Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Świat Kobiet => Wątek zaczęty przez: Iza 08 Maj, 2008, 22:02:50Tytuł: Trendy w makijażu na wiosnę
Wiadomość wysłana przez: Iza 08 Maj, 2008, 22:02:50
W nadchodzącej wiośnie królować będą soczyste szminki, roziskrzona cera i kosmiczny makijaż oczu.
W wielkim stylu powróci styl glamour, ale łączyć się będzie z prostotą i elegancją, bo niesamowicie iskrzące się oczy lub soczyście różowe usta najlepiej wyglądają ze zwykłą małą czarną.

Czerwień na ustach zastępuje chłodny, wyrazisty róż. Liczy się intensywność koloru, więc polecamy Wam pomadki kryjąco-nawilżające. Błyszczyki, ale tylko w jasnych, naturalnych kolorach odnajdą się w makijażu tylko przy bardzo mocnym makijażu oczu.

Cera znów powinna lśnić hollywoodzkim blaskiem. Powracamy, więc do wszelkiego rodzaju pudrów rozświetlających. Rozświetlacz jednak nakładać będziemy nie na całą twarz, ale zamiast różu na kości policzkowe.

Na powiekach wciąż pozostają grube czarne kreski a la Kleopatra, ale tylko na tle beżowych i jasnobrązowych cieni.

Prawdziwym hitem tego sezonu będą soczyście kolorowe, mocno iskrzące się i opalizujące cienie do powiek. W dodatku malujemy nimi również dolna powiekę. Kontur oka na wewnętrznych krawędziach powiek powinien być pokreślony czarną kredką. Efekt dopełniają maksymalnie podkręcone i pogrubione rzęsy. Oczywiście taki makijaż oczu wyklucza użycie ciemnej pomadki.

Kobietom lubiącym stonowana elegancje polecamy grafitowe cienie do powiek, bo pasują praktycznie do każdego typu urody i niezależnie od okazji dają efekt przydymionego, tajemniczego spojrzenia.


Tytuł: Odp: Trendy w makijażu na wiosnę
Wiadomość wysłana przez: chii88 19 Maj, 2008, 22:02:02
Oho, zapomnieliście o białych cieniach do powiek... Choć ja osobiście za nimi nie przepadam to co drugi pokaz mody nie może się bez nich obyć ostatnimi czasy.