Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Kronika Kryminalna => Wątek zaczęty przez: Antoś 27 Marzec, 2008, 16:40:22Tytuł: Zatrzymali rozbójników i odzyskali skradziony samochód
Wiadomość wysłana przez: Antoś 27 Marzec, 2008, 16:40:22
VW Transporter oraz trzej poszukiwani zatrzymani przez patrole strażników granicznych”

Podczas kontroli drogowej w Sieniawce funkcjonariusze z Placówki SG w Bogatyni ujawnili i zatrzymali pojazd. Patrol strażników granicznych zatrzymał do kontroli samochód osobowy VW T-4, którym podróżował mieszkaniec Bogatyni. W trakcie kontroli funkcjonariusze ustalili, iż numery nadwozia pojazdu są niezgodne z numerami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Pojazd zabezpieczono na strzeżonym parkingu, natomiast wobec kierowcy wszczęto postępowanie w związku z posiadaniem przedmiotu pochodzącego z czynu zabronionego.  Wartość ujawnionego pojazdu oszacowano na 15 000 zł.
W trakcie wspólnych działań strażników granicznych z Jakuszyc oraz jeleniogórskich policjantów zatrzymano trzech mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Wszyscy zatrzymani zostali osadzeni w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, gdzie będą ponosić karę za popełnione przestępstwa: kradzież z użyciem przemocy i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
[attachment=1]


Tytuł: Odp: Zatrzymali rozbójników i odzyskali skradziony samochód
Wiadomość wysłana przez: Paweł Sokołowski 27 Marzec, 2008, 18:06:30
Musiał być mocno podejrzany ten samochód że aż VIN sprawdzali ;)