Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Miasto Lubań => Wątek zaczęty przez: Urząd Miasta 26 Marzec, 2013, 15:39:56Tytuł: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Urząd Miasta 26 Marzec, 2013, 15:39:56
26 marca br. w Sali Rajców odbyła się XXXV sesja Rady Miasta Lubań.

W trakcie ustalania porządku obrad, wniosek o jego zmianę złożył radny Ryszard Piekarski, tym samym przekazując na ręce Przewodniczącej RM podpisany przez sześciu radnych wniosek o odwołanie radnej Małgorzaty Grzesiak z funkcji Przewodniczącej Rady Miasta Lubań oraz powołanie nowego kandydata na Przewodniczącego Rady Miasta Lubań w kolejnym punkcie obrad. Zaproponowany porządek obrad został przez gremium przyjęty wymaganą liczbą głosów. Powołana Komisja Skrutacyjna przeprowadziła głosowanie tajne, po którym oficjalnie jej Przewodniczący przedstawił wyniki głosowania. Zgodnie z protokołem komisji, w głosowaniu udział wzięło 20 radnych, 12 głosów oddano za odwołaniem i 8 głosów przeciw odwołaniu. Wynikiem głosowania radna Małgorzata Grzesiak została odwołana z funkcji Przewodniczącej Rady Miasta Lubań.

Dalszą część obrad poprowadził pełniący funkcję Z-cy Przewodniczącego, radny Mieczysław Iwanow. Kandydata na fotel Przewodniczącego w osobie radnego Mariana Kwolika, zgłosił radny Józef Soczyński. Zgłoszony radny wyraził zgodę na kandydowanie, jednak z uwagi na pełnioną przez niego funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, zgodnie z procedurami prawnymi jego wybór może odbyć się dopiero na zaplanowanej w dniu 9 kwietnia br. kolejnej części sesji.

W dalszej części obrad Burmistrz Lubania Arkadiusz Słowiński wysłuchał złożonych przez radnych wniosków, które dotyczyły przede wszystkim powstałych po zimie licznych uszkodzeń nawierzchni dróg miejskich.
(http://luban.pl/data/tn_SESJA%20RM%20MARZEC%202013%20019.jpg)
Lubańscy rajcowie mieli również okazję do zadawania pytań nowym szefom jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta Lubań, którzy zgodnie z porządkiem obrad przedstawili gremium swoją osobę oraz dokonali prezentacji koncepcji zarządzania. Jako pierwszy wystąpił nowy dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Marcin Bykowski, zaraz po nim głos zabrał Komendant lubańskiej Straży Miejskiej Jan Baniak. Ponadto radni zapoznali się ze sprawozdaniem Burmistrza Miasta z realizacji Programu Współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi za lata 2011 – 2012. Informację tą przedstawiła Beata Soczyńska – Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich.

W czasie sesji radni tradycyjnie przystąpili do głosowania projektów uchwał. Z treścią podjętych uchwał zapoznać się będzie można odwiedzając stronę Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lubań.

Red./BRM.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: edward osman 27 Marzec, 2013, 22:36:35
wpadła mi w rece podrzucona przez znajomego kartka z listem otwartym, który napisała była Przewodnicząca. osłupiałem gdy go przeczytałem. ten list to żenada. i tyle w temacie.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 28 Marzec, 2013, 06:11:38

                      ale te uwagi to raczej powinien pan dla siebie pozostawić
                          napisała co myśli o waszym "kółku graniastym"...
             i wpadać od znajomego nie musi bo jest dostępny w internecie...
            bardziej żenujące i nieudolne jest kosztowne dla miasta doradztwo...
           

     ps. nie jestem w szeregach PO czy innej partii...Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Prosto21 28 Marzec, 2013, 16:53:53
Fakt list trgedia...


