Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: II tura bez niespodzianek  (Przeczytany 58951 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #60 : 02 Grudzień, 2014, 23:05:59 pm »

Jola jak  byś była cieniem Arkadiusza lub asystentem asystenta to byś była poinformowana o aktualnych roszadach. Było już stanowisko  viceburmistrza, vicestarosty, teraz czas  na viceprezydenta.

EUREKA. Już wiem kto będzie  kandydatem PO  podczas  następnych wyborów na Prezydenta Polski.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 02 Grudzień, 2014, 23:53:13 pm »

szkoda w takim razie jeleniogórzan. Lubań odparł atak prowadzony z taką furią a oberwie się Jeleniej. Ciekawe czy KR zadba o swoich popleczników którzy tak za niego chcieli prawie ginąć i pociągnie ich na upragnione stanowiska do większego miasta, czy tak jak cztery lata temu zadba tylko o swoje stanowisko pozostawiając ich jak sierotki?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #62 : 02 Grudzień, 2014, 23:57:34 pm »

a swoją drogą, to jak to teraz będzie? Czy ci wszyscy inwestorzy których miał nam KR wyczarować w Lubaniu pojadą za nim do Jeleniej? Oj to by było nieładnie tak zrobić miastu które przecież rzekomo tak kocha.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 03 Grudzień, 2014, 00:15:50 am »

„(…) Kulisy zablokowania przez Platformę projektu Via Carpatia. Poręba: To kara dla wschodniej Polski za popieranie PiS. (…)
 
Po raz pierwszy odkąd pracuje w PE spotkałem się z sytuacją, gdy polscy europosłowie grzebią ważne strategiczne plany dotyczące rozwoju Polski w taki sposób. Czyli prymitywny, pełen kompleksów i głupi. To kompromituje tą formację. Politycy PO nie szkodzą już tylko w Polsce ale także na forum europejskim - mówi w rozmowie z wPolityce.pl wiceszef komisji transportu i turystyki PE, europoseł PiS Tomasz Poręba
wPolityce.pl: Wczoraj na wniosek europosłów Platformy Obywatelskiej Komisja Petycji PE zdecydowała o zamknięciu petycji dotyczącej Via Carpatia, czyli budowy drogi, która poprawiłaby dostępność komunikacyjną naszego kraju. Dlaczego PO jest przeciwna tej inwestycji?
Tomasz Poręba: Z inicjatywy europosłów PO, m.in. pana Jarosława Wałęsy i pani Julii Pitery, petycja została ostatecznie zablokowana. Celem petycji, złożonej w ur. przez jednego z mieszkańców Stalowej Woli, było zbadanie możliwości powstania Via Carpatia, drogi kluczowej z punktu widzenia rozwoju Polski wschodniej, mającej połączyć Kłajpedę na Litwie z greckimi Salonikami. Via Carpatia pozwoliłaby na wyrównanie różnic, jakie istnieją między Polską a krajami tzw. starej Unii w dziedzinietransportu drogowego. Dlatego decyzja europosłów PO jest absolutnie skandaliczna. Jest to zresztą decyzja czysto polityczna. Zgodnie z zasadą: jeśli jest to inicjatywa PiS’u, to nie wolno jej popierać, bez względu na to czy jest sensowna czy nie. Po raz pierwszy odkąd pracuje w PE spotkałem się z sytuacją, gdy polscy europosłowie grzebią ważne strategiczne plany dotyczące rozwoju Polski w taki sposób. Czyli prymitywny, pełen kompleksów i głupi. To kompromituje tą formację. Politycy PO nie szkodzą już tylko w Polsce ale także na forum europejskim. (…)”

http://wpolityce.pl/gospodarka/224404-tylko-u-nas-kulisy-zablokowania-przez-platforme-projektu-via-carpatia-poreba-to-kara-dla-wschodniej-polski-za-popieranie-pis-nasz-wywiad
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 03 Grudzień, 2014, 00:47:15 am »

