Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: II tura bez niespodzianek  (Przeczytany 58956 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #45 : 01 Grudzień, 2014, 19:54:38 pm »

Zaczynał od wielu banów i patrz na jakiego nam wyrósł.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 01 Grudzień, 2014, 20:34:30 pm »

gratuluję sukcesu Panie Arkadiuszu i owocnej kolejnej czteroletniej kadencji
pozdrawiam wszystkich którzy cieszą się z Pana sukcesu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 01 Grudzień, 2014, 21:19:53 pm »

Zaczynał od wielu banów i patrz na jakiego nam wyrósł.

Piotr nie zaczynaj  Chichot

Cytuj
No to przypomnę Ci Piotrze, że ja Janka nigdy nie przekreślałam, nawet wówczas gdy nie był przekonany do wodza. Już wówczas bardzo Janka polubiłam, bo miał w sobie to coś.   

 Jolu no i dzięki. Uwielbiam Ciebie. A Ty Piotrusiu ,ok Piotrze nie przypominaj mi. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Ale ja juz to pisałem. ciesze się że jesteśmy po jednej stronie. To znaczy po tej samej stronie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 01 Grudzień, 2014, 23:13:13 pm »

Piotr nie zaczynaj  Chichot

Cytuj
No to przypomnę Ci Piotrze, że ja Janka nigdy nie przekreślałam, nawet wówczas gdy nie był przekonany do wodza. Już wówczas bardzo Janka polubiłam, bo miał w sobie to coś.  

 Jolu no i dzięki. Uwielbiam Ciebie. A Ty Piotrusiu ,ok Piotrze nie przypominaj mi. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Ale ja juz to pisałem. ciesze się że jesteśmy po jednej stronie. To znaczy po tej samej stronie.


No to może jeszcze buzi, buzi słodziaki co  Buziak Buziak  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 01 Grudzień, 2014, 23:22:24 pm »

Ale dlaczego Jolu. Nikogo nie należy od razu skreślać. Jak sobie przypomnę, jakim zaciętym przeciwnikiem jeszcze 5 lat temu był kolega Fajer, a jakim stal się żołnierzem... więcej, snajperem! To aż serce rośnie.

No proszę, proszę... czego ja się dowiaduję, no niemożliwe. Ale widocznie, w końcu Fajer przekonał się i wszedł na jedynie słuszną drogę u boku ASa i dobrze 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 4
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 02 Grudzień, 2014, 10:21:42 am »

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

"Dialog z ludźmi, którzy nie dzielą naszych podstawowych przesłanek, nie jest niczym więcej niż głupim sposobem zabijania czasu."
-Nicolás Gómez Dávila

To miałem na myśli pisząc o działaniach Kościoła rzymskokatolickiego skrytymi za pozornie piękną fasadą.
Cytat z katolickiego faszysty Nicolása Gómeza Dávili nijak nie współgra z nauczaniem i postawą papieża Franciszka, reprezentującego wszak Chrystusa... To nie jest duch Vaticanum II, to duch Opus Dei i historycznych „osiągnięć” Kościoła, o których pisałem. Ten duch nie ma nic wspólnego z miłością, dobrocią, obroną słabszych. Ten duch nie ma nic wspólnego z polskim interesem narodowym, czy państwowym. To jest działanie w interesie organizacji kościelnej i w interesie grup posiadających władzę, która może tę organizację umocnić.
Kościół rzymskokatolicki stał i stać będzie na straży grup posiadających władzę i pieniądze. Josemaría Escrivá: "Każdy przeto niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany". Sługa niech pozostanie sługą a pan panem. Jakże piękna gwarancja pozycji dla klas posiadających! Jakże tragiczny brak nadziei dla ubogich i wyzyskiwanych. A nie! Jest nadzieja! Po śmierci mogą udać się do nieba... A teraz niech służą!

Idee społeczne takie jak Liberté, Égalité, Fraternité, na których osadzają się dzisiejsze cywilizowane społeczeństwa, nie zostały stworzone przez ludzi Kościoła, ich głosiciele z 1793 r. nic wspólnego z Kościołem mieć nie chcieli. Może takie idee były realizowane w pierwszych wspólnotach chrześcijańskich w I w., lecz później w Kościele zostały wyparte przez rządzę władzy...

Polska dla Polaków, nie dla Kościoła!       

