Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Kultura i sztuka => Wątek zaczęty przez: ZUZA 06 Listopad, 2009, 17:48:51Tytuł: Spotkanie Grupy Literackiej NURT.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 06 Listopad, 2009, 17:48:51
12 listopada 2009r. o godzine 16.30  w kawiarence "Galeria" MDK w Lubaniu kolejne spotkanie Grupy Literackiej NURT.
Przeczytamy wiersze, które udało nam się napisać w ostatnim czasie. Dawno nie czytaliśmy sobie wierszy, ot tak dla samej przyjemności czytania, bo po przerwie wakacyjnej na październikowym spotkaniu braliśmy udział w warsztatach poetyckich i zostało mało czasu na chwalenie się nowościami. Pewnie powstało wiele nowych pięknych utworów.
Zapraszamy wszystkich piszących oraz tych, którzy lubią słuchać wierszy.
Liczymy na udział młodzieży, znajdziecie w nas uważnych i życzliwych odbiorców.Tytuł: Odp: Spotkanie Grupy Literackiej NURT.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 12 Listopad, 2009, 20:35:09
Tak na gorąco- tuż po spotkaniu. Oprócz stałych bywalców NURT-owych spotkań odwiedzili nas niecodzienni goście. Był Niemiec spod Rostoku pan R.Lukas- piszący książki polityczno-religijne, podzielił się z nami uwagami o swojej twórczości. Odwiedzili nas również członkowie stowarzyszenia Jeleniogórski Klub Literacki.
Po zwykłych na roboczych spotkaniach NURTU prezentacjach wierszy wszystkich uczestników (z gośćmi włącznie), pan Ryszard Stańko z Jeleniej Góry dał minikoncert poezji śpiewanej przy akompaniamencie gitary.
Miło nam, że nasze spotkania przyciągają gości, jest okazja do wymiany doświadczeń, poznajemy innych twórców i ich utwory, no i bawimy się świetnie.


Tytuł: Odp: Spotkanie Grupy Literackiej NURT.
Wiadomość wysłana przez: nancy punkt 15 Listopad, 2009, 15:19:30
Bardzo żałuję, że nie mogło mnie z Wami być - niestety - obowiązki zawodowe...
Mam nadzieję, że w grudniu będę mogła aktywnie uczstniczyć w spotkaniu :)
serdecznie pozdrawiam!


Tytuł: Odp: Spotkanie Grupy Literackiej NURT.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 15 Listopad, 2009, 16:07:41
Nancy - zauważyliśmy twoją nieobecność. Następne spotkanie 10 grudnia 2009 o 16.30, a po spotkaniu przed świętami wieczór adwentowy(wiersze i piosenki związane ze świętami).