan“ - w krainie chrupania i hałasu Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 1936 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2014, 11:41:46 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de