Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Hydepark => Wątek zaczęty przez: nataluśnica 04 Lipiec, 2013, 22:56:40Tytuł: ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-)
Wiadomość wysłana przez: nataluśnica 04 Lipiec, 2013, 22:56:40
Prosimy o Pomoc dla Justynki !

Hej.
Jakiś czas temu postanowiłam spełnić jedno z marzeń mojej chorej kuzynki. Mianowicie zakupić jej elektryczny wózek inwalidzki. Niestety koszt takiego wózka jest zdecydowanie za duży na moją kieszeń, więc postanowiłam zebrać pieniądze w inny sposób.
Większość z was pewnie spotkała się już z akcją "zbieramy zakrętki" w szkole, pracy, sklepie. Takie akcje są spotykane wszędzie i wiele osób dzięki nim otrzymało wózek czy inną niezbędną do życia rzecz.
Taka akcja nic was nie kosztuje, tu chodzi jedynie o wyuczenie w sobie odruchu schowania zakrętki do kieszeni a w domu wrzucenia jej do pojemnika zamiast do śmieci.
Moja kuzynka choruje na wrodzoną łamliwość kości. W swoim życiu przeszła już wiele operacji,podczas których do kości wsadzano jej druty wzmacniające. W tym roku skończyła 22lata, jest uśmiechnięta, pracowita, ma wielkie ambicje. Niestety jest wciąż uzależniona od mamy, taty czy babci. Taki wózek umożliwiłby jej samodzielne poruszanie się, zalatwianie spraw, jeżdzenie do pracy.
Sprawiłby jej wiele radości.

Nie proszę was o pieniądze, każdy wypija jakiś napój dziennie, każda zakrętka jest ważna, każda zakrętka to krok do wózka, do spełnienia marzenia osoby, która nie może korzystać z życia tak jak my.

Staram się rozszerzyć tą akcję więc proszę o zapraszanie znajomych!!

UWAGA!
Niektórzy z was mają moją kuzynkę Justynę w znajomych, BŁAGAM o pomijanie jej w zaproszeniu. ONA NIC NIE WIE, to ma być NIESPODZIANKA !

PS:
1. Zakrętki można oddawać pod adres mojego zamieszkania w Lubaniu oraz Wrocławiu (priv) Jeśli trzeba będzie podjechać, coś wymyślę i podjadę, nawet poza granice tych miast!
2. Jeśli wiesz coś na temat organizacji, fundacji itp które zajmują się takimi akcjami DAJ MI ZNAĆ!
3. Wszelkie informacje ile już mam, jak toczy się cała akcja oraz co udało się zalatwić oczywiście będę pisała tutaj. Jesli chcesz wiedzieć więcej: śmiało pisz na priv! <facebook - Sandra Maria> ;-)


https://www.facebook.com/events/484214811666541/?notif_t=plan_edited (https://www.facebook.com/events/484214811666541/?notif_t=plan_edited)  Zapraszamy na facebooka ! Bądźmy na bieżąco !
Tytuł: Odp: ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-)
Wiadomość wysłana przez: x 05 Lipiec, 2013, 00:03:33
Mam trochę zakrętek, ale jako zagorzały przeciwnik fejsbuka nie wiem gdzie je podrzucić :)


Tytuł: Odp: ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-)
Wiadomość wysłana przez: nataluśnica 05 Lipiec, 2013, 00:10:49
Dlaczego przeciwnik  <fejsbuk jest faajny>;> ?  Jutro odwiedzę nasz piękny Lubań to mogę odebrać te nakrętki :-)


Tytuł: Odp: ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-)
Wiadomość wysłana przez: nataluśnica 06 Lipiec, 2013, 21:58:44
Nakrętki można oddawać pod adres :  Lubań, ul Pogodna 25   :-)