Lubań Luban24 Wiadomości z Lubania

Po pracy => Kultura i sztuka => Wątek zaczęty przez: ZUZA 29 Styczeń, 2009, 19:43:58Tytuł: Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 29 Styczeń, 2009, 19:43:58
05 kwietnia 2009r. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie odbędzie się prezentacja laureatów  VI Konkursu Literackiego "Moje Myśli".

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj:
http://bip.sulikow.pl/zalaczniki/2399/MOJE_MYSLI_regulamin_2009.pdf

Termin zgłaszania prac: 16 marca 2009r.

Dane kontaktowe GOK Sulików:
Adres e-mail
goksulikow@go2.pl
 Adres sieci Web
 http://bip.sulikow.pl
 Telefon/fax
 (075) 77 87 310
Adres
Pl. Wolności 9
59-975 Sulików


Tytuł: Odp: Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 06 Kwiecień, 2009, 20:15:59
Oficjalny werdykt jury wkleję za kilka dni. Dziś migawki fotograficzne z pięknego popołudnia z poezją w Sulikowie w pięknej scenerii świeżo wyremontowanego domu przysłupowego "Ostry Narożnik".
Sensacją konkursu była siedmioletnia Ola- Prawdziwa Poetka, a poza konkursem swoje wiersze czytał członek jury Andrzej Słomianowski.


Tytuł: Odp: Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie.
Wiadomość wysłana przez: ZUZA 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46
"W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie rozstrzygnięty został konkurs literacki „ Moje myśli”. W VI edycji finału corocznego konkursu literackiego zgłoszonych zostało do oceny 21 prac poezji i prozy. Konkurs dostarczył wielu wrażeń i refleksji oraz był okazją do podzielenia się swoją twórczością. Wzięły w nim udział osoby z terenu Gminy Sulików jak również z sąsiednich gmin. W dniu 05 kwietnia br. w zabytkowym budynku „ Ostry Narożnik” ogłoszone zostały wyniki konkursu i wręczone nagrody dla laureatów.  Podczas uroczystej gali uczestnicy mieli możliwość osobistego zaprezentowania swoich utworów, a wręczenia nagród dokonał Zbigniew Jaworski dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Jury pod przewodnictwem Pani Marii Kret wytypowało zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii dzieci młodszych zwyciężyła Aleksandra Fitas, w kategorii dzieci starszych pierwsze miejsce zajęła Róża Szyndlarewicz, drugie Rafał Daszkiewicz. W kategorii młodzieżowej Sara Pawłowska i Weronika Kostyszak, natomiast wśród dorosłych miejsce pierwsze przyznano dla pani Krystyny Sławińskiej, drugie dla pana Kazimierza Kiliana, a trzecie dla pani Janiny Szuby. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej weny twórczej i już zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku."

(źródło: http://www.sulikow.pl/moje_mysli050409.htm )