I żeby było jasne. Pisząc o Polakach mam na myśli członków polskiej wspólnoty obywatelskiej, którzy mogą sobie być nawet z pochodzenia Maorysami. Polakiem jest ten kto buduje nasz wspólny dom – Polskę, a nie potęgę obcej organizacji religijnej jaką jest Kościół rzymskokatolicki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #51 : 02 Grudzień, 2014, 19:41:20 pm »

Nie wiem kto czyta te Twoje wolnomularskie gnioty Onufry, ale jedno wiem na pewno. Ciebie to nawet piekło nie chce pochłonąć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 02 Grudzień, 2014, 19:53:08 pm »

cisza i mam nadzieję, że Panie Czarnecki nie smaruje nam Pan niespodzianki w starostwie. Byłoby to skandalem aby wyczarował Pan, P.Rowińskiego na wicestarostę albo na jakiegoś członka zarządu powiatu. Wyborcy dali lanie temu Panu w mieście i powiecie i jasno wysłali przekaz aby sobie zrobił przerwę z samorządem. To byłoby urąganie z woli wyborców.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #53 : 02 Grudzień, 2014, 21:50:55 pm »

cisza i mam nadzieję, że Panie Czarnecki nie smaruje nam Pan niespodzianki w starostwie. Byłoby to skandalem aby wyczarował Pan, P.Rowińskiego na wicestarostę albo na jakiegoś członka zarządu powiatu. Wyborcy dali lanie temu Panu w mieście i powiecie i jasno wysłali przekaz aby sobie zrobił przerwę z samorządem. To byłoby urąganie z woli wyborców.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, tym bardziej, że głosowałam na Pana Czarneckiego. Powyższe postępowanie byłoby brakiem szacunku dla ogromnej części wyborców.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #54 : 02 Grudzień, 2014, 22:19:29 pm »

Wyborcy dali lanie temu Panu w mieście i powiecie i jasno wysłali przekaz aby sobie zrobił przerwę z samorządem. To byłoby urąganie z woli wyborców.

To była polityczna egzekucja. I to jest fakt. Niestety, teraz muszę Ciebie rozczarować. Siła megalomanii KWW KR jest nieogarniona. Mniemam, iż wyląduje w JG jakimś sposobem. Liczę też na to, i wierzę w to, że sieroty komitetu KWW KR przygarnie ktoś. Hehehe.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #55 : 02 Grudzień, 2014, 22:34:04 pm »

To była polityczna egzekucja. I to jest fakt. Niestety, teraz muszę Ciebie rozczarować. Siła megalomanii KWW KR jest nieogarniona. Mniemam, iż wyląduje w JG jakimś sposobem. Liczę też na to, i wierzę w to, że sieroty komitetu KWW KR przygarnie ktoś. Hehehe.
Tak tylko dlaczego Jelenia, to miasto również powoli staje się bliskie memu sercu. Czy nie wystarczy wygrana Marcina Zawiły, musi być jeszcze to na dokładkę. Co musi się wydarzyć aby Polska przestała być krajem kolesiostwa. Przecież wynagrodzenia  samorządowców płacone ze środków publicznych. Samorządy to nie są prywatne przedsiębiorstwa.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 02 Grudzień, 2014, 22:44:22 pm »

Jolu, Jelenia bo niedaleko   znaczy... rzut beretem i jak to napisałaś koleś przygarnie, albo i nie :*  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #57 : 02 Grudzień, 2014, 22:49:48 pm »

Tak tylko dlaczego Jelenia, to miasto również powoli staje się bliskie memu sercu.

Uspokój się Jola. To tylko "zawiłe" wątki dyskusji o ludziach, którzy, zupełnym przypadkiem znaleźli się w jednym miejscu.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 02 Grudzień, 2014, 22:53:32 pm »

Jola jak  byś była cieniem Arkadiusza lub asystentem asystenta to byś była poinformowana o aktualnych roszadach. Było już stanowisko  viceburmistrza, vicestarosty, teraz czas  na viceprezydenta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 02 Grudzień, 2014, 22:59:37 pm »

to Jola nie wiedziała o tym, że taki dil się szykuje? tak to jest w życiu, że nigdy nie wiesz  po której stronie jest "druga strona ulicy"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Lubań] Krea-Tura Wieczór kabaretowy Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 3 6964 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2008, 18:21:33 pm
wysłane przez Diorqa
Jazda bez pasów Lubań okiem luzyce.info Bernard 1 3684 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 07:33:42 am
wysłane przez gracjano
Wójt bez absolutorium Bieżące wiadomości x 5 7685 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2011, 11:34:25 am
wysłane przez Doktorek
Bez absolutorium Gmina Lubań Urząd Gminy 0 2821 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2011, 11:31:18 am
wysłane przez Urząd Gminy
Plotki, famy i zwolnienia bez podania przyczyny Polecane - Strona główna red. 9 14127 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 15:40:05 pm
wysłane przez curious
Dzień bez Samochodu Polecane - Strona główna x 0 3093 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 23:04:29 pm
wysłane przez x
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
czy w Lubaniu jest szansa na uczciwe zatrudnienie bez popleczników i tzw pleców? Hydepark marta@ 2 4400 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2013, 07:24:34 am
wysłane przez marta@
Internet bez umowy - bez limitu danych Hydepark SzareSzeregi 5 8301 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2014, 18:44:05 pm
wysłane przez SzareSzeregi
Lubań wybiera. II tura Polecane - Strona główna « 1 2 » Marszałek 20 19658 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2015, 16:20:55 pm
wysłane przez Spartan