Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wysyp fotoradarów!  (Przeczytany 36085 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 21 Luty, 2015, 15:37:33 pm »

To w jakim celu odpowiadasz na moje posty? Pyskuję? A co ja smarkacz, czy uczeń w ławce? Pokazuję jedynie, że radar mógłby ocalić niejednego kierowcę. Nie widzisz takiej potrzeby? Widzisz komunistów w Olszynie, a nie widzisz, że zmniejszyła się ilość wypadków. Szukasz tematów pobocznych i zemsty na Leśce. Za radary? Myślę, że za schronisko. Nie usiłujesz nas zatem oszukać?

A to niby co jak nie pyskówka?

Czy jesteś smarkaczem? Nie wiem. Według moich odczuć Twoje wpisy mogą u kogoś wywołać takie wrażenie. Postaraj się w przyszłości wyprowadzić tego kogoś z błędu.

U mnie powstaje za to wrażenie, że masz jakiś kompleks. Ale może to tylko wrażenie.
W dodatku jakies zamiłowanie do kryminału i spisków.

Co tym razem mają psy i schronisko wspólnego z twoimi sprawami to nie wiem.

Burmistrz Olszyny to według moich odczuć niezły cwaniak i kompletny nieudacznik. Ot taki Dyzma naszych czasów. To moje prawo takie mieć zdanie, nikomu go nie narzucam i nikomu nic do tego. Jak ktoś ma inne to niechże sobie ma. A to jest moja charakterystyka wrażeń o tym panu na podstawie jego działań. Ogólnie to mnie on ani grzeje, ani ziębi a już kompletnie mnie nieinteresuje jakaś domniemana przez ciebie nasz detektywie zemsta. Nie wiem dlaczego w dodatku za psy.

Przestań się już pieklić

A teraz mam inne sprawy
« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2015, 15:47:27 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 21 Luty, 2015, 15:53:50 pm »

Jestem za radarem przy wylocie na Jelenią, a to ty do jednego worka wrzucasz politykę Leśki i radary. W dodatku z emocjami, jakbyś nienawidził, a nie obiektywnie patrzył na sprawę. Dlatego wysypując się emocjonalnie zaprowadziłeś mnie do źródła twoich emocji.
Pamiętaj tylko, że jak zginie kolejna osoba to twoje stanowisko będzie gwoździem do jej trumny. Chyba, że tak nie lubisz Leśki, że ci zwisa życie ludzkie. A to już jest skrajna postawa.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2015, 15:59:27 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 21 Luty, 2015, 18:47:33 pm »

Szczepcio czy ty czytasz to co piszesz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 21 Luty, 2015, 19:25:43 pm »

Szczepcio czy ty czytasz to co piszesz?
A masz jakieś merytoryczne uwagi? Czy tylko tor dyskusji wykolejasz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +81/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 353
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 21 Luty, 2015, 21:31:55 pm »

I jeszcze wczorajszy konik. Wiem, że się powtarzam, ale tego obiektu przynajmniej raz w roku nie sposób pominąć

ic432m.jpg

* ic432m.jpg (275.42 KB, 1100x733 - powiększony/pobrany 429 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

GB



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 21 Luty, 2015, 21:34:04 pm »

Bero, to ma zamiast radaru pomiar robić? Fotka ciekawa, tylko kierowcy nie widać 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 22 Luty, 2015, 00:13:29 am »

Leśko niech się zajmie uczciwą pracą a nie szuka pieniędzy jak Madej na drogach od podróżnych
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 22 Luty, 2015, 14:35:18 pm »

Przypomnę pewną wypowiedź dla TVP , właśnie w sprawie fotoradarów. Otóż już na początku wykonano skok na piratów drogowych i postanowiono maskować fotoradar . Ale Pan Leszek, doskonały i kompetentny burmistrz niczym Einstein spod jabłonki, wykazał się znajomością praw fizyki i cyt.
 – Są to prawa fizyki. Im ciemniejsze nakrycie, tym lepiej się nagrzewa na słońcu i zdjęcia są wyraźniejsze – mówi Leszek Leśko.

Nawet Wałęsa by na taki pomył nie wpadł  .
link: http://beta.tvp.info/511536/zamaskowane-fotoradary-czyszcza-portfele

Później dziwnym trafem ustawiono fotoradar w okolicy brzózek a dlaczego  Co? Co? oceńcie sami.

fotoradar olszyna.jpg



Ale co tam, ktoś zdesperowany musiał go wyrwać aby postawiono go bliżej drogi.

