Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Bieżące Wiadomości => Informacje i Komunikaty Instytucji => Wątek zaczęty przez: ŁCR 09 Listopad, 2015, 10:49:12Tytuł: Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lubaniu
Wiadomość wysłana przez: ŁCR 09 Listopad, 2015, 10:49:12
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w siedzibie Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu 18 listopada 2015 r.


Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o aktualnych i przyszłych możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o środki z UE.
Konsultant wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 m.in. dla osób fizycznych zamierzających otworzyć działalność gospodarczą, podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.
Konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego FE:

siedziba Łużyckiego Centrum Rozwoju  w Galerii Łużyckiej  w Lubaniu
18 listopada 2015 r., godz  10.30 – 13.30
ul. Rynek - Sukiennice 38

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie www.umwd.dolnyslask.pl (http://www.umwd.dolnyslask.pl) w zakładce „FUNDUSZE EUROPEJSKIE” oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl (http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl) w zakładce „WIADOMOŚCI”