Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Hydepark => Wątek zaczęty przez: widelec 01 Maj, 2009, 19:06:02Tytuł: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: widelec 01 Maj, 2009, 19:06:02
Wszak, moje "nietutejsze", posty poszły sobie..chciałbym pogratulować - wyobraźni , nadmiaru eksplozji i dbałość o lokalną psycho- kondycje.. :)byłem , widziałem . a co wam powiem to powiem.....Żeby nagle zapomnieć o słowiańskiej duszy"????to się  ma ni jak do 1-go maja!!!coś ,ktoś źle interpretuje..czemu ludziska w w Naszym mieście się nie bawią???czemu jest średniowiecze>???, czy nasza młodzież ma być łysa od drapania się w głowę , co tu robić?? czy wystarczy raz do roku zaprosić lamerów z telewizji , żeby wiocha była na topie"???? czy wystarczy nie rozumieć co się powinno rozumieć??? wizjonerzy nieprzeczytanej psychologii społecznej.. opamiętajcie się!!!...kultura w naszym mieście zginie .....to zginie całe miasto.../ mimo wież monstrualnych i i molochów wszędo dobylskich ...z uszanowaniem ..wasz mark ps.

Siedział kotek na zapiecku  i dym puszczał z fajki
. a Ja wierzę w to od dziecka bo bardzo lubię bajki ....

Żądam powrotu starej estrady do MDK!!!

Tak . ..Piotrze.. to kumulowałoo 80 - siąt pr.. obywateli naszgo Miasta!!pamietam dokładnie jak było ..to nasi Ludzie robili raj na ziemi,, to nasi mieszkańcy bawili się do rana ..coś  grupowało.. konkluzja ..dbaj o swoje jakie masz, i jakie masz to dbaj..

trochę oddechu...http://streemo.pl/Media/422813 :) :)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: Leo 02 Maj, 2009, 09:26:42
Masz festyn w niedzielę , wiec o co ci chodzi? A może pomyślałbyś przez chwilę o ludziach, którzy by pracowali 1 maja nad organizacją festynu kiedy wszyscy mieli wolne, nawet pracownicy supermarketów.A jak chciałeś się rozerwać, to trzeba było iść do Murzyna, miał otwarte.Od ciebie z domu to rzut beretem.


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: Leo 02 Maj, 2009, 09:29:28
I pisz posty zgodnie z zasadami interpunkcji,  bez tych idiotycznych buziek.


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: x 02 Maj, 2009, 10:24:28
A mnie tam się buźki podobają, o tak :P i jeszcze raz to samo - :P-
Co do naszego majowego świętowania. Ja wczoraj pracowałem "dzień cały" i jakoś mi korona z głowy nie spadła :D Mark masz jeszcze szansę pojechać do Nowogrodźca na 2 dzień Slot Fest. Warto! Są tam rzeczy, których na co dzień nie można zobaczyć i usłyszeć np. zawodowy Beat Box itd. Nooo 8) A przede wszystkim-> spotkać się ze znajomymi z Lubania. Pozdrawiam i do jutra ;)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: MooseDlb 02 Maj, 2009, 18:10:26
a ja tam popieram wystąpienie szanownego widelca...pół mojej rodzinki w estradzie pracowało...te czasy mogły by powrócić, bo teraz to każdy bierze kasę do kieszeni i ma w...nosie to że pracuję w miejscu ODPOWIADAJĄCYM za kulturę w naszym pięknym mieście...jak zwykle kasy na nic nie ma... taki Nowogrodziec ma nawet Slot Fest...mały wycinek Slot Art Festiwal...LEO pojedź do Lubiąża i zobacz co to jest...gdyby coś takiego w Lubaniu mogło się odbywać (a moim zdaniem mamy genialne warunki do tego!!!) nie raz na rok ale nawet dwa...to ludzie by tu walili drzwiami i oknami...reklama na dość dużą skalę...
Jeden festyn w niedziele...szczerze...żenada...czemu kiedyś pod ratuszem mogły stać grille, smalce i ludzie się bawili...??? poprostu ludziom odpowiedzialnym za kulturę w mieście nic się nie chce robić...!!!
apropo buziek... jeśli komuś wydają się idiotyczne to niech to zachowa dla siebie...po to jest forum by można było się wypowiedzieć we własny i indywidualny sposób...PRL i cenzura już minęła...
Jah Bless:):):):):):):):):):):):)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: widelec 02 Maj, 2009, 20:23:55
hey Piotrze , D ziekuję za zaproszenie, ale  no ..............też pracuje ,,mam nagrywanie, wiem co to za inicjatywa, godna działania ..parę lat temu byłem na basie ...i wiem ,że wychodzi się z trochę mądrzejszym....jeszcze raz dzięki ..

LEO, się trochę podniecił, u mnie wyświetla się tylko trzy emikonki ..szary . bury i jakiś tam ..wybrałem najmniej rzucający się w monitor.. :)nie znam się na kompie ..siedzę dopiero 22- lata w tej dobroci..heheh :)
 mam zamiar jakoś uczestniczyć /lako tubylec/ , w 3-cio majowej  zagadce , i rzucić okiem na postępy ..myślę ,że nie  "zabraknie . mundurowych"  hehehe..
pilnowanie odzieży , jest jak najbardziej na aktualnym grafiku.. bo nie wiadomo co kto ma na sobie.heheh :)jeszcze raz dzięki  Piotrze  i a co ,, ? :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: widelec 02 Maj, 2009, 20:25:51
Brawo MooseDlb..........chyba mam  kumpla.....tak MooseDlb. forum  to nie festyn wzajemnej adoracji..średnia zawsze będzie. pozdro mark..


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: MooseDlb 02 Maj, 2009, 20:40:42
jo. Jah Bless:)pozdrawiam:)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: gracjano 04 Maj, 2009, 22:44:32
Piguła nie trzymasz ciśnienia
sam idź do Murzyna tylko się nie napier.... bo zanudzisz wszystkich na śmierć :)


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: widelec 04 Maj, 2009, 23:47:35
hehe ale się uśmiałem  ,, nie wiem ktoś TY , ale Cie wyczaję???!!!


Tytuł: Odp: A NIECH MNIE???
Wiadomość wysłana przez: gracjano 05 Maj, 2009, 07:15:57
a co Ty Muzyk czajka jesteś ?!