Co ciekawsze w uchwale nr XIV/64/2013 Rady Miejskiej w Olszynie załącznik nr 12, założono w 2014 r. wpływ z grzywien w wys. 600 tyś.
Ale fotoradar swoją rolę spełnił bo kierowcy ściągnęli nogę z gazu i nałożono tylko 2662 mandaty karne na kwotę 531500zł. Około 7 mandatów dziennie , to mało jak na tak ruchliwą drogę więc świadczy to , że kierowcy jeżdzą wolniej, a w gminie jest bezpieczniej. Tylko chyba troszkę zabrakło do wykonania budżetu  Co?.
Ale co tam ważne , że Gmina otrzymała dwa kolejne które na pewno w pewnym stopniu zasilą budżet i będą pieniążki na remonty itp . A jak przyjedzie Emil to i tak zbierze się Strażnikom:) no może tajemniczemu mężczyźnie który instaluje urządzenie w słupie, kto wtajemniczony ten wie kto to taki

fotoradar olszyna.jpg

* fotoradar olszyna.jpg (98.83 KB, 767x560 - powiększony/pobrany 637 razy.)
« Ostatnia zmiana: 22 Luty, 2015, 14:40:02 pm wysłane przez andriu84 » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 22 Luty, 2015, 18:12:25 pm »

Ale fotoradar swoją rolę spełnił bo kierowcy ściągnęli nogę z gazu i nałożono tylko 2662 mandaty karne na kwotę 531500zł. Około 7 mandatów dziennie , to mało jak na tak ruchliwą drogę więc świadczy to , że kierowcy jeżdzą wolniej, a w gminie jest bezpieczniej.

Kierowcy jeżdżą wolniej? Ale wolniej do czego? Przecież nie wiemy jak jeździli wcześniej przed postawieniem fotoradaru bo nikt pomiarów prędkości nie robił. Nie wiemy też ile mandatów wlepiłby policjant schowany za brzózkami przez całą dobę bo też takiej statystyki nie ma. Zatem nie wiemy jaką rolę spełnia ten fotoradar w sprawach bezpieczeństwa za to wiemy jaką w sprawie zarabiania pieniędzy.
Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem fotoradarów stawianych gdzie popadnie dla zarabiania pieniędzy to nie oznacza, że od razu popiera piratów drogowych. Podobnie jak ktoś jest przeciwnikiem kary śmierci to nie oznacz, że zaraz popiera zabójców. gwałcicieli itp. typów. Szczególnie gdy fotoradary stawiane są, jak w Olszynie, ewidentnie dla zarabiania kasy, albo jeśli chcą niektórzy stawiać fotoradary w każdym miejscu gdzie doszło do śmiertelnego wypadku
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 22 Luty, 2015, 20:50:48 pm »

My w Olszynie mamy kompetentnego burmistrza i wara od Lesia !!!! 

Samego celebrytę, Emila Rau by rozłożył w rozmowie jak by mu uświadomił po co przykrywa się fotoradar. To, że Emil wykuł instrukcję FOTORAPIDA CM na blaszkę, to w życiu by nie wpadł na pomysł , że  im ciemniejsze nakrycie, tym lepiej fotoradar się nagrzewa na słońcu i zdjęcia są wyraźniejsze, że takie są prawa fizyki jak skomentował dla TVP Lesio. I to nie jest wcale skok na kasę tak jak większość twierdzi. Po prostu chodzi o wyraźniejsze zdjęcia.  Spoko Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 27 Luty, 2015, 18:41:31 pm »

Właśnie jeden z lokalnych portali doniósł, że wg. jego sondy fotoradar powinien w Lubaniu stanąć i basta. A zatem z pułapu mediokracji przenosimy się na poziom sondokracji 
Co też niektórym redaktorom się marzy?
Może zatem przypomnę, że gdyby bazować na sympatiach redaktorów portalu, sondach i wpisach użytkowników tego medium najczęściej hejterskich to po jesiennych wyborach w mieście rządzić powinna ponownie ekipa Rowińskiego.
Jak zatem dalece rozmijają się kreowane wizje tego portalu od rzeczywistych potrzeb mieszkańców widać jak na dłoni.
Misja jednak trwa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 27 Luty, 2015, 20:13:56 pm »

Skoro w sprawie Marii Magdaleny przeprowadzono ankiety to zamiast śmiać się z sondy na innym portalu warto o radary zapytać mieszkańców? Chyba na tym Arek, czy Janusz polega demokracja? Chyba, że dyktuje nami inny ustrój.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 28 Luty, 2015, 10:58:13 am »

Zabawa w zgadywanke fotoradarowa to jedno a zdrowy rozsądek to drugie.

Wypadki były i będą. Jestem za tym by działać na rzecz zmniejszenia liczby wypadków ale pod warunkiem, że jest to skuteczne i zdroworozsądkowe. Nie przekonuje mnie paranoja fotoradarowa.

A gdyby spytać ludzi która dopuszczalna prędkość jest bezpieczniejsze: 50 km/h czy 40 km/h? A później o 30 i dalej o 20 to chyba wyjdzie na to, że w sondzie opowiemy się, za dwudziestką. Stąd wysnujemy wniosek, że ograniczamy prędkość w terenach zabudowanych do 20?

Dlatego jedno to sonda, a drugie to zdrowy rozsadek
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 28 Luty, 2015, 11:48:32 am »

Myślę, że brak argumentów spowodował ten bełkot. Lidera powinno stać na więcej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 28 Luty, 2015, 12:52:39 pm »

Pełnisz dyżur Szczepcio w tym miesiącu w Ministerstwie Prawomyślności, że musisz ekspresem interweniować na wszystkie zakwalifikowane przez Was wypowiedzi jako błędy i wypaczenia odbiegające od jedynie słusznej myśli na dany miesiąc?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19971 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12841 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
Humor Hydepark « 1 2 3 4 » TK159 55 64745 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2012, 20:43:44 pm
wysłane przez Hubert
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87973 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem