Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Kultura i sztuka => Wątek zaczęty przez: ZUZA 02 Październik, 2009, 19:02:57Tytuł: Grupa NURT zaprasza na spotkanie.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 02 Październik, 2009, 19:02:57
Grupa Literacka NURT po plenerowej inauguracji nowego roku pracy zaprasza na comiesięczne spotkania do kawiarenki "Galeria" Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu ul.Kościuszki. Są to otwarte spotkania dla piszących oraz dla miłośników literatury, które trwają od roku 2005 i zaowocowały wydaniem dwóch zbiorowych tomików wierszy "Slady czasu" oraz "Witraże słów" zawierających wiersze 18 lokalnych twórców. Wspólne czytanie wierszy inspiruje i dopinguje do pracy nad warsztatem, co przekłada się na nagrody w konkursach literackich oraz publikacje w prasie, almanachach pokonkursowych i wreszcie dodaje odwagi do wydania własnego tomika wierszy. Na spotkaniach gościmy twórców z zaprzyjaźnionych grup literackich z Gryfowa, Zgorzelca, Jeleniej Góry. Uczestniczymy w imprezach organizowanych przez te grupy.
Zachęcamy szczególnie młodych autorów do podzielenia się swoją twórczością. Zetkniecie się z życzliwą publicznością, a może w kolejnej edycji almanachu grupy znajdą się wasze wiersze.

Najbliższe spotkanie 15 października 2009r. o godzinie 16.30.

Zapraszamy.


Tytuł: Odp: Grupa NURT zaprasza na spotkanie.
Wiadomość wysłana przez: nancy punkt 02 Październik, 2009, 19:40:19
będę :)

... i już sie cieszę na kolejne spotkanie poetów z Lubania i okolic.