Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: II tura bez niespodzianek  (Przeczytany 58950 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 01 Grudzień, 2014, 01:31:41 am »

a ja nie współczuję przegranym i oni by też nie współczuli. Nie łudźmy się. Po tym co zaprezentowali? Nie współczuliby. Według moich odczuć grali niesportowo i wydaje mi się, że ludzi agresywnie się zachowujących należy wypierać z polityki, conajmniej lokalnej. Może to uchroni młodzież od nienajlepszych wzorów kampani wyborczych. Partia, komitet pana Rowińskiego i sam pan Rowiński przegrali w mieście i powiecie bo mieszkańcy nie chcą mieć takich reprezentatów. Potencjalne ponowne powołanie go na wicestaroste byłoby urąganiem z wyboru ludzi  i mam nadzieję, że wybór ludzi zostanie doceniony. Tak powinno być już cztery lata temu. Szanujmy wybory ludzi. I nie ma co się rozczulać. Da sobie radę. W końcu ma takich znajomych, że ho, ho. Premier Kopacz, minister Schetyna, reprezentant w futbolu Sebastian Mila i jakiś Zieliński, ten od czegoś tam, nie wiem ale chyba też ważny
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2014, 01:47:03 am wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 01 Grudzień, 2014, 09:55:42 am »

Byty zniknęły stąd bo przeniosły się na inny portal gdzie wylewają pomyje.
"Szczęśliwej drogi już czas" byty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 01 Grudzień, 2014, 09:56:36 am »

I ja równiez ciesze się że burmistrzem został P.A.Słowiński. gratuluję Panu

Ta wygrana była do przewidzenia.
Tak jak pisze Mieszek, teraz kpiną by było gdyby P.Rowiński ponownie został na stanowisku które piastował przed wyborami. Jeśli społeczeństwo nie chce takiego człowieka to powien mieć chociaż odrobinę honoru i odejść !! Ostatnie wypowiedzi nerwowe, wręcz prostackie tylko mnie upewniły, że wybór był trafiony.


Martwi mnie jedynie, że naszym Starostą będzie nadal P W.Cz w tym przypadku społeczeństwo jest ślepe niestety... w przypadku tego Pana nie widzę pozytywów.. jest bo jest, niczym się nie wyróznia, niczego nie zainicjował ... ludzie chyba z przyzwyczajenia i osłuchania nazwiskami głosują wybierając również chociażby P.Hofbauer.. jest bo jest ale czy coś robi?Co??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 01 Grudzień, 2014, 10:18:53 am »

MMM tym razem się z Tobą zgadzam. Pan Rowiński klejony raz jako Wicestarosta, to by było bardzo nie w porządku wobec wyborców. Co do Pana Starosty, do tej pory ceniłam tego człowieka za całokształt ale jeśli w sprawie stołka Wicestarosty będziemy mieli teraz powtórkę z rozrywki sprzed czterech lat, to znaczyć będzie, że jednak chyba się myliłam co do osoby Pana Czarneckiego a byłoby to dla mnie dużym rozczarowaniem bo przecież przy wyborze radnych do Powiatu postawiłam krzyżyk właśnie przy tym nazwisku. Dlatego w tej chwili wypowiadam się jako wyborca, który zaufał danej osobie.
Mieszku to nie jest tak, że rozczulam się nad Panem Rowińskim, po prostu przez chwilę starałam się zrozumieć choć trochę przesłanki jakie Nim kierowały. Dlaczego postępował , tak a nie inaczej. Myślę, że największym przewinieniem tego Pana była ekipa, która powstała wokół Niego na przełomie tych wszystkich lat, kiedy władał miastem. Wiem, że On się mną nie przejmuje, pewnie nawet wręcz przeciwnie ale ja nie muszę być taka jak inni i za to siebie lubię. Lepiej starać się kogoś zrozumieć , choćby trochę, niż czuć do niego wrogość.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 01 Grudzień, 2014, 10:35:44 am »

