Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Gmina Lubań => Wątek zaczęty przez: Urząd Gminy 29 Listopad, 2011, 10:38:20Tytuł: Gimnazjum w Pisarzowicach w finale dolnośląskim Coca-Cola Cup
Wiadomość wysłana przez: Urząd Gminy 29 Listopad, 2011, 10:38:20
W ostatniej rundzie eliminacji, która odbyła się w Legnicy wzięło udział 6 drużyn z okręgu legnickiego i jeleniogórskiego. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowicach. W rozgrywkach grupowych nie dały szans rywalkom z Gimnazjum nr 1 w Bolesławcu i Gimnazjum nr 1 w Złotoryi wygrywając oba mecze 9-0.W finale po niezwykle emocjonującym meczu piłkarki z Pisarzowic wygrały 2-0 z Gimnazjum w Nowogrodźcu i w wielkim stylu awansowały do finału wojewódzkiego.
Do XIV Edycji Turnieju Coca - Cola Cup zgłosiło się łącznie 83 zespoły dziewcząt z Dolnego Śląska. Awans do finału wojewódzkiego który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w maju 2012 roku uzyskało 6 najlepszych zespołów:
- Gimnazjum Nr 1 Świdnica
- Gimnazjum Prochowice
- Gimnazjum Nr 1 Jaworzyna Śląska
- Gimnazjum Bierutów
- Gimnazjum Pisarzowice
- Gimnazjum Nr 1 Boguszów-Gorce

Gimnazjum w Pisarzowicach reprezentowały: Monika Konopska, Kornelia Woźna ,Karolina Rosa ,Agata Oleksy, Sylwia Mielniczuk, Dominika Jurgielewicz ,Barbara Woźniak ,Natalia Kryjak, Patrycja Kopeć i Gabriela Grabowska.

Opiekun drużyny: Andrzej Urban

(http://luban.ug.gov.pl/cutenews/data/upimages/cocacolaz1.jpg)


Tytuł: Odp: Gimnazjum w Pisarzowicach w finale dolnośląskim Coca-Cola Cup
Wiadomość wysłana przez: wolly 30 Listopad, 2011, 09:33:03
Gratulacje i udanego finały.