Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Miasto Lubań => Wątek zaczęty przez: Urząd Miasta 04 Grudzień, 2012, 08:03:33Tytuł: Jest Was coraz więcej!
Wiadomość wysłana przez: Urząd Miasta 04 Grudzień, 2012, 08:03:33
Choć tzw. fanpage Stolicy polskich Górnych Łużyc, czyli oficjalna strona miasta Lubań na portalu społecznościowym Facebook działa dopiero od września 2012 roku, to zdążył już doczekać się pięćdziesięciu sympatyków.
(http://luban.pl/data/banners2/9da2b57bfbfd0355e816cc6962dd2b18.jpg)
Warto w tym momencie zaznaczyć różnicę pomiędzy kliknięciem „Lubię to!” a liczbą „znajomych” na portalu FB. Funkcje te są często ze sobą mylone. Należy pamiętać, że liczba „znajomych” w tym serwisie może być pozyskiwana poprzez wysyłanie zaproszeń wyłącznie przez użytkowników prywatnych. Z kolei dla podmiotów gospodarczych, instytucji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych zostały zarezerwowane zakładki typu fanpage. Należy podkreślić, że w przypadku prowadzenia fanpage, aplikacja nie daje możliwości samodzielnego pozyskiwania „polubień”, w związku z czym nie ma możliwości rozsyłania zaproszeń mających na celu powiększenie grona odbiorców. Użytkownik Facebook'a, jeśli jest zainteresowany pozyskiwaniem sprawdzonej, pewnej i aktualnej informacji z Lubania, musi więc samodzielnie dokonać kliknięcia „Lubię to!”. Wspomniane warunki sprawiają, że każde nowe kliknięcie jest dla nas, jako prowadzących fanpage wyjątkowo cenne.
Wszystkim obecnym fanom strony „Miasto Lubań – czas na przygodę” dziękujemy za zaufanie, a osoby, które się jeszcze nie zdecydowały – zachęcamy do klikania banneru z logiem FB „Lubań – Dołącz do nas” zlokalizowanego w lewej, dolnej części strony internetowej www.luban.pl (http://www.luban.pl), a następnie kliknięcia przycisku „Lubię to!”. Dzięki temu niemal codziennie będą Państwo otrzymywać najnowsze informacje z życia Lubania, prosto na swój profil. Polecajmy stronę „Miasto Lubań – czas na przygodę”, a informacja o tym wspaniałym miasteczku zyska rozgłos globalny.

Czy tylko Facebook?

Dzięki śledzeniu Lubania na Twitterze, gdy w mieście ma się odbyć ciekawa impreza lub wydarzy się coś istotnego, dowiecie się Państwo tym jeszcze szybciej niż dotychczas. Serwis wyśmienicie nadaje się do błyskawicznego przekazywania informacji. Nie jest koniecznością posiadanie konta na Twitterze, by oglądać lubański profil. Jeśli jednak chcą Państwo być powiadamiani o najnowszych wieściach i włączyć się do dyskusji – należy dokonać rejestracji. Od momentu założenia konta, liczba „Obserwujących” przesłane „Twitty” stale rośnie, za co również Państwu bardzo dziękujemy.

Nie mam i nie będę zakładać konta na portalach społecznościowych

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy wyraża chęć posiadania osobistego konta na portalu społecznościowym. Pomyśleliśmy również o tej grupie osób. Aby bezpłatnie otrzymywać informacje z aktualnych wydarzeń, wystarczy posiadać skrzynkę e-mail oraz dokonać rejestracji w serwisie Newsletter Lubań, dzięki któremu internauta będzie otrzymywał wykaz najważniejszych informacji z Lubania docelowo na swoją pocztę elektroniczną. Aby zarejestrować się w serwisie Newsletter Lubań, wystarczy wysłać adres swojej poczty mailowej na adres: promocja@luban.pl

Informacje w „pigułce”

Internautom, którzy cenią sobie informacje w postaci audiowizualnej, polecamy śledzenie lubańskiego Wideoinformatora, którego obejrzeć można poprzez odwiedziny strony www.luban.pl (http://www.luban.pl) i kliknięcie banneru „WIDEOINFORMATOR”. Banner Wideoinformatora liczy już 952 456 wejść!

Źródło: www.luban.pl (http://www.luban.pl) - ŁCR