Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: II tura bez niespodzianek  (Przeczytany 35131 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #60 : 02 Grudzień, 2014, 23:05:59 »

Jola jak  byś była cieniem Arkadiusza lub asystentem asystenta to byś była poinformowana o aktualnych roszadach. Było już stanowisko  viceburmistrza, vicestarosty, teraz czas  na viceprezydenta. Mrugnięcie

EUREKA. Już wiem kto będzie  kandydatem PO  podczas  następnych wyborów na Prezydenta Polski.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV

Punkty: +22/-17

Wpisy: 121
Znajomi: brak

« Odpowiedź #61 : 02 Grudzień, 2014, 23:53:13 »

szkoda w takim razie jeleniogórzan. Lubań odparł atak prowadzony z taką furią a oberwie się Jeleniej. Ciekawe czy KR zadba o swoich popleczników którzy tak za niego chcieli prawie ginąć i pociągnie ich na upragnione stanowiska do większego miasta, czy tak jak cztery lata temu zadba tylko o swoje stanowisko pozostawiając ich jak sierotki?

« Odpowiedź #62 : 02 Grudzień, 2014, 23:57:34 »

a swoją drogą, to jak to teraz będzie? Czy ci wszyscy inwestorzy których miał nam KR wyczarować w Lubaniu pojadą za nim do Jeleniej? Oj to by było nieładnie tak zrobić miastu które przecież rzekomo tak kocha.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #63 : 03 Grudzień, 2014, 00:15:50 »

„(…) Kulisy zablokowania przez Platformę projektu Via Carpatia. Poręba: To kara dla wschodniej Polski za popieranie PiS. (…)

Po raz pierwszy odkąd pracuje w PE spotkałem się z sytuacją, gdy polscy europosłowie grzebią ważne strategiczne plany dotyczące rozwoju Polski w taki sposób. Czyli prymitywny, pełen kompleksów i głupi. To kompromituje tą formację. Politycy PO nie szkodzą już tylko w Polsce ale także na forum europejskim - mówi w rozmowie z wPolityce.pl wiceszef komisji transportu i turystyki PE, europoseł PiS Tomasz Poręba
wPolityce.pl: Wczoraj na wniosek europosłów Platformy Obywatelskiej Komisja Petycji PE zdecydowała o zamknięciu petycji dotyczącej Via Carpatia, czyli budowy drogi, która poprawiłaby dostępność komunikacyjną naszego kraju. Dlaczego PO jest przeciwna tej inwestycji?
Tomasz Poręba: Z inicjatywy europosłów PO, m.in. pana Jarosława Wałęsy i pani Julii Pitery, petycja została ostatecznie zablokowana. Celem petycji, złożonej w ur. przez jednego z mieszkańców Stalowej Woli, było zbadanie możliwości powstania Via Carpatia, drogi kluczowej z punktu widzenia rozwoju Polski wschodniej, mającej połączyć Kłajpedę na Litwie z greckimi Salonikami. Via Carpatia pozwoliłaby na wyrównanie różnic, jakie istnieją między Polską a krajami tzw. starej Unii w dziedzinietransportu drogowego. Dlatego decyzja europosłów PO jest absolutnie skandaliczna. Jest to zresztą decyzja czysto polityczna. Zgodnie z zasadą: jeśli jest to inicjatywa PiS’u, to nie wolno jej popierać, bez względu na to czy jest sensowna czy nie. Po raz pierwszy odkąd pracuje w PE spotkałem się z sytuacją, gdy polscy europosłowie grzebią ważne strategiczne plany dotyczące rozwoju Polski w taki sposób. Czyli prymitywny, pełen kompleksów i głupi. To kompromituje tą formację. Politycy PO nie szkodzą już tylko w Polsce ale także na forum europejskim. (…)”

http://wpolityce.pl/gospodarka/224404-tylko-u-nas-kulisy-zablokowania-przez-platforme-projektu-via-carpatia-poreba-to-kara-dla-wschodniej-polski-za-popieranie-pis-nasz-wywiad

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.