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Jola 28 Marzec, 2013, 17:01:04
A co to za list, bo przyznam, że trochę zżera mnie ciekawość?  ;)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Firefoks 28 Marzec, 2013, 17:47:57
A co to za list, bo przyznam, że trochę zżera mnie ciekawość?  ;)


Jolu zaspokoję ciekawość Twą  :-*

http://www.lubański.eu/?p=7891 (http://www.lubański.eu/?p=7891)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Jola 28 Marzec, 2013, 19:05:09
Nie zamierzam oceniać byłej Przewodniczącej Rady Miasta pani Małgorzaty Grzesiak ale napiszę parę słów o Liście Otwartym, jaki pani Przewodnicząca zamieściła w miejscu ogólnodostępnym jakim jest internetowe wydanie Przeglądu Lubańskiego.
Treść listu nie jest jasna i przejrzysta, gdyż nie zawiera żadnych konkretów a powinna, bo zazwyczaj taką rolę pełnią tego rodzaju wypowiedzi.
Celem owego Listu jest raczej, granie na uczuciach wyborów, zasianie w ich głowach wątpliwości a także wzbudzenie negatywnych odczuć w stosunku do obecnych władz miasta.
Zapoznając się z treścią apelu pani Małgorzaty Grzesiek miałam wrażenie, iż nie czytam  Listu Otwartego a felieton przepełniony goryczą i rozczarowaniem. 
Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: zlubania 28 Marzec, 2013, 22:09:22
wspołczuje tej pani...jej waskiego toku myslenia. nie takich osob w ratuszu to miasto potrzebuje niech mlodzi wejda na scene i zaczna dzialac


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 29 Marzec, 2013, 01:04:15
Życie jest za krótkie na taką "spinkę". Spinkę minusów wplecionych we włosy plusów.

Dla ukojenia duszy Robert Schumann

http://www.youtube.com/v/vvEQZI5H32c?hl=pl_PL&version=3


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: ŻORŻ 29 Marzec, 2013, 10:56:44
W demokratycznym systemie? o jakim systemie się mówi? w sytuacji odwołania przewodniczącej rady miasta następstwem tegoż, powinno być odwołanie całej rady miasta, jeśli piszemy o demokracji oczywiście, a to co się dzieje to zwykła samowolka nieudaczna, już za dwa lata ktoś za to zapłaci zmianą miejsca swojego na rzecz kogoś innego, nawet wierszem się udało, pozdro


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Jola 29 Marzec, 2013, 16:02:15
Przewodniczący Rady Miasta to nie Premier a Rada Miasta to nie Rada Ministrów.
Tak się składa, że w Jeleniej Górze też niedawno zmienił się Przewodniczący Rady Miasta Janusz Grodziński z PO, ponieważ podał się do dymisji. Nowym przewodniczącym został Leszek Wroniszewski, również z PO.(więcej szczegółów dotyczących okoliczności tego wydarzenia można się dowiedzieć z artykułu pod linkami)  
http://www.nj24.pl/article/przewodniczacy-rady-podal-sie-do-dymisji-0 (http://www.nj24.pl/article/przewodniczacy-rady-podal-sie-do-dymisji-0)
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,45414 (http://www.jelonka.com/news,single,init,article,45414)
Jakoś nie słyszałam, żeby Rada Miasta w Jeleniej została odwołana a może tam też samowolka odchodzi. Nie ma to jak teorie spiskowe. Zawsze znajdzie się ktoś kto w nie uwierzy.
A może porozmawiamy o Roswell ?   :)

Łowcy UFO - Cała Prawda o Roswell (http://www.youtube.com/watch?v=C9x54kfu4Kg#ws)Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: edward osman 29 Marzec, 2013, 17:51:32
Żorż. Co ty piszesz? W ustawie o samorządzie lokalnym wprost zapisano że cytuję
4. Odwołanie przewodniczącego i wiceprzewodniczących następuje na wniosek co najmniej 1/4 ustawowego składu rady gminy w trybie określonym w ust. 1.
A ust. 1 zawiera taki zapis
Rada gminy wybiera ze swego grona przewodniczącego i 1–3 wiceprzewodniczących bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady, w głosowaniu tajnym.
Nie jest zatem tak, że ktoś wstaje rano lewą nogą i wraz kilkoma kolegami odwołuje przewodniczącego bo ma takie widzimisie. Aby tego dokonać trzeba mieć solidną grupę radnych niezadowolonych z prac dotychczasowego Przewodniczącego. I tak było w Lubaniu! Z uzasadnienia wynika że dotychczasowa osoba mocno wychodziła poza zakreślone ustawą kompetencje, które brzmią
2. Zadaniem przewodniczącego jest wyłącznie organizowanie pracy rady oraz prowadzenie obrad rady.
A teraz leje „krokodyle łzy”. Tak jakby bycie przewodniczącym było sensem samym w sobie.
Cytuj
a to co się dzieje to zwykła samowolka nieudaczna, już za dwa lata ktoś za to zapłaci zmianą miejsca swojego na rzecz kogoś innego, nawet wierszem się udało, pozdro
Żorż. Szyfrem piszesz?


