Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Polecam - Niepolecam => Wątek zaczęty przez: azja 11 Lipiec, 2018, 17:26:21Tytuł: Uwaga na dwie sprzedajace cyganskiego pochodzenia na targu w Lubaniu
Wiadomość wysłana przez: azja 11 Lipiec, 2018, 17:26:21
Prosze uwazac na dwie panie, pradwdopodobnie matka i corka, ktore na targu w Lubaniu sprzedaja nowa odziez ( bluzki, sukienki plazowe). Po zakupie i pierwszym praniu, jeszcze przed zalozeniem, sukienka pekla, ot tak po prostu. Nici popekaly i na przodzie powstala ogromna dziura. Sprobowalam towar reklamowac. Sprzedajace zaatakowaly mnie bardzo agresywnie, jedna z nich stwierdzila, iz ja specjalnie nozyczkami rozcielam sukienke. Zostalam bardzo glosno nazwana " oszustka, niewychowana, zlodziejka". Panie byly pochodzenia cyganskiego i zagrozily mi pobiciem. Juz wzywaly "na pomoc" swoich ziomkow. Nie pozostalo mi nic innego jak odejsc.


Tytuł: Odp: Uwaga na dwie sprzedajace cyganskiego pochodzenia na targu w Lubaniu
Wiadomość wysłana przez: widelec 17 Lipiec, 2018, 17:02:18
Ten specyficzny rodzaj handlu, nie jednemu wyszedł bokiem.... choć zdarzają się wyjątki..Towar świeci, aż się sam prosi- a tu..Nigdy nie dyskutuje się z cyganami..Potrafią tak omotać ,że zapłacisz za towar jeszcze raz.. :)Mamy czasy takie ,że wybór szeroki a od świecidełek z dala..Chodzę na rynek dość często , bo można coś upolować..ale od cyganów z daleka bo to- tajwan...kupujcie Polskie produkty.. :)


mark...