Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Bieżące wiadomości => Wątek zaczęty przez: Leo 29 Kwiecień, 2009, 19:01:21Tytuł: Straż Miejska w Lubaniu ma nowych funkcjonariuszy
Wiadomość wysłana przez: Leo 29 Kwiecień, 2009, 19:01:21
Komendant Straży Miejskiej w Lubaniu poinformował, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko aplikanta Straży Miejskiej w Lubaniu wybrani zostali następujący kandydaci Grzegorz Rybak i Grzegorz Śmigiel. Grzegorz Rybak posiada wykształcenie wyższe magisterskie, jest absolwentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu - Wydział Nauk Pedagogicznych, w zakresie marketingu i zarządzania w edukacji. Studia licencjackie ukończył w Kolegium Karkonoskim w Jeleniej Górze – Instytut Języków Słowiańskich – specjalność język polski w zakresie komunikacji społecznej i medialnej. Natomiast drugi z funkcjonariuszy  Grzegorz Śmigiel  ma wykształcenie średnie techniczne o profilu mechaniczne techniki wytwarzania. Przez okres 11 miesięcy odbywał staż w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Lubaniu, gdzie między innymi nabył umiejętności operacyjno – szkoleniowe. Strażnicy obecnie przebywają w ośrodku  szkoleniowym policji gdzie doskonalą umiejętności  z zakresu działań straży miejskich.Służbę rozpoczną w maju br.
foto:
Siedziba Wydziału Spraw Obywatelskich i Komenda Straży Miejskiej w Lubaniu przy ul. Mickiewicza


Tytuł: Odp: Straż Miejska w Lubaniu ma nowych funkcjonariuszy
Wiadomość wysłana przez: bartex84 01 Maj, 2009, 05:44:48
Straż Miejska w Lubaniu to przypomina zakład pracy chronionej:D:D już dawno na młodych powinni się przerzucić  8) 8)


Tytuł: Odp: Straż Miejska w Lubaniu ma nowych funkcjonariuszy
Wiadomość wysłana przez: edward osman 23 Grudzień, 2012, 16:55:58
A teraz ma nowego komendanta. Więcej szczegółów na stronie luban.pl. podaję link
http://luban.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=1628&menu_id=0 (http://luban.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=1628&menu_id=0)


Tytuł: Odp: Straż Miejska w Lubaniu ma nowych funkcjonariuszy
Wiadomość wysłana przez: Jola 23 Grudzień, 2012, 18:52:31
Jeśli chodzi o nowego Komendanta Straży Miejskiej pana Jana Baniaka, to moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko. Posiada odpowiednie wykształcenie. Poza tym to mądra i uczynna osoba. Kiedyś, gdy miałam problem z TBS-em, udzielał mi bezpłatnych porad prawnych, udzielał także porad wielu innym osobom, mającym problemy np z nieuczciwymi pracodawcami itp sprawami. W dzisiejszym świcie nie ma zbyt dużo takich ludzi, którzy bezinteresownie pomagają drugiemu człowiekowi. Dlatego szczerze i serdecznie gratuluję panu Janowi Baniakowi objęcia stanowiska Komendanta SM.  :) :) :)