Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Ogłoszenia drobne => Wątek zaczęty przez: FlashPhoto 07 Grudzień, 2012, 20:33:10Tytuł: Damian Białek Fotografia Ślubna
Wiadomość wysłana przez: FlashPhoto 07 Grudzień, 2012, 20:33:10
  Moja fotografia jest fotografią klasyczną, nie pozowaną reportaż ślubny opowiadający historię tego jednego z najważniejszych dni dwójki ludzi wchodzących w nowy etap ich życia. Staram się nie ingerować w bieg wydarzeń tylko je dokumentować. Ważne jest abyście w dniu swojego ślubu czuli się swobodnie i byli po prostu sobą.

 

Sesje plenerowe bardzo lubię wykonywać naturalnie, dlatego pozowanie staram się ograniczyć do minimum. Krótką sesje plenerową można zrealizować w dniu ślubu, w trakcie wesela, jednak ze względu na ograniczenia czasowe zachęcam do realizacji sesji plenerowej w późniejszym czasie. Innego dnia czas nas nie goni, dzięki czemu sesja przeradza się w świetną zabawę a ja mam większą szansę aby wydobyć z Was to co najpiękniejsze.

 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dawno temu gdzie przeprowadzając się do Wrocławia zacząłem uczęszczać do jednej z najlepszych szkół fotograficznych na dolnym śląsku PPSF PHO-BOS ucząc się fotografii pod okiem Polskich Artystów Fotografików m.in. Jackiem Lalakiem czy Ewą Martyniszyn. Wiele godzin spędzonych w ciemni i studio fotograficznym pozwoliło mi poznać fotografię od każdej strony, co ułatwia mi pracę w tym zawodzie.

Zapraszam na www.damianbialek.pl (http://www.damianbialek.pl)