Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Ogłoszenia drobne => Wątek zaczęty przez: x_mann1 25 Kwiecień, 2009, 10:39:05Tytuł: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x_mann1 25 Kwiecień, 2009, 10:39:05
Jak pewnie każdy sobie zdaje sprawę, jak ważnym elementem wesela jest dobór zespołu. I w tym miejscu powstaje moje pytanie, gdyż na pewno nie jedna osoba była w niedawnym czasie na weselu, to może podzielić się opiniami o zespołach. Np wasze typy na udaną zabawę jakie przerwy robili, czy pili alkohol. umiejętność rozkręcenia wesela.

piszcie proszę odpowiedzi pod tym ogłoszeniem, będzie to na pewno pomocne nie tylko mi ale i wszystkim stającym przed koniecznością wyboru zespołu weselnego :)

możecie podzielić się również opiniami o salach weselnych, obsłudze, kosztach. pozdrawiam wszystkich czytających i z góry dziękuje za zaangażowanie w odpowiedzi na temat :)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: MooseDlb 26 Kwiecień, 2009, 09:26:28
Reed ze Zgorzelca fajnie bawi ludzi.Robiłem foty oni grali i było miło:)z nimi można się dogadać:)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 26 Kwiecień, 2009, 10:30:58
Ja polecam Laguna z Bogatyni: wysoka kultura osobista, repertuar szeroki i całość na 5:)
http://www.youtube.com/v/eIfp1MXcES0&hl=pl&fs=1

Wieczorem napiszę więcej ;)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x_mann1 26 Kwiecień, 2009, 18:02:05
właśnie lagune wszyscy polecają i to 1 pewnik ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, ciężko z terminami. słyszałem też żeby uważać na taki zespół jak new gong i adagio bo robi dyskotekę, słyszałem o POKER, wiesław diamont, KRAMER, IMPULS. proszę o dalsze propozycje, również wypowiedzi na temat sal. wszystko co będzie pomocne innym. dziękuje dotychczasowym forumowiczom za zaangażowanie w wypowiedzi na temat.


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: widelec 26 Kwiecień, 2009, 20:06:40
To TY powinieneś sprecyzować o jaki zespól Ci chodzi?jeśli wiesz jakich będziesz miał gości, to będzie łatwiej. przedział 15-22 lata to możesz sobie każdy disco-polo załatwić /co i tak po 11.00 będzie ziewanie/,przedział 40/50-70, stawia przed Tobą nie lada wyzwanie, nie dość , że oczekiwania będą inne, to jeszcze trudno o normalną kapelę, która choć w minimalnym stopniu zdradzi zamiłowanie do swojej "profesji"Generalnie kapela nie jest dla Ciebie , tylko dla gości.i nie bierz nigdy zespołu dwuosobowego, bierz zespól grający w miarę na żywo .z wokalistką grałem ponad 25-pięć lat więc spostrzeżenia są nieocenione.. :)pozdro mark


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: MooseDlb 27 Kwiecień, 2009, 08:36:00
często zespoły maja jakieś filmy z wesel na których grali...skorzystaj z tego:) może to nie jest obiektywne bo pokażą ci najlepsze rzeczy ale no niestety reklama:)zgadzam się też z widelcem:) musisz sam ocenić i powiedzieć czego chcesz na weselichu:) ja miałem zaprzyjaźnioną kapele, w ciemno brałem ale się nie zawiodłem.od disco polo po rock i inne różności:)sprawdzaj terminy i rozmawiaj z nimi:) mogę ci do jednego zespołu namiar podrzucić:)albo foty zrobić:);)pozdro