Nie wiem czy sobie przypominacie w jakich okolicznościach Kondzio został Vice i jakie wewnętrzne układy i porozumienia zadziałały cztery lata temu.  Teraz jest inna rzeczywistość.
Jak się okazało K.R. dalej żyje w matrixe i postawił na skompromitowanych współpracowników, którzy ściągnęli go na dno.
Co teraz zrobią biedni W.W., H.R. i jak go nazywa Jola Plastusiński.
Trzeba tylko im współczuć, bo to ich była ostatnia niedziela. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 01 Grudzień, 2014, 10:42:01 am »

Czyli mamy ciąg dalszy rządów opcji kościelnej... Lubań zsuwa się coraz głębiej w czarną dziurę.
Po co nam gospodarka kiedy będzie nad nami czuwać Św. Maria Magdalena?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 01 Grudzień, 2014, 11:26:42 am »

Przede wszystkim gratulacje dla Burmistrza Słowińskiego

Powyżej mamy pierwszy nowy byt. Poliakroleina? Pytano o nie na tym wątku. Oto i jest. Rozumiem frustrację

Nie wiem czy sobie przypominacie w jakich okolicznościach Kondzio został Vice i jakie wewnętrzne układy i porozumienia zadziałały cztery lata temu.  Teraz jest inna rzeczywistość.
Jak się okazało K.R. dalej żyje w matrixe i postawił na skompromitowanych współpracowników, którzy ściągnęli go na dno.
Co teraz zrobią biedni W.W., H.R. i jak go nazywa Jola Plastusiński.
Trzeba tylko im współczuć, bo to ich była ostatnia niedziela.  

chyba coś w tym jest PIOTRUS. Ale część z nich jest radnymi (jakimś cudem) więc jakoś będą unosić się na wodzie. I mącić ją

Myślę, że platforma powinna zrobić wewnętrzne trzęsienie ziemi i zmienić całe kierownictwo ciągnące ich na dno. Ale to ich sprawa i mało mnie ona obchodzi
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 4
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 01 Grudzień, 2014, 11:41:30 am »

No to teraz czas na jakieś obchody RELIGIJNO-patriotyczne w ramach dziękczynienia dla chłopców w czarnych sukienkach. Oczywiście w Lubaniu liczą się WYZNAWCY tylko jednej RELIGII. Inni Obywatele nie są potrzebni. Ale przecież są wolni! Mogą sobie iść...

Kościół Rzymskokatolicki, to jest prawdziwa władza, a że ma centralę za granicą i w d... interes Polski a na uwadze tylko własny, to nic... wcześniej była PZPR więc się Obywatele przyzwyczaili...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 01 Grudzień, 2014, 11:46:58 am »

Jest i byt następny. Skąd wy bierzecie te nicki. Na szybkiego pod wpływem stresu coś bazgrolicie? gerylabo. Co to jest?

Rozumiem frustrację ale trzeba mieć klasę i umieć z nią odejść

Widać wam i tego brakuje. Choć nie miałem złudzeń co do tego, że jej nie macie

Czyli dajecie znać, że rozumu wam nie przybyło przez noc. Wasz strategia agresji nie przyniosła wam sukcesu. Ale po wyborach postanowiliście brnąć w nią i rozpoczynacie nową kadencję burmistrza od walenia w niego czym się da. To samobójstwo dla was. Zresztą jak chcecie. Może to i dobrze

Normalnych ludzi wasza kampania napawała co najmniej niesmakiem, żeby nie powiedzieć obrzydzeniem. Takie wpisy potęgują efekt niechęci do was. Czy wy jesteście ślepi? Prowadzicie samobójczą grę

Dlaczego nie chcecie współpracować dla dobra miasta, Ochłońcie trochę i przemyślcie sobie co nawyrabialiście, I zrozumcie wreszcie, że dla was w tej formie to koniec. Definitywny koniec. Nie ma już nic.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2014, 11:51:47 am wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 01 Grudzień, 2014, 11:58:30 am »

No cóż. Wydziału Propagandy nikt nie przegada. Skończyło się pluralistyczne społeczeństwo obywatelskie :-( Taki model myślenia MY i wy... MY i oni... Niestety jak widać niektórzy nie dorośli do demokracji. Choć na pewno wykonują swoją klakierską pracę dobrze. Za to biorą publiczne pieniążki...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 01 Grudzień, 2014, 12:05:32 pm »

Ech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 01 Grudzień, 2014, 12:11:33 pm »

Tylko tyle może, że nie ma my i oni.