« Odpowiedź #64 : 03 Grudzień, 2014, 00:47:15 »

metody działania tej formacji są wszędzie takie same. Bruksela, Warszawa, Lubań. Oni nawet między sobą gryzą się do krwi. No i ta megalomania i egoizm kosmiczny. Na wszystkim się znają. Wszystko robią najlepiej. jelenia Gora? A tak znam. Gdzieś na zachodzie leży. Wice? Tak mogę być. Znam problemy mieszkańców. W sumie przecież wszędzie są takie same. A poza tym mam zdjęcie z premier. Poproszę ją o pomoc jak coś skopcę. Tylko, że ja nawet jak skopcę to i tak nie skopcę bo ja to jestem supergość. Znam się na wszystkim. Skoro jedni z łapanki stają się ministrami to cóż to być wice jakiegoś tam miasta. Drukarz za cztery lata i tak napisze, że byłem najlepszy
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500

Wpisy: 302

« Odpowiedź #65 : 03 Grudzień, 2014, 11:21:55 »

a mnie zastanawia coś całkiem innego..
w Radze Miasta zasiada 21 radnych..
 3 czy 4  osoby z wybranych to nowe osoby..

zastanawia mnie jakim cudem przechodzą w wyborach takie postaci jak:

2.   Mieczysław IWANOW - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
3.   Ryszard JASTRZĘBSKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
4.   Zenon PIWONI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
5.   Jan LANGE – KWW SLD Lewica Razem;
6.   Krzysztof JAWORSKI – KWW Nowy Lubań;
7.   Henryk WÓJCIK - KWW OKW Lubań 2014 Razem;

9.     Ryszard PIEKARSKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
10.   Krzysztof SZUBA - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
11.   Tomasz KORCZ – KWW Tomasza Korcza;
12.   Henryk ROGACKI – KWW Konrada Rowińskiego;
13.   Stanisław WISŁOCKI - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
14.   Mateusz ZAJDEL - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
15.   Małgorzata GRZESIAK – KWW Konrada Rowińskiego;

17.   Jan HOFBAUER - KWW OKW Lubań 2014 Razem;
18.   Wiesław WYDRA – KWW Konrada Rowińskiego;
19.   Marek KARDELA – KWW Konrada Rowińskiego;
20.   Teresa KRASKA – KWW Konrada Rowińskiego;
21.   Ryszard JANIAK – KWW SLD Lewica Razem.

jak to się dzieje, że te same osoby zostają wybierani?? są aż tak dobrzy?? na czym polega ten fenomen???

może ktoś mnie oświeci i napisze jakie projekty, jakie realizacje należały do wymienionych osób???

Żyję w tym mieście ładnych kilkanaście lat , śledze lokalną prasę, ale wybaczcie o tym czego dokonali przywołani na stanowiska radnych nie wiem nic.. moze znajdzie się ktoś życzliwy i wyjaśni , myślę że nie tylko mi czego to dokonali nowi radni piastując wczesniej równiez identyczną funkcje że nagle społeczeństwo im daje zielone światło i pozwala się"realizowac"Co?
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #66 : 03 Grudzień, 2014, 12:49:38 »

Po pierwsze, to chyba społeczeństwo trzeba o to spytać. A po drugie nie chce mi się sprawdzać ale tak wzrokowo, na pierwszy rzut oka widzę, że  nowych twarzy w Radzie Miasta  jest trochę więcej niż 3 lub 4.

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #67 : 03 Grudzień, 2014, 13:08:50 »

Jola, jesteś składowa tego społeczeństwa Duży uśmiech

zawsze jesteś taka mądra, może tym razem się popiszesz???

pisząc o nowych miałam na myśli osoby które nie były radnymi.. ja tam widzę nowe 3, 4 osoby..

chyba że Ty pisząc o nowych masz na myśli te osoby które 4 lata temu nie dostały się na stołek???
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #68 : 03 Grudzień, 2014, 13:24:21 »

Dobrze wiesz, że kandydatów i do miasta i do powiatu było sporo a tych, którzy się dostali wybrali mieszkańcy oddając swoje glosy. Jeżeli już miała bym mieć jakieś wątpliwości, to nasz lubański powiat, nie wiem dlaczego ale ostatnio nie kojarzy mi się z rozwojem tylko tak odrobinę PRL-em ale oczywiście to tylko moje subiektywne odczucie. 

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #69 : 03 Grudzień, 2014, 13:28:07 »

Jola, owijasz w bawełnę..

ja nie pytam o tą grupe która  startował, ale o ta która sie dostała Duży uśmiech

czy możesz powiedzieć coś konkretnego jednym zdaniem co dotyczy danej osoby a co jest związane z lokalnym samorządem i pracą na jego rzecz???

np P. Grzesiak??
P.Hofbauer??
P.Wydra??
P.Kraska??//

cóż takiego dokonali???
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #70 : 03 Grudzień, 2014, 13:45:26 »

Po pierwsze, nie jestem rzecznikiem prasowym tych osób. Myślę, że jeśli zwróciłabyś się do tych poszczególnych osób z zapytaniem o ich dokonania, to te którą uszanują wyborcę z pewnością udzieliłyby Ci odpowiedzi na nie. A po drugie, nie  wszystkie  wymienione przez Ciebie osoby obdarzyłabym zaufaniem ale tak zdecydowali wyborcy a ja nie jestem ogółem tylko osobą. 