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 27 Kwiecień, 2009, 09:13:50
W zasadzie nie mam potrzeby rozwijać tego wątku, bo obiecałem wczoraj, ale dopowiem co nie zostało jeszcze napisane, a jest szalenie istotne. - Zespół, który ma zabite terminy w kalendarzu nie zawsze jest dobry dla wszystkich. Wynika to z tego, że najczęściej bazuje na opinii wypracowanej przez lata, która niekoniecznie przekłada się na jakość i odpowiedni stosunek oraz zaangażowanie w swoją pracę.
Nie chciałbym podawać przykładów. Pozostawiam Waszej ocenie zespoły, których nie mamy za wiele w okolicy Lubania, np. wokoło Bolesławca jest przynajmniej 20 działających sprawnie zespołów i najczęściej z tych terenów, ale i Zgorzelca, Bogatyni możemy zobaczyć na naszych parkietach.
Alternatywą, choć niekoniecznie tanią, jest DJ na weselu. Osobiście nie polecam, jednak wszystko skłania się ku temu, iż za kilka lat, 90% wesel będzie granych z winyla 8)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Shakus 27 Kwiecień, 2009, 10:18:21
Ja tam może aż tak wypowiadać się nie bede na ten temat, bo sama śpiewam na weselach, ale jeżeli miałabym kogoś polecić to po raz kolejny jest to zespół "Alabama" ze Zgorzelca, robią znakomite show i grają wszystko czego zapragniesz no i nie piją :) A jeśli chodzi o sale to hmm... Mi tam najlepiej bawiło się "Pod kasztanem", obsługa super no i jedzonko też pyszne:)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: widelec 27 Kwiecień, 2009, 18:11:30
HEY, Piotrze może masz rację , ale nie wyobrażam sobie np. wesela gdzie siedzi cybergrajek. z włosami do parkietu, obok setki płyt, nagłośnienie 5000wat na stronę i będzie grał dla dziadziusia, który  przyjechał gdzieś z dalekiej POLSKI,dla wnusi....
abstrahując  od mamrotania :zagraj to a zagraj tamto>>..'zaraz ,moment!!! , mam to gdzieś na 56-tej płycie" hehe..jeśli ma to iść w tym kierunku to może już teraz zacząć
przygotowywać społeczeństwo do ruchów manipulacyjnych na układach sterujących
aparaturą nagrywająco-odtwarzającą..Jedyną rzeczą, jaka u człowieka została w tyle ..są USZY..dlatego bolą..pozdro ..mark[attachment=1]


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 27 Kwiecień, 2009, 18:49:57
Ja... i chciałbym się mylić. Wesele bez żywego zespołu jest jak cygańskie wesele bez skrzypiec. Ale byłem i widziałem zabawy weselne prowadzone przez zawodowych DJ i w cale nie było tak źle :) jak sobie można to wyobrażać. Schyłek kapel weselnych jest bliski. Coraz mniej młodych ludzi się do tego garnie, żeby zadowolić biesiadników już nie wystarczy przeciętny sprzęt, a koszt całego zestawu o przeciętnym wyglądzie i brzmieniu jest tak drogi, że można o tym biznesie zapomnieć i mam tu na myśli osoby, które chcą taki zespół zakładać. Pozostaje wziąć dinozaury:) nasze kochane, a wszelkie mankamenty uzupełnić C2H5OH (w niewielkiej ilości!)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: widelec 27 Kwiecień, 2009, 19:36:28
Pozostaje wziąć dinozaury:) nasze kochane, a wszelkie mankamenty uzupełnić C2H5OH (w niewielkiej ilości!)..hehe.tak trzymać..a,żebyś wiedział,że DINOZAURY.przynajmniej analogowe..zawodowi artyści są uczeni od małego ,że kropla C2H5OH, jest niezbędna do jako takiego chociaż stania na scenie..     młodzi ludzie rwaliby się do grania gdyby nie pokazano  alternatywy hehe...wchodzimy na drogę  nieangażowania mózgownicy w nasz byt..nie ma orkiestry dętej ??a no  trąby ciężkie..??!!hehe pozdro mark.. :) :)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x_mann1 28 Kwiecień, 2009, 13:25:29
zgadzam się z wami w 100 % jeśli chodzi o średnią wieku to od 18 po 60 ale repertuar od nas zależy kwestia, jak zagrają i zaśpiewają, jeśli chodzi o lagune i impuls dawno termin zajęty spóźniłem się dzisiaj jadę posłuchać zespołu z Rakowic, poznany jeszcze ze szkoły, pooglądam porozmawiam i zobaczę, kopleksowe rodzinne usługi od fotografa, kamerzysty  po zespół. jeśli chodzi o Alabame to muszę poczytać zadzwonić, prawda jest taka że każdy zespół u jednych zagrają fantastycznie u drugich gorzej.  Może ktoś słyszał zespołu z Rakowic o nazwie "Meritum". 2 grających i wokalistka obecnie nowa.
pozdrawiam wszystkich aktywnych, jak ktoś ma jeszcze namiary to proszę podawać.

