Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Hydepark => Wątek zaczęty przez: han90 05 Maj, 2009, 22:24:40Tytuł: BEZDOMNY PIES NA OSIEDLU PIAST.
Wiadomość wysłana przez: han90 05 Maj, 2009, 22:24:40
Na osiedlu od jakiś 2 - 3 tygodni wędruje sobie bezdomny pies. Kolor sierści miodny, sięga mniej więcej do kolan kobiecie o 168 cm wzrostu. Mieszaniec. Biedak śpi po śmietnikach a w czasie dnia błąka się między ludźmi. Bardzo przyjazny i sympatyczny, z pewnością szuka domu.
Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza i psinę wzięła do siebie? Jestem pewna, że nie będzie sprawiać większych kłopotów a przyjemnie będzie mieć kogoś, kto kocha Cię bezgranicznie :)

Mam nadzieję, że znajdą się jacyś dobrzy ludzie. Naprawdę w to wierzę, bo nie mogę patrzeć na samotność tego biednego psa. Ulitujcie się, błagam!

W razie, gdyby ktoś psa nie mógł zlokalizować wśród wielu innych, osiedlowych, służę pomocą: gg 3759565 bądź też prywatna wiadomość na tej stronie.

Błagam, niech ktoś go weźmie!


Tytuł: Odp: BEZDOMNY PIES NA OSIEDLU PIAST.
Wiadomość wysłana przez: widelec 06 Maj, 2009, 03:48:34
Jeśli , wierzysz to go weź..a nie pisz alarmów...takich cudów biega po Lubaniu  dziesiątki...karmimy . dopieszczamy.. każda klatka ma swojego patrona...
Jeśli , wierzysz to go weź.Jeśli , wierzysz to go weź.Jeśli , wierzysz to go weź.Jeśli , wierzysz to go weź.a później napisz ,że pozbyłaś się wyłudzającego dobroć...pozro mark


Tytuł: Odp: BEZDOMNY PIES NA OSIEDLU PIAST.
Wiadomość wysłana przez: han90 06 Maj, 2009, 15:25:45
Nie wezmę, bo po pierwsze mam już jednego a po drugie mieszkam w bloku, więc nie mam możliwości posiadania kolejnego zwierzaka.

Wy dokarmiacie a ja staram się znaleźć psu nowego, dobrego właściciela.
Napisałam ten post, bo wierzę, że znajdzie się osoba, która zaopiekuje się psiakiem. Nikogo do tego nie zmuszam, jedynie liczę na ludzką dobroć.


Tytuł: Odp: BEZDOMNY PIES NA OSIEDLU PIAST.
Wiadomość wysłana przez: han90 21 Maj, 2009, 20:44:28
Chciałam tylko zawiadomić, że pies znalazł dom i teraz jest szczęśliwy :)i pozdrawiam szanownego widelca, który w to wątpił.