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Firefoks 29 Marzec, 2013, 20:45:11
W demokratycznym systemie? o jakim systemie się mówi? w sytuacji odwołania przewodniczącej rady miasta następstwem tegoż, powinno być odwołanie całej rady miasta, jeśli piszemy o demokracji oczywiście, a to co się dzieje to zwykła samowolka nieudaczna, już za dwa lata ktoś za to zapłaci zmianą miejsca swojego na rzecz kogoś innego, nawet wierszem się udało, pozdro

Zdzisiu to nie ta bajka. Ktoś wpuszcza Cię w maliny. Myślę że jak pisze p.Osman ,wszystko odbyło się zgodnie z ustawą.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Firefoks 29 Marzec, 2013, 20:50:11
Cytuj
Zapoznając się z treścią apelu pani Małgorzaty Grzesiek miałam wrażenie, iż nie czytam  Listu Otwartego a felieton przepełniony goryczą i rozczarowaniem

Jolu dokładnie. Zastanawiam się czy p.Burmistrz nie powinien otoczyć p.Grzesiak opieką psychologa. Wszak z listu otwartego jasno wynika że ta pani przeżywa niewyobrażalną traumę.  :o


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: ŻORŻ 29 Marzec, 2013, 21:03:08
jak wy wszyscy kuźwa jesteście zgodni z ustawą, wiem do jasnej cholery jak wygląda ustawa, napisałem tylko, że właśnie ta ustawa jest do czterech liter, Jola napisała, że to  nie rada ministrów? i tu się zgadza w radzie ministrów zasiada kilku wykształconych osób ha ha. a tak poważniej, zamiast nasi radni zajmować się pierdołami, niech się zajmą czymś ważnym, i jeszcze jedno, chciałbym się dowiedzieć, co zadecydowało o odwołaniu przewodniczącej? ktoś napisze? czy skończy się na ataku na mnie, choć szczerze pisząc, nie ustosunkuję się do mojej decyzji


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: edward osman 29 Marzec, 2013, 21:16:06
Żorż. Idąc twoim tropem myślenia w przypadku zmiany Marszałka Sejmu Sejm powinien być  rozwiązany, podobnie Senat. To absurd. Radni powołują spośród swego grona Przewodniczącego i gdy ten w sposób niewłaściwy wykonuje swoje obowiązki - bezwzględną większością ustawowego składu rady - odwołują go. To sensowne i właściwe dla ciał kolegialnych. Sam startowałeś w 2010 r do rady a zatem akceptowałeś obowiązujące prawo.
Dodam że mój wpis nie jest atakiem na Ciebie. Boże broń.
Głównym zarzutem w stosunku do byłej przewodniczącej jest nieprzestrzeganie regulaminu Rady Miasta Lubań, czyli tych przepisów na straży których Przewodniczący stać powinien.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: milton 29 Marzec, 2013, 21:49:49
Nie nadawała się, radzie się nie dziwię. Moją jedyną pretensją jest to, że tak ważne dla miasta sprawy powinny być rozstrzygane jak najprędzej, regulaminów łamać nikt nie ma prawa. Tego pokroju osoby nie cofną się teraz przed niczym, aż strach pomyśleć, co dziś wymyślą "lubańscy Kim Jong Unowie"... zdrowia życzę mieszkańcom


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: ŻORŻ 29 Marzec, 2013, 21:56:37
no i ot chodzi, jak trochę się po krzyczy to i się dowiemy wszystkiego, a za dwa lata staruję na burmistrza, już dwa głosy mam, pozdrawiam


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 01 Kwiecień, 2013, 09:42:05


                    albo np. Statut Miasta wyraźnie mówi że projekt uchwały Burmistrza
            powinien wpłynąć do Rady co-najmniej 7 dni przed rozpoczęciem sesji
                       a na listopadowej sesji otrzymują projekty uchwały na sesji...
              ... bo po co maja się zapoznać,przeanalizować itd. po co...