Jeszcze jedna ważna informacja, która mnie interesuje gdzie alkohol na razie najtaniej w biedronce biała czysta żołądkowa co o tym sądzicie.


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Bernard 28 Kwiecień, 2009, 14:00:45
kompleksowe rodzinne usługi od fotografa, kamerzysty  po zespół.

mam nadzieję że nie kręcą, grają śpiewają i fotografują jednocześnie
bo jeśli tak to rzeźnia

akurat w Lubaniu spotkałem kiedyś na ślubie przykład takiego weselnego dwa w jednym:
[attachment=1]


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: xxl 28 Kwiecień, 2009, 14:53:23
Jeżeli można jeszcze coś wtrącić do tego tematu to nie rozumiem obgadywania zespołów .Każdy zespół jest w czymś dobry i nie chodzi tutaj o to czy w zespole jest dwie czy pięć osób bo to przy dzisiejszym sprzęcie nie ma większego znaczenia.
ważny jest wokal i prowadzenie całości .

Osobiście polecam zespół DEBET z Lubania. W grudniu grali moje wesele i jestem bardzo zadowolony. Mają bardzo bogaty repertuar  i dobry wokal. od lat 60 - tych  po dzisiejszy dzień.  tutaj macie ich stronke
www.debet.ir.pl   Sprawdźcie sobie sami.   Są we dwoje i świetnie sobie radzą


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 28 Kwiecień, 2009, 15:49:15
Widzisz Bernard... takie czasy :) jeden człowiek gra, śpiewa, filmuje i zmywa naczynia. A ludzie to kupują, zachwalają. Czasem refleksja przychodzi po czasie, jednak Cena Czyni Cuda i z literką "P" na końcu 8)  (pod "p" należy wstawić stosowny rzeczownik:))

Zapomniałbym - Cześć Wojtek:)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: widelec 28 Kwiecień, 2009, 17:45:26
Tak ,jest.Piotrze..goście weselni,na weselu powinni mieć szanse współtworzyć wydarzenie,/które będzie uwiecznione na jakimś nośniku/ tzn., utożsamić się -nie z muzyką lecącą z głośników,bo tego jak Chińczyków..a z kimś , kto oprawę rozrywkową czyni..zawsze znajdzie się gro malkontentów, zawsze znajdą się pochwały, ale nigdy , przenigdy nie dajcie się zwieść złudzeniu, że dwóch ,dwoje dwa / hehe jeden????/, da Wam komfort . jest męczarnia w obie strony, nie ma "ruchu", po 1-wszej w nocy znika zainteresowanie,nudy, pojawiają się nowe znajomości  i...klapa...wszyscy będą widzieć co to ABBA, ale kto wczoraj  umilał wydarzenie .nie!!!same dźwięki lecące z jakiegoś keyboarda.przez 10-sięć godzin,
stworzą niezauważalny akt znużenia..Piszę to trochę z innej patrząc strony, C.C.C .
/p/..  trafna uwaga ...PIOTRZE ..pozdro mark


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x_mann1 28 Kwiecień, 2009, 22:59:32
byłem dzisiaj zobaczyć materiały zespołu MERITUM, które oni sami kręcili, cena dobra. będą grali u znajomego w sierpniu albo wrześniu także będę już pewny w 100 % co do jakości wykonania, zespół 2 mężczyzn i wokal, do tego jest jeszcze 4 osoba ale nie obiecuje bo nie zawsze. + kamerzysta osobno oczywiście także nie 2 w 1 ") cena z poprawinami 2200 + koszty transportu i wtedy kamerzysta 800 złotych wstępnie zaklepałem termin. Przygrywają na wyjście panny młodej pana młodego z kościoła, zawsze to fajnie wygląda później na płycie, gitarzysta z zespołu lwóweckiego, repertuar dość bogaty jak u każdego, nie zrobili złego wrażenia na nas, wiadomo że jeszcze płyta nie odzwierciedla dźwięku tak jak powinno być słychać.

a orientuje się ktoś jak zespół Jerzego Wawrzyniaka ?


