Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Hydepark => Wątek zaczęty przez: SzareSzeregi 17 Kwiecień, 2014, 22:44:22Tytuł: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: SzareSzeregi 17 Kwiecień, 2014, 22:44:22
Szukam opcji bezlimitowego szybkiego internetu bez umowy (prepaid) do domu pod Lubaniem (Pisarzowice) , znalazłem w eterze (site survey) sieć airmax, poszperałem trochę w sieci i wyglądają na solidnych http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl, (http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl,) jak ktoś korzysta to proszę o opinię.  Bez umowy nie ryzykuje nic, ale szkoda mi czasu, próbowałem z komórkami ale to była porażka.


Tytuł: Odp: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: koksu 18 Kwiecień, 2014, 12:31:51
Hej witam wszystkich to mój pierwsz post tutaj :) Spokojnie moge polecić. Do operatorów komórek to nie ma porównania, to jest internet taki jak po kablu albo światłowodzie. U siebie w domu mam AirMAX  i wyciągam 50Mbit (umowa na 48), bez względu na porę dnia. Internet działa stabilnie. Używam VoIP i nic nie tnie, radio można słuchać również nie tnie.


Tytuł: Odp: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: RomekMar 25 Kwiecień, 2014, 14:35:18
Widzę kolega nie lubi umów, chwalić :) W tej chwili tez korzystam z opcji prepaid z airmax http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid (http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid) dobra opcja, niedrogo, bez limitów i bez żadnej umowy, polecam


Tytuł: Odp: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: oaza 25 Kwiecień, 2014, 18:59:42
Przy czym należy zaznaczyć, że jeżeli jest coś taniego to znaczy, że trzeba za to słono zapłacić


Tytuł: Odp: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: tatajulki 27 Kwiecień, 2014, 13:33:29
http://opiniuj.pl/airmaxpl.html (http://opiniuj.pl/airmaxpl.html)

Jakoś chyba nie wszyscy są "oczarowani" .


Tytuł: Odp: Internet bez umowy - bez limitu danych
Wiadomość wysłana przez: SzareSzeregi 10 Lipiec, 2014, 18:44:05
Podsumowując, kupiłem neta na kartę z Airmax, działa tak jak jest napisane, cena jak na stronie http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid, (http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid,) żadnych ukrytych opłat, żadnych limitów. Lagów nie ma, można grać, jak ktoś nie chce umowy to jest to dobre rozwiązanie, w Pisarzowicach zasięg ma cała miejscowość. Sprzęt można kupić sobie samemu, dobre i proste w konfiguracji są sprzęty od Ubiquiti Networks. A komenty jedna strona gorsze druga lepsze http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl. (http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl.)