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Arkadiusz Słowiński 02 Kwiecień, 2013, 21:27:22
Zainteresowanych informacjami na temat tego co, w dużym skrócie, zdarzyło się w mieście odsyłam do linku:

http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/index.php?idmp=570&r=r (http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/index.php?idmp=570&r=r)

Raz na miesiąc będą pod powyższym adresem zamieszczane sprawozdania z pracy Burmistrza, które przedkładam radnym. Zachęcam do lektury.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 02 Kwiecień, 2013, 22:23:51                         monitorowanie sesji zdecydowanie było by lepsze
                i nie doprowadziło by do załamania budżetu jakby nie daj Boże
                  odszkodowanie za blokowanie kont Eurovi...


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 02 Kwiecień, 2013, 22:48:11
Cytuj
Ad.
Podjęcie uchwał.
Rozpatrzone zostały projekty uchwał w sprawach:
1. przyjęcia Programu wspierania rodziny w Gminie Miejskiej Lubań na lata 2013 – 2015.
Opinie wszystkich komisji jednogłośnie pozytywne.
Uchwałę podjęto jednogłośnie.
2. zamiaru dokonania zmian w statucie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Marii
Konopnickiej w Lubaniu.
Opinie wszystkich komisji jednogłośnie pozytywne.
Pani Małgorzata Grzesiak – Przewodnicząca Rady – gdzie w chwili obecnej znajdują się zbiory Arno
Schmidta?
Pani Małgorzata Piotrowska – w chwili obecnej zbiory te znajdują się w holu Biblioteki na scenie na II
piętrze.
Pan Witold Chojnacki – w tej chwili dyskutujemy o zmianie w statucie Biblioteki.
Pani Małgorzata Grzesiak – Przewodnicząca Rady – skoro zbiory te zostały już przeniesione, to
dlaczego głosujemy uchwałę, która jest już wykonana?
Pani Małgorzata Piotrowska – zbiory zostały przeniesione do siedziby Biblioteki, ponieważ czytelnicy,
którzy chcieli skorzystać z tych zbiorów, musieli wcześniej się umawiać. Poza tym skończył się termin,
w którym zbiory musiały znajdować się w Trecie i można je było przenieść aby czytelnicy mieli do nich
większy dostęp .Pomieszczenie to wykorzystywane było na zasadzie porozumienia również przez
ŁCR.
Pan Arkadiusz Słowiński – Burmistrz Miasta – przerwał dyskusję pomiędzy panią dyrektor i panią
Przewodniczącą Rady i wyraził się, że ma tego dość, bo jeśli pojawi się nazwa ŁCR, to może ona
wywoływać pewne obiekcje Pani Przewodniczącej. Zapytał panią dyrektor kto zwrócił się z wnioskiem
o przeniesienie zbiorów i czy była to inicjatywa pani dyrektor ?
Pani Małgorzata Grzesiak – Przewodnicząca Rady – skierowała do pana Burmistrza, że jeśli ma już
tego dość, to może opuścić Salę rajców, bowiem jest na niej tylko gościem.
Pan Witold Chojnacki – stwierdził, że uważa, że jeśli zbiory zostały przeniesione wcześniej to być
może niesłuszni, ale jeśli dzisiaj uchwała nie zostanie przegłosowana, to zbiory te będą musiały być
przeniesione ponownie w poprzednie miejsce.
Pan Arkadiusz Słowiński – Burmistrz Miasta – zawarta umowa wygasła i zbiory mogły zostać
przeniesione na 6 miesięcy przed dokonaniem zmiany. Poza tym od 01.01.2013 r. w pomieszczeniu
tym nie ma już ŁCR, które musiałoby płacić opłaty za jego wykorzystywanie do LTBS.
Pani Małgorzata Grzesiak – Przewodnicząca Rady – stwierdziła, że bardzo dobrze ceni sobie
współpracę z ŁCR i widzi tam dobry potencjał. Z wcześniejszej wypowiedzi pani dyrektor Biblioteki, nie
wynikało, Oddział Zbiorów Obcojęzycznych, który znajduje się w Ratuszu dotyczy także zbiorów
Arno Schmidta. Przeprosiła Burmistrza za wcześniejsze zwrócenie Mu uwagi.
13
Uchwałę podjęto jednogłośnie.