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Shakus 28 Kwiecień, 2009, 23:03:27
Chodzi Ci o zespół "Akord"? :) Miałam grać z Panem Jurkiem, niestety plany się pozmieniały, ale nie słyszałam żeby ktoś narzekał na jego usługi. Podobno grają całkiem nieźle :) Ja słyszałam ich tylko na próbach... ;D


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: widelec 29 Kwiecień, 2009, 05:44:33
hehe..zespól J.Wawrzyniaka ?? nawet nie myśl!!formacja może Ci dać jedynie powagi /razem mają 130-ści lat/,repertuar jak u miliona innych, z tym ,że /Shakus../
zespól nie gra tylko odtwarza gotowce midi , jak cała reszta,fatalnie brzmieniowo, wokalistka biega gdzieś koło melodii,......ale stosunkowo tanio ,bo C.C.C...,obojętnie co byś nie wybrał będziesz słyszał to samo,cóż taka specyfika..Był taki zespół .T.Krawczyka było to nowum na naszym lokalnym rynku 'grajacych". świetnie się prezentujących . trzy dziewczyny ubrane w stroje hiszpańskie repertuar nie tuzinkowy , gitara . trochę Cygańska,polot , niestety dziewuchy się porozjeżdżały po Europie i buhhhhhhh,,a szkoda..bo samo patrzenie na Nich było gwarancją spokoju , luzu,i wytrzymania do końca...Życzę łowów, bo czasu mało...... pozdro mark..


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Shakus 29 Kwiecień, 2009, 12:30:39
Wypowiedziałam tylko własne zdanie i napisałam też, że słyszałam ich tylko na próbach :) A co do repertuaru to nie zgodzę się z Panem, bo pamiętam dobrze co miałam śpiewać i były tam również nowsze piosenki :)
A co do zespołu Pana T.Krawczyka to wcale nie były takie dobre-to moje zdanie i nie widziałam żeby grały gdzieś na większych imprezach poza Lubaniem.
A Pan Tadek gra teraz z Jurkiem więc... ???
Pozdrawiam Pana ;)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: sonia 29 Kwiecień, 2009, 15:04:45
DO SHAKUS:Wszędzie chciałaś się wcisnąć ale twoje zdolności wokalne na to niestety nie pozwoliły!!!To co tu szukasz kobieto...........idź wypowiadać się na inny temat bo robisz z siebie pośmiewisko!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Shakus 29 Kwiecień, 2009, 18:56:59
Hmm... Możliwe, że masz rację, kłócić się nie będę bo nie ma z kim ;) A pośmiewisko to zrobiłaś raczej Ty i to na dodatek z siebie pisząc komentarz na tak niskim poziomie :) Nie szukam niczego, wypowiadam się na rozpoczęty temat w przeciwieństwie do Ciebie. Pozdrawiam


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Sonia7777 08 Maj, 2009, 23:59:49
witam serdecznie. tak czytam i z wypowiedzi nie mogłabym wywnioskować, jaki zespół wybrać...padło tu kilka nazw, z których nic nie wynika...jeden dobry ale drogi, drugi tani ale pije...byłam kiedyś na weselu, na którym grał jeden chłopak i było fantastycznie bawił wszystkich swoim śpiewem, chociaż wcale nie robił żadnego show...nie było dla niego problemu poprowadzić oczepiny czy wyprowadzenie z domu...zrobił wszystko super...tak się złożyło, że po jakimś czasie sama go szukałam na swoje weselei o dziwo wcale nie było to proste...dopiero w "MOTELU" zapytałam o Pawła i podano mi jego telefon...nie wiem czy jeszcze działa w tej branży ale jeśli miałabym polecić to właśnie jego.I podpowiem ci taką sugestię...nie kieruj się opiniami bo te często wprowadzają w błąd....sam poszukaj, porozmawiaj z zespołami, zapytaj o jakieś szczegóły i sie przekonasz, że zespoły tak bardzo polecane często nie mają nic do powiedzenia...


