Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Powiat lubański => Wątek zaczęty przez: powiat 05 Styczeń, 2016, 15:02:13Tytuł: Mobilny Informator Samorządowy
Wiadomość wysłana przez: powiat 05 Styczeń, 2016, 15:02:13
Na terenie naszego powiatu działa już Mobilny Informator Samorządowy. MOBIS uruchomiony został przez lubańskie starostwo. Jest to aplikacja mobilna dostępna na telefony z systemem Android i iOS. Aplikacja jest narzędziem do przekazywania praktycznych informacji dla mieszkańców powiatu i turystów odwiedzających nasze strony.

Mobilna aplikacja zawiera zróżnicowane moduły tematyczne. Znajdziemy tam m. in. aktualności, komunikaty, harmonogram dyżurów aptek, ciekawe miejsca, informacje o urzędzie czy ważne telefony.

W celu korzystania z informatora należy pobrać aplikację np. na komórkę, tablet z Google Play (urządzenia z systemem Android) lub z App Store (urządzenia z systemem iOS), uzyskamy wtedy dostęp do wielu informacji potrzebnych mieszkańcom z terenu powiatu lubańskiego oraz turystów.

W przyszłości funkcje mają zostać również rozszerzone o kalendarz imprez czy oferty pracy. Prosimy również o przesyłanie ewentualnych uwag na adres promocja@powiatluban.pl. Państwa uwagi pomogą nam w dalszym rozwoju aplikacji. Dostęp do informacji i komunikatów jest nieodpłatny.