http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/plik.php?id=6466 (http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/plik.php?id=6466)

Tony, zawsze można przeczytać i jest to o wiele bardziej wygodne niż przewijanie wideo z 6-cio godzinnym nagraniem. Uwierz mi, bo często odtwarzam gminne sesje i jest to męka ;) Powiedziałbym, że "droga krzyżowa". Ale będę ostrożny i nie odważę się odbierać prymatu alegorii "drogi krzyżowej" zawartej w "liście otwartym".

PS.
Nie przypominam sobie takiego napięcia na sesjach kiedykolwiek wcześniej. Czy to źle, że tak dyskutują? Moim zdaniem dobrze! To, że spór najczęściej doprowadza do pewnych zmian oznacza tylko tyle, że się rozwijamy, w jakimś kierunku idziemy ; ) O tym, czy ten kierunek jest słuszny przekonamy się za ileś tam lat.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Arkadiusz Słowiński 03 Kwiecień, 2013, 08:55:30
A pro po sprawozdań. Nadmienię, że choć warunki meteo (jak widać za oknem) są mało korzystne to jednak systematycznie prowadzone są na ulicach naszego miasta remonty cząstkowe tzw. masą na gorąco.
Dodam również, że czas temu wespół z Wójtem Gminy Lubań - Zbigniewem Hercuniem oraz Burmistrzem Nowogrodźca  - Robertem Relichem wystosowaliśmy pismo (apel) do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei o pilną naprawę nawierzchni drogi wojewódzkiej o numerze 357. Chodzi o dwa jej odcinki. Z Siekierczyna do Lubania oraz z Lubania do Nowogrodźca. Jestem niemal pewny niespodzianki na jednym ze wspomnianych odcinków. Ale o tym innym razem.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 03 Kwiecień, 2013, 23:49:11
W internecie nic nie ginie ;)

3:06

http://www.youtube.com/v/9Y8h1EQJztk?version=3&hl=pl_PL


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 04 Kwiecień, 2013, 00:08:53
Obejrzałem właśnie nowy sezon "DD" pt. "Autostrady".

Może lepiej, że te remonty dróg marszałkowskich się nie odbyły?

http://www.youtube.com/v/1QicQgRzmJY?hl=pl_PL&version=3


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Związek Zaw. Solidarność 04 Kwiecień, 2013, 00:41:03
Piotrek! Plus!

Te kanapki z trawą ….
Powinny być ze szczawiem lub mirabelkami.
 ;)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 17 Kwiecień, 2013, 21:28:21


                                                  showtime ! Ave Cezar !
                            http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o#)!


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 17 Kwiecień, 2013, 22:29:41
.(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/417594_260557324055778_1232626751_n.jpg)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 12 Maj, 2013, 22:19:11

                                                 showtime ! Ave Cezar !
                            [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o#[/url] ([url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o#[/url])!


