Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Powiat lubański => Wątek zaczęty przez: powiat 15 Luty, 2011, 11:54:49Tytuł: Projekt dla „zawodowców” - pieniądze na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: powiat 15 Luty, 2011, 11:54:49
Przypomnijmy, że w październiku 2010 r. Powiat Lubański złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Praktyki nauczycieli szansą na poprawę edukacji zawodowej w powiecie lubańskim” na kwotę prawie 1.500.000 złotych. Celem projektu jest opracowanie programów i organizacja praktyk  dla nauczycieli przedmiotów zawodowych bezpośrednio w przedsiębiorstwach.  
Udział w projekcie będzie mogło wziąć 34 nauczycieli przedmiotów zawodowych z czterech szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat. Koszt organizacji dwutygodniowych praktyk będzie w całości finansowany ze środków projektu. Ponadto każda ze szkół wzbogaci się o cenne pomoce dydaktyczne, m.in. zestaw z tablicą multimedialną.
Obecnie po przeprowadzeniu negocjacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej, 10 lutego br. Starosta Lubański Walery Czarnecki podpisał umowę o dofinansowanie projektu.


Tytuł: Odp: Projekt dla „zawodowców” - pieniądze na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Ewa Gutek 15 Luty, 2011, 21:26:54
W październiku b.r.? Powiat Lubański, czy Starostwo Powiatowe? Ale wszystko się pozmieniało ;D. Nie ma mnie tam od trzech miesięcy, a takie postępy :o Pozdrawiam