Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: SZLACHETNA PACZKA 2014  (Przeczytany 17505 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #15 : 07 Grudzień, 2014, 10:36:10 am »

Nadal 4 Rodziny oczekują na Darczyńców. W Jeleniej dziś wybrano ostatnią Rodzinę. Fajne jest to, że wybrał ją jeden  z byłych kandydatów na Prezydenta Miasta (bezpartyjny), bo zrobił to teraz po wyborach gdy już nie musi się popisywać przed wyborcami. Mam nadzieję, że wszystkie  Rodziny z Lubania znajdą Darczyńców do finału. Wiem, że będzie dobrze i składam głęboki ukłon w kierunku lubańskich Radnych, wierząc, że niedola niektórych mieszkańców obchodzi ich również teraz po wyborach. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #16 : 08 Grudzień, 2014, 16:21:13 pm »

Mamy w Lubaniu kolejnego Darczyńcę ale nadal 3 Rodziny paczkowe pozostają bez pomocy.
Pamiętajmy, dziś wielu z nas żyje się jako tako, innym całkiem dobrze lecz nie wiemy co może zdarzyć się jutro. Oczywiście nikomu tego nie życzę ale nie wiadomo, czy ktoś z nas nie będzie w przyszłości zdany na łaskę innych ludzi. Los często bywa łaskawy ale czasem płata figle. Pomyślmy o tym, bo przecież o wiele fajniej jest pomagać innym niż prosić o pomoc. Jako Wolontariusz opiekuje się 3 Rodzinami dlatego też podczas trwania akcji mam kontakt z Darczyńcami, którzy dzwonią do mnie z pytaniami związanymi z robieniem zakupów dla Rodziny. Podczas rozmów często słyszę w ich glosie, radość, podekscytowanie. Ci ludzie po prostu są szczęśliwi robiąc coś dla innych i ja jestem szczęśliwa, że mogę być pośrednikiem między Rodziną a Darczyńcą. Paczka daje radość i satysfakcję wszystkim osobom, które biorą w tym udział. To jest naprawdę mnóstwo szczęścia i ogrom pozytywnych emocji. Wszystkie potrzebne wiadomości można znaleźć na www.szlachetnapaczka.pl
www.youtube.com/watch?v=l9OSDQ-cRPw

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 09 Grudzień, 2014, 09:54:00 am »

3 Rodziny nadal oczekują na Darczyńcę. Nie wierzę, że w Lubaniu brakuje dobrych ludzi, którzy  chcieliby pomóc tym Rodzinom. Wystarczy wejść na stronę: szlachetnapaczka.pl , poczytać o potrzebach Rodziny, wybrać ją, zebrać grupę znajomych, którzy zechcą się przyłączyć i dogadać się kto z poszczególnych osób jakie zakupy zrobi. Przecież każdy z nas ma jakiś przyjaciół, znajomych, krewnych i nie wszyscy z nich to koniecznie osoby obojętnie patrzące na niedole drugiego człowieka. Naprawdę lepiej jest pomóc bliźniemu od czasu do czasu, niż prosić o tą pomoc a przecież  w życiu bywa różnie. Dziś na wozie a jutro może być pod wozem. Apeluję też do samorządowców, tych, którym się udało, ludzie na nich zagłosowali i którzy będą z publicznych pieniędzy przez kolejne 4 lata pobierać diety. Jest okazja pomóc bliźniemu i jednocześnie podziękować światu, stwórcy za to, że się udało. Pamiętajmy zarówno zło jak i dobro kiedyś powraca do nas. Dziś my udajemy, że nie widzimy nieszczęścia obok, jutro świat może być tak samo obojętny na nasze ewentualne nieszczęście.
I mój ulubiony filmik.
Szlachetna Paczka 2013

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 09 Grudzień, 2014, 19:31:17 pm »

Jest kolejny Dobry Anioł, ale niestety 2 Rodziny oczekują nadal na Darczyńcę a zakupy najlepiej byłoby zrobić do piątku, bo w sobotę i niedzielę finał, czyli dostarczanie prezentów do Rodzin paczkowych ale wierzę, że będzie dobrze i że żadna Rodzina nie zostanie bez Darczyńcy.

www.youtube.com/watch?v=UYwMgXAUCm0&list=UUi_IWvMwqPven2grhTNlD3w
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 10 Grudzień, 2014, 09:58:08 am »

Mieszkańcy Lubania jesteście Super, wszystkie Rodziny paczkowe w Lubaniu mają już Darczyńców. Moja wiara nie okazała się być naiwna, gdyż znalazła potwierdzenie w faktach. Z tego co mi wiadomo w Lubaniu Darczyńców znalazło 44 Rodziny paczkowe. W Jeleniej tyle samo Rodzin poszukiwało Darczyńców z tą różnicą, że Jelenia Góra jest większa i odsetek bezrobocia ma trochę niższy, i w związku z powyższym trochę łatwiej było o Darczyńców. Jak widać Lubań też sobie poradził, bo mieszka w nim wielu wspaniałych ludzi. Kocham to miasto.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Szlachetna Paczka dla Powodzian Bieżące wiadomości Iza 0 3951 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 20:29:46 pm
wysłane przez Iza
SZLACHETNA PACZKA szuka Wolontariuszy Komercyjnie - Biznes, firmy, etc agnesko 0 3485 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2012, 10:54:03 am
wysłane przez agnesko
Rusza SZLACHETNA PACZKA 2012 Bieżące wiadomości Szlachetna Paczka - Lubań 0 10603 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 23:02:31 pm
wysłane przez Szlachetna Paczka - Lubań
Rusza "Szlachetna Paczka" w Lubaniu [Zaproszenie] Polecane - Strona główna red. 0 3486 Ostatnia wiadomość 20 Listopad, 2012, 11:26:27 am
wysłane przez red.
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - Szlachetna Paczka w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 7409 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2014, 07:57:35 am
wysłane przez Jola
Wideoinformator 2014-01-08 Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3231 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2014, 15:11:10 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Wideoinformator 15.01.2014 Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3376 Ostatnia wiadomość 16 Styczeń, 2014, 09:02:49 am
wysłane przez Urząd Miasta
Wideoinformator [30.01.2014] Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2994 Ostatnia wiadomość 30 Styczeń, 2014, 13:03:42 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Wideoinformator [05.02.2014] Miasto Lubań Urząd Miasta 3 4753 Ostatnia wiadomość 21 Marzec, 2014, 19:32:37 pm
wysłane przez edward osman
Szlachetna Paczka w Lubaniu już po raz czwarty Informacje i Komunikaty Instytucji Urząd Miasta 0 3085 Ostatnia wiadomość 25 Listopad, 2015, 08:08:18 am
wysłane przez Urząd Miasta