Ach tu jest. Miał być oddzielny wątek z tym związany a nie przylepka Tony :)
Widocznie wątek nie cieszył się popularnością, skoro umarł.
Podbij temat. Ożywimy go, jak będzie trzeba nawet sztucznie, bez używania argumentów, tak jak lubisz :)

A teraz sumiennie oglądam całość.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Skj0WDKJi-o#)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 12 Maj, 2013, 23:24:50
Spróbujmy na początek to rozpisać.
0:06:20 - Małgorzata Grzesiak - To jest objaw demokracji. Ciszę się, że państwo z tego skorzystali.
0:10:00 - Małgorzata Grzesiak - Uzasadnienie nie jest podpisane. Następnie radca prawny dr Marek Zalisko wyjaśnia zgodność wniosku z prawem.
0:15:00 - Radny Wiesław Wydra wnosi o wycofanie tego wniosku. - Ten wniosek, niestety, ale obraza wyborców. Pani Grzesiak otrzymała największą ilość głosów jeśli chodzi o radnych i trochę nas ośmiesza, jako radnych (ten wniosek-red.). W przyszłym roku mamy wybory i to na pewno będzie rzutowało. Będzie konflikt, będą podziały w tej radzie. Nic dobrego nie będzie się działo. Zostało nam niewiele czasu do wyborów (...) to nie będzie budowało naszego dobrego wizerunku (...) najważniejsze jest to, żeby przed sobą w lustrze powiedzieć, że jestem w porządku!
0:18:30 - Radny Krzysztof Szuba (...) nadszedł czas na zmiany. W tym mieście zmieniło się wiele. Zmienił się burmistrz i nadszedł czas na zmiany. Myślę, że jak się zmieni osoba przewodniczącej czy przewodniczącego rady, też nic się nie stanie.
0:19:00 - radni przestępują do głosowania nad wnioskiem
cdn.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: tatajulki 13 Maj, 2013, 00:13:14
Ten Pan Redakcja. Piotrek to tu jakiś Bóg?


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: edward osman 13 Maj, 2013, 17:08:18
Ufff. Przebrnąłem przez zamieszczone VIDEO. To się nazywa odejście z klasą! Bez urazy dla piłkarzy - B Klasa.


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 13 Maj, 2013, 22:55:31
                  a co to też zmanipulowane ?! ;)
          to tak można be z końca wklejać ??!! np. z odwołania pani Grzesiak...
                do przyszłych wyborów można wklejać ? ;)

Mam pytanie Tony, czy to obejrzałeś w całości czy tylko przeczytałeś wstępniak na wiadomym portalu i to, że jest tam 2.5 godzinny klip? Mam mieszane uczucia po obejrzeniu. Co innego wlepić nagranie znając jego treść, a zupełnie czymś innym jest bezmyślne jego wklejanie.
Nie będę dalej tego rozpisywał, z uwagi na szacunek oraz kilkuletnią współpracę z Panią Grzesiak.

Zdarza się, że stając w czyjejś obronie pogrążamy jeszcze bardziej.Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Tony 14 Maj, 2013, 07:20:53
                    bezmyślnie to wypisujesz pierdy
                                skoro czytasz treść na innym portalu i macie
                                  "Borewicza" to czytasz bez zrozumienia
                                         i zadajesz głupie pytania
                    i jak zwykle drwina i brak poszanowania dla innych
                  wydrwić,wyśmiać sprowadzać do poziomów
                       typowa taktyka twoja i fanclubu  moczu
           klip -  to 2,5 godzina czyjaś praca nie wspominając o  osadzaniu na yotubie
           wlepić  to można mandat ja linkuję
               bezmyślne - to twoje zdanie i bezmyślne pisane
                    redaktorku  gorzkniejesz w oczach, takie mam wrażenie
                    to smutne i niepodobne do ciebie ;)
    akuratnie nie miałem zamiaru stawać w czyjeś obranie tym bardziej
             szanownej Pani Grzesiak,Pani Grzesiak ze swoim elektoratem da sobie
                    radę bez obrony tym bardziej na zmanipulowanym portalu

         czy masz jeszcze jakieś zmanipulowane sensacyjne
                         wiadomości z wiatrakowej torby  listonosza ?


   
                         
       


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: x 14 Maj, 2013, 08:53:32
Sprawę przejmie por. Jaszczuk :)


Tytuł: Odp: Zmiany w Radzie Miasta
Wiadomość wysłana przez: Jola 14 Maj, 2013, 15:17:01
Lady Pank - Mała wojna (live) (http://www.youtube.com/watch?v=cfyVdXZQdK0#)