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #71 : 03 Grudzień, 2014, 13:54:35 »

Jola, no widzisz, sama dałaś sobie odpowiedz  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14

Wpisy: 577

« Odpowiedź #72 : 03 Grudzień, 2014, 14:06:26 »

Jola, owijasz w bawełnę..

ja nie pytam o tą grupe która  startował, ale o ta która sie dostała Duży uśmiech

czy możesz powiedzieć coś konkretnego jednym zdaniem co dotyczy danej osoby a co jest związane z lokalnym samorządem i pracą na jego rzecz???

np P. Grzesiak??
P.Hofbauer??
P.Wydra??
P.Kraska??//

cóż takiego dokonali???

Pani Grzesiak to sama w sobie jest historią Mrugnięcie. Wiele radości nam przysparza, szczególnie jak ma jakieś pomysły które przedstawia na forum rady Uśmiech

Pani Kraska to dla mnie zawsze zagdka co ona robi w radzie. Najpewniej poprostu jest. Ostatnio dostarczyła podpisy osób broniących nazwy ul.Żymierskiego. Pewnie nawet nie wiedział, że to bandzior był bo inaczej wstydziłaby się to robić. I to wszystko. Może dzięki temu wybrano ją ponownie do rady? Ale to małe pocieszenie
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #73 : 03 Grudzień, 2014, 18:06:02 »

Żyję w tym mieście ładnych kilkanaście lat , śledze lokalną prasę, ale wybaczcie o tym czego dokonali przywołani na stanowiska radnych nie wiem nic.. moze znajdzie się ktoś życzliwy i wyjaśni , myślę że nie tylko mi czego to dokonali nowi radni piastując wczesniej równiez identyczną funkcje że nagle społeczeństwo im daje zielone światło i pozwala się"realizowac"Co?

Radny odzwierciedla swoje środowisko. Niektórzy dokonali bardzo wiele dobrego, ale są też tacy, którzy potrafią jedynie w tym mieście bruździć. Ja też zachodzę w głowę, jak takie "tuzy" zdobywają poparcie w społeczeństwie.

Punkty: +3/-1

Wpisy: 13

« Odpowiedź #74 : 03 Grudzień, 2014, 20:03:38 »

A mnie interesuje czego dokonał Pan Marek Kardela poza prowadzeniem wątku o kwiatkach na forum L24. Nie pytam o obecną kadencję ale tą wcześniejszą. Nie przypominam sobie czy w ogóle odezwał się podczas czterech lat przesiadywania w sali rajców? Bieganiu od domu do domu przed wyborami i proszeniem o głos można podołać, ale czy ma się taki sam zapał do działania po wyborach...?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Lubań] Krea-Tura Wieczór kabaretowy Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 3 5021 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2008, 18:21:33
wysłane przez Diorqa
Jazda bez pasów Lubań okiem luzyce.info Bernard 1 2436 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 07:33:42
wysłane przez gracjano
Wójt bez absolutorium Bieżące wiadomości x 5 5336 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2011, 11:34:25
wysłane przez Doktorek
Bez absolutorium Gmina Lubań Urząd Gminy 0 1788 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2011, 11:31:18
wysłane przez Urząd Gminy
Plotki, famy i zwolnienia bez podania przyczyny Polecane - Strona główna red. 9 10414 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 15:40:05
wysłane przez curious
Dzień bez Samochodu Polecane - Strona główna x 0 2097 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 23:04:29
wysłane przez x
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 25563 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
czy w Lubaniu jest szansa na uczciwe zatrudnienie bez popleczników i tzw pleców? Hydepark marta@ 2 2874 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2013, 07:24:34
wysłane przez marta@
Internet bez umowy - bez limitu danych Hydepark SzareSzeregi 5 5932 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2014, 18:44:05
wysłane przez SzareSzeregi
Lubań wybiera. II tura Polecane - Strona główna « 1 2 » Marszałek 20 13753 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2015, 16:20:55
wysłane przez Spartan
REKLAMA
eurol olej silnikowy
38 Gości, 0 Użytkowników