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Shakus 09 Maj, 2009, 09:41:13
Jeśli chodzi o Pawła Zdanowicza to nie gra już sam, ma zespół "In-duo"... Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę podać nr :)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x_mann1 23 Czerwiec, 2010, 12:49:28
Temat rozstrzygnięty, zespół miałem o nazwie MERITUM 2 wokalistki i 2 panów z Rakowic koło Lwówka, zabawy i rekwizyty którymi zaskakiwali w trakcie trwania wesela rozbawiały gości niesamowicie, grali po blokami po 5 utworów, goście nie narzekali to chyba było dobrze :) w każdym bądź razie serdecznie polecam ten zespół jak trzeba mogę dać namiar. Sala w zajeździe staropolskim również się spisała.


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 25 Czerwiec, 2010, 21:25:28
Krótko i na temat. Każdy z zespołów który wymienie słyszałem [niektóre parokrotnie]. Postaram się też napisać krótkie uzasadnienia, ale wszystko i tak zależy od indywidualnego gustu. Aha, opisuję tylko te zespoły, które polecam lub których bym nie wziął za żadne skarby świata. Te obojętne po prostu wymienię. A więc:

MIX [Węgliniec] - 3 panowie, bardzo weseli. Grają bardzo fajnie, ciekawy repertuar, dobre konkursy.  Bardzo pozytywne wrazenie. Aha, i śpiewają bardzo dobrze i nie odwalają fuszerki. Jedyny mankament brak wokalu żeńskiego….

Takie Trio- NIe wiem jak jest teraz, bo słyszałem ich dosyć dawno, podobno się rozpadli. W każdym razie fajny repertuar, sporo nowości. Pani ma świetny wokal. Ogólnie bardzo pozytywnie nakręcają impreze, ale powtarzam, nie wiem jak jest teraz i kto z nich gdzie gra.

Swing [Legnica] - Klasa. Świetny wokal. Bogaty repertuar więc nie ma mowy o rozczarowaniu gości. Bloki zaczynają od 6 tematów więc będą nogi boleć. Braku talentu im zarzucić nie można. Aha, z tego co wiem, kosztują też sporo. No cóż, za jakość się płaci. Godnie polecam….

Rozkład jazdy [Legnica] - Dobry repertuar, fajny wokal, sympatyczna załoga. Jedyny kłopot to trochę częste przerwy [4-5 utworów to troche mało]

Pireus - hmm, tu moim zdaniem nie jest najlepiej. Dziwny repertuar [grecki] i FATALNY wokal Pani. W zasadzie to był jazgot i jęki. Nawet "A teraz idziemy na jednego" było spieprzone . Wokal męski beż większego zarzutu. Ogólnie chyba nie polecam

Vesrus - weselna porażka. Grali na ślubie mojego brata i to był największy życiowy bład. Jeden z Panów bardzo arogancki. Repertuar znośny, ale nie na wesele. Po jakimś czasie Panowie czują wolność, bo robią coraz częstsze przerwy, a jeden z nich bawi się z goścmi, zamiast grać. Na weselu nie brakuje "rozkręcacy", orkiestre wynajmuje się, żeby grała, a nie przyszła się pobawić, napić i najeść. Na poprawinach w większosci muzyka puszcana z płyty   Jeden z Panów w tym czasie szaleje na parkiecie, a drugi sobie siedzi oparty o ściane. Paranoja. Nie polecam, odradzam itd. Poza tym powiedzmy sobie szczerze - 2-osobowa orkiestra to nie orkiestra.

