Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Kronika Kryminalna => Wątek zaczęty przez: Antoś 20 Grudzień, 2008, 17:15:18

Tytuł: I Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu
Wiadomość wysłana przez: Antoś 20 Grudzień, 2008, 17:15:18
11 grudnia 2008 roku z okazji 90 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę odbyły się I Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu. Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu insp. Władysława Łozdowskiego udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych z Lubania oraz Zgorzelca , przedstawiciele Prokuratury Rejonowej z Lubania, przedstawiciele PGE TURÓW oraz inni zaproszeni goście.

W klasyfikacji indywidualnej przedstawicieli Samorządu Lubańskiego zwyciężył Wojciech Zembik, drugie miejsce zajął Jan Smreczyński, a trzecie miejsce zajął Zbigniew Zjawin.
W klasyfikacji indywidualnej VIP-Lubań zwyciężył Krzysztof Konopka, drugie miejsce zajął ks. Mieczysław Jackowiak, a trzecie miejsce zajął Michał Turkiewicz.
Natomiast w klasyfikacji generalnej zwyciężyła grupa PGE TURÓW w składzie: Roman Zajączkowski, Piotr Jakubowski, Tadeusz Kaczerewski. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Samorządu Lubańskiego, trzecie miejsce przedstawiciele VIP-Lubań.

Zwycięzcom poszczególnych kategorii puchary wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu oraz Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu. Ponadto wszyscy uczestniczy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.