metody działania tej formacji są wszędzie takie same. Bruksela, Warszawa, Lubań. Oni nawet między sobą gryzą się do krwi. No i ta megalomania i egoizm kosmiczny. Na wszystkim się znają. Wszystko robią najlepiej. jelenia Gora? A tak znam. Gdzieś na zachodzie leży. Wice? Tak mogę być. Znam problemy mieszkańców. W sumie przecież wszędzie są takie same. A poza tym mam zdjęcie z premier. Poproszę ją o pomoc jak coś skopcę. Tylko, że ja nawet jak skopcę to i tak nie skopcę bo ja to jestem supergość. Znam się na wszystkim. Skoro jedni z łapanki stają się ministrami to cóż to być wice jakiegoś tam miasta. Drukarz za cztery lata i tak napisze, że byłem najlepszy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #65 : 03 Grudzień, 2014, 11:21:55 am »

a mnie zastanawia coś całkiem innego..
w Radze Miasta zasiada 21 radnych..
 3 czy 4  osoby z wybranych to nowe osoby..

 zastanawia mnie jakim cudem przechodzą w wyborach takie postaci jak:

 
2.   Mieczysław IWANOW - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
3.   Ryszard JASTRZĘBSKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
4.   Zenon PIWONI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
5.   Jan LANGE – KWW SLD Lewica Razem;
6.   Krzysztof JAWORSKI – KWW Nowy Lubań;
7.   Henryk WÓJCIK - KWW OKW Lubań 2014 Razem;

9.     Ryszard PIEKARSKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
10.   Krzysztof SZUBA - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
11.   Tomasz KORCZ – KWW Tomasza Korcza;
12.   Henryk ROGACKI – KWW Konrada Rowińskiego;
13.   Stanisław WISŁOCKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
14.   Mateusz ZAJDEL - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
15.   Małgorzata GRZESIAK – KWW Konrada Rowińskiego;

17.   Jan HOFBAUER - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
18.   Wiesław WYDRA – KWW Konrada Rowińskiego;
19.   Marek KARDELA – KWW Konrada Rowińskiego;
20.   Teresa KRASKA – KWW Konrada Rowińskiego;
21.   Ryszard JANIAK – KWW SLD Lewica Razem.

jak to się dzieje, że te same osoby zostają wybierani?? są aż tak dobrzy?? na czym polega ten fenomen???

może ktoś mnie oświeci i napisze jakie projekty, jakie realizacje należały do wymienionych osób???

Żyję w tym mieście ładnych kilkanaście lat , śledze lokalną prasę, ale wybaczcie o tym czego dokonali przywołani na stanowiska radnych nie wiem nic.. moze znajdzie się ktoś życzliwy i wyjaśni , myślę że nie tylko mi czego to dokonali nowi radni piastując wczesniej równiez identyczną funkcje że nagle społeczeństwo im daje zielone światło i pozwala się"realizowac"Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #66 : 03 Grudzień, 2014, 12:49:38 pm »

Po pierwsze, to chyba społeczeństwo trzeba o to spytać. A po drugie nie chce mi się sprawdzać ale tak wzrokowo, na pierwszy rzut oka widzę, że  nowych twarzy w Radzie Miasta  jest trochę więcej niż 3 lub 4.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 03 Grudzień, 2014, 13:08:50 pm »

Jola, jesteś składowa tego społeczeństwa

zawsze jesteś taka mądra, może tym razem się popiszesz???

pisząc o nowych miałam na myśli osoby które nie były radnymi.. ja tam widzę nowe 3, 4 osoby..

 chyba że Ty pisząc o nowych masz na myśli te osoby które 4 lata temu nie dostały się na stołek???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #68 : 03 Grudzień, 2014, 13:24:21 pm »

Dobrze wiesz, że kandydatów i do miasta i do powiatu było sporo a tych, którzy się dostali wybrali mieszkańcy oddając swoje glosy. Jeżeli już miała bym mieć jakieś wątpliwości, to nasz lubański powiat, nie wiem dlaczego ale ostatnio nie kojarzy mi się z rozwojem tylko tak odrobinę PRL-em ale oczywiście to tylko moje subiektywne odczucie. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #69 : 03 Grudzień, 2014, 13:28:07 pm »

Jola, owijasz w bawełnę..

 ja nie pytam o tą grupe która  startował, ale o ta która sie dostała

czy możesz powiedzieć coś konkretnego jednym zdaniem co dotyczy danej osoby a co jest związane z lokalnym samorządem i pracą na jego rzecz???

np P. Grzesiak??
P.Hofbauer??
P.Wydra??
P.Kraska??//

cóż takiego dokonali???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #70 : 03 Grudzień, 2014, 13:45:26 pm »