Ludzie głosujący na pana Rowińskiego sa traktowani z wielkim szacunkiem i są również wspaniałymi ludźmi. Napewno burmistrz Słowiński otworzy do nich ofertę współpracy. Mogą i powinni dużo wnieść do wspólnego działania na rzecz miasta.

Natomiast sama wierchuszka agresywnych prowokatorów w postaci różnych bytów m.in. na tym forum postawiła się i nadal stawia sama poza kręgiem ludzi chcących współpracy i sami podzielili się na my i wy. Zastosowałem tylko ich podejście aby zrobić im przyjemność. I tylko do nich adresuję moje uwagi

Kampania wyborcza się już skończyła, jakby ktoś nie zauważył. A teraz do roboty
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2014, 12:17:57 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 01 Grudzień, 2014, 12:34:37 pm »

O?!!  Ktoś się przestraszył przełożonych?
Bo mogłaby powstać rysa na marketingowym etosie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 01 Grudzień, 2014, 12:51:16 pm »

Wam trudno chyba zrozumieć, że normalni ludzie są otwarci na innych i nie żywią nienawiści. I nie potrzebują większych zachęt by takimi być

Spróbujcie w ten sposób spojrzeć na świat a zrozumiecie, że to normalne

Przypominam jeszcze raz, że kampania wyborcza się skończyła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 4
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 01 Grudzień, 2014, 13:23:58 pm »

Tak. Mogła by powstać rysa na świętym obrazku.

To taki marketingowy obraz. Z przodu fasada ewanelicznej miłości a za nią:
brutalna chrystianizacja Polski, krwawe stłumienie w XI w., z pomocą Niemców, polskich zrywów antychrześcijańskich; ironiczne uczynienie ze zdrajcy, Św.Stanisława, patrona Polski; Inkwizycja; dymiące stosy; prześladowania
innowierców i Żydów; zdławienie polskiej Reformacji; potępienie polskich zrywów narodowowyzwoleńczych; wspieranie zbrodniczych prawicowych dyktatorów takich jak: Mussolini, Hitler, Franco, Tiso, Pinochet, Videla...; Opus Dei; tępienie teologii wyzwolenia w Ameryce Łacińskiej; przejmowanie polskiego majątku narodowego przez Kościół; wypełnienie nienawiścią polskiej sceny politycznej..., itd., itd...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Lubań] Krea-Tura Wieczór kabaretowy Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 3 6964 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2008, 18:21:33 pm
wysłane przez Diorqa
Jazda bez pasów Lubań okiem luzyce.info Bernard 1 3684 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 07:33:42 am
wysłane przez gracjano
Wójt bez absolutorium Bieżące wiadomości x 5 7685 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2011, 11:34:25 am
wysłane przez Doktorek
Bez absolutorium Gmina Lubań Urząd Gminy 0 2820 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2011, 11:31:18 am
wysłane przez Urząd Gminy
Plotki, famy i zwolnienia bez podania przyczyny Polecane - Strona główna red. 9 14125 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 15:40:05 pm
wysłane przez curious
Dzień bez Samochodu Polecane - Strona główna x 0 3092 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 23:04:29 pm
wysłane przez x
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36498 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
czy w Lubaniu jest szansa na uczciwe zatrudnienie bez popleczników i tzw pleców? Hydepark marta@ 2 4400 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2013, 07:24:34 am
wysłane przez marta@
Internet bez umowy - bez limitu danych Hydepark SzareSzeregi 5 8301 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2014, 18:44:05 pm
wysłane przez SzareSzeregi
Lubań wybiera. II tura Polecane - Strona główna « 1 2 » Marszałek 20 19658 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2015, 16:20:55 pm
wysłane przez Spartan