Pozastałe zespoły, w sumie grały fajnie i dobrze się bawiłem, ale wodotrysków i fajerwrków nie było. Są to: Horn, Bianco, Stece [młodzi] Debet z Lubania

Ogólnie jest to tylko moja opinia, wiele osób moze się z nią nie zgadzać. Akurat tak się złożyło, że w ciagu ostatnich kilku lat miałem sporo wesel w rodzinie i wśród znajomych, więc mam porównanie.


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Kropek 04 Sierpień, 2010, 20:32:27
Bardzo obszerna wypowiedz i tutaj mogę też powiedzieć o tych kapelach

Rozkład Jazdy - Gdyby nie długie przerwy i krótkie bloki byłoby spoko....

Swing - Mieliśmy z żoną okazję się bawić przy Nich na sylwestra potwierdzam nie słyszałem takiego wokalu jak u tego gościa po prostu szok!!!Ogólnie kapela dała czadu jak dla mnie rewelacja....

Versus - He he faktycznie porażka jakich mało .....

innych nie słyszałem ...Pozdrawiam


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 24 Wrzesień, 2010, 21:51:59
Bawiłem się przy zespole Swing w Prochowicach 4 wrześnie tego roku i naprawdę rewelacja.Bogaty repertuar super oczepiny i naprawdę zespół suuuper....Koleś jak zaśpiewał Liroy hello to ludziom opadło co nie co heheh rewelacja....Szkoda że u mnie nie grali na weselu;( Ogólnie polecam bardzo...


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: x 24 Październik, 2010, 20:57:04
Bawiłam się przy zespole Swing w Galerii w Bolesławcu i naprawdę godnie polecam zespół.Fantastyczny repertuar, wokal Pana gitarzysty jest aż nie wiarygodny.Jedyne jest najgorsze że za rok mam swoje wesele i kurcze już wiem że mój zespół tak mi nie zagra i nie zaśpiewa a zespół swing ma termin zajęty bo bez zastanowienia zrezygnowałabym z kapeli co mam umowę podpisaną....Jeszcze raz polecam ...


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: szopen1999 24 Marzec, 2012, 22:53:37
a słyszeliście coś o zespole rytm? albo largo?


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: borisem 25 Marzec, 2012, 08:56:06
Polecam zespół Sezam  ;D


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Pupitka 11 Maj, 2012, 13:47:03
Polecam zespół RYTMIX


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: nataluśnica 11 Maj, 2012, 14:12:21
Witam :) Ja osobiście polecam zespół LARGO z Lubania ,jest to świetny zespół -->       http://www.planujemywesele.pl/13333-largo (http://www.planujemywesele.pl/13333-largo)


lub zespół muzyczny DEBET także z Lubania :)


pozdrawiam ;)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: emilka25 16 Maj, 2012, 14:50:28
Na moim ślubie furorę zrobił zespół z Bolesławca !


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Tony 16 Maj, 2012, 21:45:33

           ciekawe czy takowa zrobi na rozwodzie....
                     bez urazy ale szkoda że z taką pompą nie robi się rozwodów... :)


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: Judyta 17 Maj, 2012, 21:41:38
Tez polecam Largo


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: misiaczek1 23 Listopad, 2012, 16:33:02
Witam. Ja mogę polecić zespół Reflex. Ostatnio byłam na weselu u siostry. Świetnie grali. I ten wokal Pani, która śpiewa… Masakra. Zabawa ekstra, z humorem. Świetne oczepiny. Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę wziąć numer od siostry i zostawić tu :) . Ewentualnie ich stronę www.


Tytuł: Odp: zespół weselny poszukiwane porady
Wiadomość wysłana przez: bialadama 10 Grudzień, 2012, 20:10:03
Witam. Ja mogę polecić zespół Reflex. Ostatnio byłam na weselu u siostry. Świetnie grali. I ten wokal Pani, która śpiewa… Masakra. Zabawa ekstra, z humorem. Świetne oczepiny. Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę wziąć numer od siostry i zostawić tu :) . Ewentualnie ich stronę www.


Możesz podać ich stronę www ? Z miłą chęcią zobaczę co i jak :) Fajnie jakby było demo :) Szukam właśnie zespołu na wesele i bardzo chętnie ich sprawdzę :)