Po pierwsze, nie jestem rzecznikiem prasowym tych osób. Myślę, że jeśli zwróciłabyś się do tych poszczególnych osób z zapytaniem o ich dokonania, to te którą uszanują wyborcę z pewnością udzieliłyby Ci odpowiedzi na nie. A po drugie, nie  wszystkie  wymienione przez Ciebie osoby obdarzyłabym zaufaniem ale tak zdecydowali wyborcy a ja nie jestem ogółem tylko osobą. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #71 : 03 Grudzień, 2014, 13:54:35 pm »

Jola, no widzisz, sama dałaś sobie odpowiedz 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #72 : 03 Grudzień, 2014, 14:06:26 pm »

Jola, owijasz w bawełnę..

 ja nie pytam o tą grupe która  startował, ale o ta która sie dostała

czy możesz powiedzieć coś konkretnego jednym zdaniem co dotyczy danej osoby a co jest związane z lokalnym samorządem i pracą na jego rzecz???

np P. Grzesiak??
P.Hofbauer??
P.Wydra??
P.Kraska??//

cóż takiego dokonali???

Pani Grzesiak to sama w sobie jest historią . Wiele radości nam przysparza, szczególnie jak ma jakieś pomysły które przedstawia na forum rady

Pani Kraska to dla mnie zawsze zagdka co ona robi w radzie. Najpewniej poprostu jest. Ostatnio dostarczyła podpisy osób broniących nazwy ul.Żymierskiego. Pewnie nawet nie wiedział, że to bandzior był bo inaczej wstydziłaby się to robić. I to wszystko. Może dzięki temu wybrano ją ponownie do rady? Ale to małe pocieszenie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #73 : 03 Grudzień, 2014, 18:06:02 pm »


Żyję w tym mieście ładnych kilkanaście lat , śledze lokalną prasę, ale wybaczcie o tym czego dokonali przywołani na stanowiska radnych nie wiem nic.. moze znajdzie się ktoś życzliwy i wyjaśni , myślę że nie tylko mi czego to dokonali nowi radni piastując wczesniej równiez identyczną funkcje że nagle społeczeństwo im daje zielone światło i pozwala się"realizowac"Co?

Radny odzwierciedla swoje środowisko. Niektórzy dokonali bardzo wiele dobrego, ale są też tacy, którzy potrafią jedynie w tym mieście bruździć. Ja też zachodzę w głowę, jak takie "tuzy" zdobywają poparcie w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 03 Grudzień, 2014, 20:03:38 pm »

A mnie interesuje czego dokonał Pan Marek Kardela poza prowadzeniem wątku o kwiatkach na forum L24. Nie pytam o obecną kadencję ale tą wcześniejszą. Nie przypominam sobie czy w ogóle odezwał się podczas czterech lat przesiadywania w sali rajców? Bieganiu od domu do domu przed wyborami i proszeniem o głos można podołać, ale czy ma się taki sam zapał do działania po wyborach...?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Lubań] Krea-Tura Wieczór kabaretowy Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 3 6964 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2008, 18:21:33 pm
wysłane przez Diorqa
Jazda bez pasów Lubań okiem luzyce.info Bernard 1 3684 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 07:33:42 am
wysłane przez gracjano
Wójt bez absolutorium Bieżące wiadomości x 5 7685 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2011, 11:34:25 am
wysłane przez Doktorek
Bez absolutorium Gmina Lubań Urząd Gminy 0 2820 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2011, 11:31:18 am
wysłane przez Urząd Gminy
Plotki, famy i zwolnienia bez podania przyczyny Polecane - Strona główna red. 9 14125 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 15:40:05 pm
wysłane przez curious
Dzień bez Samochodu Polecane - Strona główna x 0 3092 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 23:04:29 pm
wysłane przez x
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36499 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
czy w Lubaniu jest szansa na uczciwe zatrudnienie bez popleczników i tzw pleców? Hydepark marta@ 2 4400 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2013, 07:24:34 am
wysłane przez marta@
Internet bez umowy - bez limitu danych Hydepark SzareSzeregi 5 8301 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2014, 18:44:05 pm
wysłane przez SzareSzeregi
Lubań wybiera. II tura Polecane - Strona główna « 1 2 » Marszałek 20 19658 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2015, 16:20:55 pm
wysłane przez Spartan