Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Bieżące wiadomości => Wątek zaczęty przez: x 09 Czerwiec, 2009, 21:38:02Tytuł: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: x 09 Czerwiec, 2009, 21:38:02
Od dzisiaj na stronie luban24.pl można pisać anonimowo :) ale z zachowaniem zasad netykiety - czyli: nie ubliżamy! koledze, koleżance (bliźni twój :)), nie spamujemy oraz nie pomawiamy. trzymając się tych zasad, będziecie mogli swobodniej wyrażać swoje zdanie korzystając z dobrodziejstwa pluralizmu - czyli - WOLNOŚCI SŁOWA!


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: x 09 Czerwiec, 2009, 21:43:42
cieszymy się :)


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: x 09 Czerwiec, 2009, 22:19:15
próbuję  ;D


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: Beata 09 Czerwiec, 2009, 22:19:36
woooow  ;D ;D


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: x 09 Czerwiec, 2009, 22:27:52
Oczywiście, to opcja dla bojących się :) Mam nadzieję, że Wy, czyli użytkownicy forum, będziecie wyrażać opinię jak dawniej:)
Piotrek


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: Paweł Sokołowski 09 Czerwiec, 2009, 22:57:25
Jak zapewne zauważyliście - pisanie ANONIMOWO* jest obostrzone weryfikacja wizualna i potrzeba podania adresu email - to tylko i wylacznie w celu ochrony forum przed spamem, stad prosimy o wyrozumiałość w tym względzie. :)

* - ANONIMOWO = bez podawania danych personalnych umożliwiających szybką identyfikację, ale nie znaczy to nie można ustalić z jakiego komputera (poniekąd kto) wysłał daną informację. Jeśli chcecie zostać w sieci naprawde anonimowi, poczytajcie o tunelingu, ssh i kupcie pare serwerow płacąc z lipnych kont - albo piszcie z kawiarenki internetowej w której nigdy nie byliście i do której nie wrócicie, gdzie nie ma kamer, w okularach przeciwsłonecznych, czapce z daszkiem, doklejaną brodą w rękawiczkach i ubraniu które nie pozostawi po was śladów DNA ;)


Tytuł: Odp: Możesz pisać będąc ANONIMOWYM!
Wiadomość wysłana przez: Beata 10 Czerwiec, 2009, 15:36:00
Jeśli chcecie zostać w sieci naprawde anonimowi, poczytajcie o tunelingu, ssh i kupcie pare serwerow płacąc z lipnych kont - albo piszcie z kawiarenki internetowej w której nigdy nie byliście i do której nie wrócicie, gdzie nie ma kamer, w okularach przeciwsłonecznych, czapce z daszkiem, doklejaną brodą w rękawiczkach i ubraniu które nie pozostawi po was śladów DNA ;)
czyli jednak łatwiej zarejestrować się  ;D