Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Kronika Kryminalna => Wątek zaczęty przez: Antoś 28 Marzec, 2008, 13:51:35Tytuł: Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrył się w sianie
Wiadomość wysłana przez: Antoś 28 Marzec, 2008, 13:51:35
 


Policjanci z Lubania zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Odnaleźli go ukrytego w sianie. Wobec poszukiwanego sąd orzekł wcześniej karę czterech miesięcy pozbawienia wolności.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj w jeden z wsi powiatu lubańskiego. Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej w Lubaniu pojechali do położonej o 10 km od Lubania miejscowości, by zatrzymać 46 - letniego mężczyznę, wobec którego Sąd Rejonowy w Lubaniu orzekł karę czterech miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwym.

W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zastali matkę mężczyzny. Kobieta twierdziła, że syna nie ma w domu i nie wie, gdzie może on przebywać. Policjanci sprawdzili pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze. Mężczyzny faktycznie nigdzie nie było.


Do sprawdzenia pozostał jeszcze jedynie strych. Kobieta twierdziła, że tam jest wyłącznie siano. Funkcjonariusze postanowili jednak się upewnić. Gdy sprawdzali zalegające siano, miejsce przy miejscu, w pewnym momencie wyszedł z niego poszukiwany przez policjantów mężczyzna. Kolejną noc spędził on już w zakładzie karnym.